Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Jan-rapowanie & Nocny – „Plansze” – odsłuch

Nowy album reprezentantów SBM Label jest dostępny do odsłuchu.

Opublikowany

 

Już niemal wszystkie utwory z albumu „Plansze” duetu Jan-rapowanie & NOCNY trafiły na oficjalny kanał SBM Label. Ostatnim brakującym elementem jest „Millenium Sport”, które zostanie zobrazowane teledyskiem.

W serwisie YouTube można już wysłuchać 13 z 14 utworów zawartych na wersji deluxe albumu „Plansze” – drugiego wspólnego krążka Jana-rapowanie i Nocnego. Ostatnie na liście „Millenium Sport” dołączy do nich wraz z teledyskiem, który będzie szóstym już klipem promującym album. Po oficjalnej premierze Janek wraz z SOLD OUT Agencją otworzył trasę „Plansze Tour”, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Koncerty w Poznaniu i rodzinnym Krakowie Janka wyprzedały się, a w Warszawie udało się wyprzedać dwa terminy (w przypadku obu od udostępnienia biletów do sold outu nie upłynęły nawet 2 godziny). Nada dostępny są bilety na koncerty w Łodzi i Lublinie, ale ich liczba szybko maleje.

Płytę „Plansze” w wersji standard można zamawiać na SBMStore.pl, kupować w Empikach w całym kraju oraz słuchać jej w swoich ulubionych serwisach streamingowych.

 
3 komentarze
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Szczaw
2 lat temu

Co mnie to obchodzi..

Nocnik
2 lat temu

Alkohol to jeden z najgorszych narkotykow a oni sobie jaja robia

Odb
2 lat temu

Nocny odsłuch jana na rapowych planszach

Popularne