Sprawdź nas też tutaj

News

Jan-rapowanie wystąpi na SBM FFestivalu

Na scenie pojawią się też artyści spoza SBM Label.

Opublikowany

 

Jan-Rapowanie / fot. Kacper Krawczyk

Line-up SBM FFestivalu prezentuje się coraz bardziej imponująco. Do grona artystów, którzy w dniach 25-27 sierpnia wystąpią na warszawskim lotnisku Bemowo, dołączył właśnie Jan-rapowanie. Artysta, który w ubiegłym tygodniu zagrał świetnie przyjęty koncert na Torwarze, zaprezentuje swój materiał także podczas największego hip-hopowego festiwalu w Polsce.

Jan-rapowanie ma na swoim koncie cztery krążki, dzięki którym zasłynął z opowiadania o przyziemnych problemach z dużą dozą dojrzałości i dystansu. Obecnie koncertuje ze swoją najnowszą płytą – „Bufor”, która ujrzała światło dzienne w marcu 2022. Na krążku można usłyszeć m.in. Sokoła, Palucha, KORTEZA czy Kaza Bałagane, a materiał z tego i pozostałych albumów artysta wykona także podczas tegorocznego SBM FFestivalu. W ubiegłym tygodniu jako kolejny gość wydarzenia został ogłoszony także White 2115. Ten niekwestionowany król wakacji ma teraz sporo okazji do świętowania. 1 czerwca ruszyła przedsprzedaż jego kolejnego albumu – „Pretty Boy”, której towarzyszyła premiera singla „18”. Dobę po starcie preorder pokrył się złotem, co oznacza, że album sprzedał się w nakładzie ponad 15 000 egzemplarzy.

Poza Janem-rapowanie i Łajciorem na SBM FFestivalu wystąpią jeszcze: Białas, Kamil Lanek, Kinny Zimmer, Bedoes oraz SB Maffija, która z wyjątkowym live-actem pojawi się pod szyldem Hotelu Maffija. Dodatkowo na scenie pojawią się również artyści spoza SBM Label tacy jak Young Multi czy ukraińska gwiazda – Kalush Orchestra. Podobnie jak podczas poprzednich edycji festiwalu, poza koncertami, uczestnicy będą mogli liczyć na dużo atrakcji towarzyszących, m.in. SBM Space oraz aktywności w strefach partnerskich, które będą ujawniane stopniowo wraz ze zbliżającym się wydarzeniem.SBM FFestival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, jednoczące ludzi bez względu na ich gusta, pochodzenie, wiek czy orientację seksualną. Organizatorzy kładą duży nacisk na inkluzywność, w czym wspiera ich Fundacja Polska Bez Barier. Wspólnie zatroszczą się o to, by festiwal był miejscem, na którym osoby z niepełnosprawnościami mogły doskonale bawić się zarówno pod sceną, jak i na całym terenie SBM FFestivalu.

Poza muzyką na festiwalu ważną rolę będzie odgrywała ekologia. Organizatorzy planują liczne warsztaty i panele dyskusyjne dotyczące tematów związanych z less waste i życiem w duchu eko. Wszystkie szczegóły dotyczące tych aktywności zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Potężny gej
9 miesięcy temu

Wziąłbym go w obroty. Po tym zdjęciu widać ze nie może wytrzymać bez fajki przy ustach. Lubię takich niezmordowanych gagatków. Ale już ja bym go wymęczył aż by tylko cicho stękał jakbym go wziął

pacino aldente
9 miesięcy temu
Reply to  Potężny gej

Hehe

Yp małpą ospą do spodu
9 miesięcy temu

Mężczyzna nie jest w niczym gorszy żeby musiał latać za babami. Trzeba odpowiedzieć na zapotrzebowanie i stworzyć wirtualną rzeczywistość oraz kontrolery dla inceli, aby zaspokoili swoje podstawowe ludzkie potrzeby.
Taka gierka w VR z potężną grafiką + dobry kontroler to byłby wentyl bezpieczeństwa dla hipergamii, księżniczkowania i spermiarstwa. Każdy chłop powinien mieć opcję wypisania się z rynku i przejście na taki substytut, change my mind

Odb
9 miesięcy temu

Jan-z-chu.jaszczanie wystapi na BDSM gejfestival

pacino aldente
9 miesięcy temu

Jan skura ruszanie wystąpi na festiwalu majki Jeżowskiej

Popularne