Sprawdź nas też tutaj

News

Jan-rapowanie & Nocny wydali płytę z zaskoczenia

„Uśmiech” dostępny do odsłuchu”.

Opublikowany

 

Trzecia płyta Janka i Nocnego „Uśmiech” miała trafić do sklepów wiosną tego roku. Duet zdecydował się zaskoczyć słuchaczy i w nocy z 24 na 25 lutego udostępnił cały album w serwisach streamingowych oraz na Youtube.


Uśmiech. Dlaczego Jan-rapowanie i Nocny właśnie tak nazwali swój nowy album? Bo, jak pisał jeden stary Szkot, to w uśmiechu jest klucz do rozszyfrowania człowieka. I dlatego, że Janek trochę dojrzał, co nie znaczy, że przestał się uśmiechać. Czasem śmieje się smutno – po roku w częściach nie wszystko jest łatwo wyprostować. Choć wreszcie kupił sobie żelazko, to wersy nadal ma trochę pogniecione. Lekkie rapowanie o rzeczach ciężkich i świadomość tego, że słabość do tańca nie przeszkadza w tym, by sporo czuć i myśleć, to sedno w wypadku tej postaci.

Jan-Rapowanie myśli również o ludziach. Wystarczająco dużo, by nie udawać starszego, niż jest. Nie ślepnie od świateł Warszawy, jednak mruży od niej oczy, odwracając czasem głowę w stronę Krakowa. Chociaż ma jeden semestr, z sympatią witają go w starej i nowej szkole. Egzaminy z refrenów zdaje śpiewająco. Tworzy całość ze świeżymi, eklektycznymi brzmieniami Nocnego, który znów udowadnia, że jego produkcje w niczym nie ustępują tym autorstwa bardziej popularnych kolegów po fachu.Możesz nazwać „Uśmiech” płytą środka, przy czym pamiętaj, że Janek w środku posprzątał i zaprasza cię do swego świata. To do wszystkich graczy, którym nie trzeba tłumaczyć. I do każdej laski, która umie fajnie tańczyć. Stary nowy Jan-Rapowanie. Człowiek, poza tym raper, cześć.

Autorem zdjęć wykorzystanych w poligrafii albumu, w tym zdjęcia okładkowego, jest Paweł Fabjański, a za oprawę wizualną i projekt wydania odpowiadają Bartek Walczuk i Julia Konopka, Osom Studios.

Okładka

Tracklista

 1. Pilot
 2. Co ja wiem? (feat. Vito Bambino)
 3. Thx
 4. mY
 5. Bąbelek
 6. GŁÓWNY (cuty DJ Kebs)
 7. CENTRALNY
 8. Nie pomogę
 9. Zapałki
 10. Dziewczyny z klasy
 11. Gap year
 12. Nikt mi nie kazał

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WKS
2 lat temu

Jan-rap-o-wannie

ProofesorNauk
2 lat temu

Ja pierdole. To tak jakbym ja się nazwał Kajetan Okna. Jak mnie już wkurwiają rapowe debile.

Odb
2 lat temu

Jan-kąpanie wskoczył nocą do wanny z zaskoczenia

green
2 lat temu

to jest okładka płyty rapowej? wygląda jak Kelly Family

Abrakadabra
2 lat temu

Okładka pasuje do serialu 'Dzien za dniem’ Uposledzony Janek stoi obok dziadka. Kolesie sami memy tworza.

Nie
2 lat temu

Jakie nie spodziewane jak jakoś w październiku na instagramie napisał że w okolicach marca ujawi się płyta o tytule uśmiech i że piszę to od lutego 2019

Polski Rap Shoty
2 lat temu

https://www.youtube.com/channel/UCYicJyqO4nWrVYFN0nEwL6Q

U mnie na kanale shoty z OKNIŃSKIM, MAHONKIEM, PASZĄ, DON KASJO, LPRO, vs KUBAŃCZYK, CYPIS vs QBIK, BANDYTA, VOOLT BANICJA, konferencje fame mma i wiele wiele innych śmiesznych shotów. MUSISZ SAM TO ZOBACZYĆ !!!

Zapraszam, zostaw łapę i suba oraz dzwoneczek jeśli spodoba Ci się jakiś mój materiał.

Pozdrawiam, miłego dzionka

Popularne