Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Wytwórnia GMF Label przy współpracy z Soul Records prezentuje pierwszy singiel pt. „Emocje” zwiastujący album Jan Robak/Klonowsky – „Wiosna Ludów”. Na płycie znajduje się 13 premierowych utworów plus bonus track. Za skrecze odpowiedzialny jest Dj Czarny.

O płycie „Wiosna Ludów”

Jan Robak/Klonowsky – „Wiosna Ludów” to opowieść o wędrówce młodego człowieka, zbuntowanego, pragnącego wielkich zmian nie tylko w życiu osobistym, ale także na całym świecie. Część liryczna płyty, to sposób na dotarcie do ludzi zagubionych, poszukujących sensu istnienia oraz celu egzystencji. Za warstwę muzyczną odpowiada utalentowany producent Klonowsky – multiinstrumentalista – człowiek o nieokreślonych możliwościach, wiecznie uczący się i chłonący wiedzę jak gąbka. W ostatnim numerze (bonus track) za produkcję odpowiedzialny jest Dolun – ceniony, poznański producent.

Jan Robak

Jan Robak (87r.) – postać nietuzinkowa, przesiąknięta własnym zdaniem na każdy temat. Odważny – z dnia na dzień bez złotówki w kieszeni wyrusza pod Afrykę i z powrotem. Żyjąc na śmietniku poznaje świat od zaplecza, aby później przekazać swoje doświadczenia w tekstach. Całe życie blisko muzyki, od gry na klawiszach przez saksofon aż do autorskiej twórczości wokalnej. Zły na świat, gotowy w każdej chwili by go zmienić na lepsze. Uparty w konsekwentym dążeniu do celu, autor pięciu podziemnych albumów hip-hop’owych oraz pierwszego legalnego wydawnictwa „Wiosna Ludów”.Premiera albumu planowana jest na 23 maja 2019 roku. Preorder z licznymi bonusami jest dostępny na SoulGang.pl.

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pump Air Nikel Posypany Farmazoniarz
3 lat temu

Co Kurwa…?

Odb
3 lat temu

Jan w emocjach sklonował robaka

Anusiak
3 lat temu

Szkoda że to nie trap, trap jest na czasie

Analny
3 lat temu

Jan Robak/Klonowsky – „Analne emocje”

Popularne