Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

“Katana” to debiutancki singiel zespołu Jan Serce wyprodukowany przez Menta XXL (Rasmentalism, Flirtini). Do utworu powstał filmowy teledysk zrealizowany przez fotografa Barta Pogodę i reżysera Michała Kisielewskiego. Za produkcję video odpowiada firma ILMATIC Production.

Jan Serce

To duet założony w połowie 2018 roku przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego odpowiedzialnego za wokal i teksty. Zainspirowani elektroniką i brzmieniami lo-fi na jakiś czas zaszyli się w drewnianej chacie na wsi pod Kielcami, żeby nagrać demo. Po opublikowaniu w internecie swojego pierwszego materiału, duet nawiązał kontakt z Tytusem z Asfalt Records. W ten sposób we wrześniu b.r. rozpoczęły się ich pierwsze profesjonalne nagrania studyjne, w które zaangażował się producent muzyczny Ment XXL znany z asfaltowych projektów Rasmentalism i Flirtini. Debiutancki album planowany jest na pierwszą połowę 2019 roku.

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cydży
3 lat temu

ilu tych janów biedaków jeszcze, jan-sranie juz jest teraz jan wątroba

Twój Starry Potter
3 lat temu

Co to za chujnia? Niedojebana kopia Dawida Podsiadło? Na chuj to na glamrapie jak z rapem to ma tylko wspólną wytwórnię. Ja pierdole was to już ładnie bania piecze.

PRITI RICZI Walet
3 lat temu

Niedojebana kopia Dawidka. Dawidemk dissuj kurwe na geście z Sokołem.

PRITI RICZI Walet
3 lat temu

Jebać słowniki w telefonach i tym podobne instytucje

Dj Haziel
3 lat temu

Weź nie pytaj

Weź sie przytul

ProfesorNauk
3 lat temu
Reply to  Dj Haziel

Weź spierdalaj!
Jak mnie wkurwia ta piosenka. Co najgorsze takie smęty robią furorę a w języku polskim nie zaczynamy zdania od „weź”. Pokolenie cyber-zjebów i małoletnich kurew księżniczek..

Dj Haziel
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

To było pierwsze skojarzenie, gdy odpaliłem ten utwór.
„Weź nie pytaj” tez nie cierpię.

Popularne