Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Jan-rapownie i Siles gośćmi w singlu Zuzy Jabłońskiej

Utwór „Powiedz mi to w twarz” jest już dostępny.

Opublikowany

 

Zuza Jabłońska

Telefony, smsy, portale społecznościowe, aplikacje, obrazy – pozornie widzimy i słyszymy wszystko oraz wszystkich, ale jak często mówimy o tym, co naprawdę myślimy, patrząc odbiorcy prosto w oczy? Wydaje się nam, że komunikacja przez internet skraca drogę do drugiego człowieka. Tak naprawdę wcale nie musimy się do niego odzywać by mieć poczucie, że wszystko o nim wiemy. Wyrabiamy sobie o nim zdanie, komentujemy jego poczynania. Jednak nie mówimy o naszych odczuciach wprost. W ten sposób bardzo łatwo o brak uczciwości, lojalności, szczerości czy wrażliwości na problemy innych.

Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, głośno wyraża sprzeciw wobec takiego obrotu spraw. Jej najnowszy singiel „Powiedz mi to w twarz” to manifest. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w internecie. Zuza mówi NIE plotkowaniu, omawianiu innych w zaciszu pozornie bezpiecznych form komunikacji, które nie wymagają konfrontacji twarzą w twarz.

Singiel jest dostępny w serwisach streamingowych.Zuza jest świetnym przykładem osoby, która nie pozwoliła, aby definiowano ją przez zespół Tourette’a. Nastolatka zrzuciła bagaż, którym codziennie obciążała ją choroba. Dziewczyna wyszła do ludzi, spełniła swoje marzenia. Nie ogląda się za siebie.

Singiel „Powiedz mi to w twarz” motywuje do przeciwstawiania się słabościom. Stanowi szczególną inspirację do walki ze stereotypowym traktowaniem ludzi innych niż my sami.

W utworze „Powiedz mi to w twarz” gościnnie udział wzięli, jedni z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia– Jan Rapowanie i Siles. Ciekawostką jest wiek artystów: najstarszy w całym towarzystwie Siles ma 20 lat.

Autorami słów do „Powiedz mi to w twarz” są Lanberry oraz Patryk Kumór, jedni z najbardziej popularnych młodych artystów w Polsce, którzy doskonale rozumieją, jak bardzo ważna jest komunikacja wprost.

Akcja Social Media #powiedzmitowtwarz polega na zaangażowaniu się poprzez posty na Instagramie/Facebooku w postaci zdjęć/filmików, gdzie użyty jest również hasztag #powiedzmitowtwarz.

 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Monar king
4 lat temu

Mowie w twarz, jan-sranie, jan-z dupy wyjadanie

essa
4 lat temu

jan – do dupy zuzce chuja wkładanie

spermiarz
4 lat temu

mogę ci się spuścić na twarz, a powiedzieć jedynie mogę, żebyś brode wyżej podniosła

cidzy
4 lat temu

jeszcze jakby zuza miała fujare to odrazu bym podbijal do niej i dziurke nadstawial

fał osiem te
4 lat temu

zuza poka kutacha

hej
4 lat temu

JAN-GÓWNOZJADANIE

MIRAS X
4 lat temu

3 to byłyby tematy dla CERVANTESA na dzisiejszy świat : https://www.youtube.com/watch?v=HvGwmHqPe2s KICHOT DZIŚ projekt 142

00:12 i 17
4 lat temu

04:30 7

8 października

Bezpucy
4 lat temu

Poziom intelektualny na glamrapie…

Popularne