Sprawdź nas też tutaj

News

Jan-rapowanie & Nocny „Plansze” najchętniej kupowaną płytą w Polsce

Rusza trasa koncertowa.

Opublikowany

 

Jan-rapowanie & Nocny zadebiutowali na pierwszym miejscu OLiS. Drugi album duetu – „Plansze” jest w tym tygodniu najchętniej kupowanym albumem w Polsce.

Limitowany preorder „Plansz” z dodatkowymi utworami oraz ekskluzywnym zinem z obszernym wywiadem z artystami wyprzedał się na kilka dni przed premierą. Wersja standard dostępna na sbmstore.pl oraz w Empikach w całym kraju również cieszy się dużym powodzeniem, co potwierdza najnowsze notowanie oficjalnej listy sprzedaży OLiS.

Plansze Tour

W piątek 29 marca 2019, w Poznaniu rusza trasa koncertowa Plansze Tour, ale już na tym etapie dostępność biletów jest bardzo ograniczona. Najlepiej ukazuje to koncert Janka w Warszawie. Pierwszy termin wyprzedał się w niecałą godzinę, a SOLD OUT Agencja postanowiła zorganizować drugi, który wyprzedał się niemal równie szybko. Po przeniesieniu drugiego koncertu do większego klubu, nowa pula biletów ponownie zniknęła w mgnieniu oka. Niedostępne są już bilety na koncerty w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. W Łodzi i Lublinie zostało ich bardzo niewiele. 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
sada
4 lat temu

jan pedałowanie

Odb
4 lat temu
Reply to  sada

Polskie Jany najchętniej rapują nocą kupując płyty z planszą

Twój Starry Potter
4 lat temu
Reply to  Odb

Jan Jebanie W Ryj kurwy. A sada to kurwa

OloLolo
4 lat temu

Kto to że tak kupują naj? Kurw.. nie słyszałem o tej wybitnej postaci. Jakiś kukłon czy jego chlopak???

CHUJ Z NIM PATRZCIE NA TO
4 lat temu

Popularne