Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Jan-rapownie i Siles gośćmi w singlu Zuzy Jabłońskiej

Utwór „Powiedz mi to w twarz” jest już dostępny.

Opublikowany

 

Zuza Jabłońska

Telefony, smsy, portale społecznościowe, aplikacje, obrazy – pozornie widzimy i słyszymy wszystko oraz wszystkich, ale jak często mówimy o tym, co naprawdę myślimy, patrząc odbiorcy prosto w oczy? Wydaje się nam, że komunikacja przez internet skraca drogę do drugiego człowieka. Tak naprawdę wcale nie musimy się do niego odzywać by mieć poczucie, że wszystko o nim wiemy. Wyrabiamy sobie o nim zdanie, komentujemy jego poczynania. Jednak nie mówimy o naszych odczuciach wprost. W ten sposób bardzo łatwo o brak uczciwości, lojalności, szczerości czy wrażliwości na problemy innych.

Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, głośno wyraża sprzeciw wobec takiego obrotu spraw. Jej najnowszy singiel „Powiedz mi to w twarz” to manifest. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w internecie. Zuza mówi NIE plotkowaniu, omawianiu innych w zaciszu pozornie bezpiecznych form komunikacji, które nie wymagają konfrontacji twarzą w twarz.

Singiel jest dostępny w serwisach streamingowych.

Zuza jest świetnym przykładem osoby, która nie pozwoliła, aby definiowano ją przez zespół Tourette’a. Nastolatka zrzuciła bagaż, którym codziennie obciążała ją choroba. Dziewczyna wyszła do ludzi, spełniła swoje marzenia. Nie ogląda się za siebie.

Singiel „Powiedz mi to w twarz” motywuje do przeciwstawiania się słabościom. Stanowi szczególną inspirację do walki ze stereotypowym traktowaniem ludzi innych niż my sami.

W utworze „Powiedz mi to w twarz” gościnnie udział wzięli, jedni z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia– Jan Rapowanie i Siles. Ciekawostką jest wiek artystów: najstarszy w całym towarzystwie Siles ma 20 lat.

Autorami słów do „Powiedz mi to w twarz” są Lanberry oraz Patryk Kumór, jedni z najbardziej popularnych młodych artystów w Polsce, którzy doskonale rozumieją, jak bardzo ważna jest komunikacja wprost.

Akcja Social Media #powiedzmitowtwarz polega na zaangażowaniu się poprzez posty na Instagramie/Facebooku w postaci zdjęć/filmików, gdzie użyty jest również hasztag #powiedzmitowtwarz.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Monar king

Mowie w twarz, jan-sranie, jan-z dupy wyjadanie

essa

jan – do dupy zuzce chuja wkładanie

spermiarz

mogę ci się spuścić na twarz, a powiedzieć jedynie mogę, żebyś brode wyżej podniosła

cidzy

jeszcze jakby zuza miała fujare to odrazu bym podbijal do niej i dziurke nadstawial

fał osiem te

zuza poka kutacha

hej

JAN-GÓWNOZJADANIE

MIRAS X

3 to byłyby tematy dla CERVANTESA na dzisiejszy świat : https://www.youtube.com/watch?v=HvGwmHqPe2s KICHOT DZIŚ projekt 142

00:12 i 17

04:30 7

8 października

Bezpucy

Poziom intelektualny na glamrapie…

Popularne