Sprawdź nas też tutaj

News

Jan-rapowanie o płycie „Uśmiech” i mijającym roku

„Nie jest to album o wygrywaniu życia, zarabianiu pieniędzy, rozstaniach i zakochaniach”.

Opublikowany

 

Jan-rapowanie
fot. osiemdziewiec

Po „Nocnej Zmjanie” oraz „Planszach” Jan-rapowanie przymierza się do premiery kolejnej płyty nagranej w duecie z producentem Nocnym. Jej tytuł to „Uśmiech” i ukaże się w połowie marca 2020 roku. Reprezentant SBM Label poinformował o czym nie będzie ten album, a także podsumował mijający rok.


W połowie marca 2020 ukaże się płyta pod tytułem „Uśmiech”. Bity robi @ojciec_nocny , a ja rapuję. Piszę ją od plus minus maja 2019 roku. Nie jest to album o wygrywaniu życia, zarabianiu pieniędzy, rozstaniach, zakochaniach itd, itp. Porobiło się trochę, wiecie. Po premierze ruszę w trasę po 10 największych miastach w Polsce, potem różne Juwenalia, festiwale i tak dalej. Jakość nie ilość tutaj przede wszystkim. Nie myślę o niczym innym od dawna tbh. 2019 był dla mnie najlepszym rokiem życia. Zrobiłem masę żenujących rzeczy, zawiodłem trochę osób, zagrałem na festiwalach, wyprzedałem trochę klubów, dograłem się na płyty marzeń, popełniłem złotą płytę, prawdopodobnie rozwinąłem się jako człowiek. Trzymajcie się wszyscy! – napisał Janek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

W połowie marca 2020 ukaże się płyta pod tytułem UŚMIECH. Bity robi @ojciec_nocny , a ja rapuję. Piszę ją od plus minus maja 2019 roku. Nie jest to album o wygrywaniu życia, zarabianiu pieniędzy, rozstaniach, zakochaniach itd, itp. Porobiło się trochę, wiecie. Po premierze ruszę w trasę po 10 największych miastach w Polsce, potem różne Juwenalia, festiwale i tak dalej. JAKOŚĆ nie ILOŚĆ tutaj przede wszystkim. Nie myślę o niczym innym od dawna tbh. 2019 był dla mnie najlepszym rokiem życia. Zrobiłem masę żenujących rzeczy, zawiodłem trochę osób, zagrałem na festiwalach, wyprzedałem trochę klubów, dograłem się na płyty marzeń, popełniłem złotą płytę, prawdopodobnie rozwinąłem się jako człowiek. Trzymajcie się wszyscy!Post udostępniony przez Jan-rapowanie (@janekoficjalnie)

 
6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
3 lat temu

Jan sranie w banie . Nie rozumiem skąd wziął się fenomen tego gościa. Jest chujowy. Taki Oxon ma 10 razy lepsze flow a większość ludzi go nie zna.

Odb
3 lat temu
Reply to  WnukTedego

Jan-kąpanie o płycie „Kąpiel” i mijających chwilach z rafalalem

Pan Mr.
3 lat temu
Reply to  WnukTedego

Bo Twoj oxon to wielki undergroundowiec ktory nie zna sie na marketingu i ma chujowy wizerunek i zyje w przekonaniu, ze jak robi dobry rap to mu sie uda gowno prawda terqz najgorsze gowno z dobrym marketingiem i wizerunkiem moze byc na topie wystarczy 100 tysiecy zainwestowac w promocje

╭∩╮ (òÓ,) ╭∩╮
3 lat temu

TEN GOŚĆ JEST ASŁUCHALNY

Ziominho
3 lat temu

W takim razie czekam. W rapie najwazniejsza jest tresc.

Yopl
3 lat temu

Jan rapowannie

Popularne