Sprawdź nas też tutaj

News

Jan Serce „Światłocienie”: nowy singiel i zapowiedź klipu

Nadchodzi płyta nowych reprezentantów Asfaltu.

Opublikowany

 

Jan Serce / fot. materiały prasowe

Premiera debiutanckiej płyty Jan Serce pt. “Nie będę tańczył” coraz bliżej! Z tej okazji duet przygotował nowy singiel “Światłocienie”, który można już usłyszeć na platformach streamingowych. Ponadto na YouTube pojawiła się zapowiedź teledysku, którego premiera przewidziana jest na 3 października. Na asfaltshop.pl wystartowała przedsprzedaż albumu w wersji fizycznej, która zgodnie z Asfaltową polityką jakości zostanie dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Jan Serce to duet założony w połowie 2018 roku przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego odpowiedzialnego za wokal i teksty. Zainspirowani elektroniką i brzmieniami lo-fi na jakiś czas zaszyli się w drewnianej chacie na wsi pod Kielcami, żeby nagrać demo. Po opublikowaniu w internecie swojego pierwszego materiału, duet nawiązał kontakt z Tytusem z Asfalt Records. W ten sposób we wrześniu 2018 roku rozpoczęły się ich pierwsze profesjonalne nagrania studyjne, które w wersji finalnej, wyprodukowanej przez Sarapata Sound Workers i Menta XXL znajdziecie na płycie „Nie będę tańczył”, promowanej tytułowym singlem oraz utworami „Katana”, „Niepoważny porządek” oraz “Światłocienie”.

Tuż przed premierą debiutanckiego albumu grupa zdążyła wystąpić w ramach międzynarodowego cyklu „Sofar Sounds „, pokazać się w pięcioosobowym składzie na „H&M Loves Music” w Warszawie i „Męskim Graniu 2019” w Żywcu. Singiel „Katana” pojawił się też w telewizyjnej reklamie sieci Plus GSM „Ogrodnik i Tidal”.

Tracklista

  1. Bałagany
  2. Król
  3. Nie będę tańczył
  4. Katana
  5. Niepoważny porządek
  6. Sierpień
  7. Tusz
  8. Światłocienie
  9. Stranger Things
  10. Brzydkie słowa

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
2 lat temu

Opowiem wam jak byłem z JurnymStefankiem w Bieszczadach. Rozłożyliśmy namiot, rozpaliliśmy ognisko i w pewnym momencie posprzeczaliśmy się o hehe kiełbaskę. Jurny wstał i zamknął się w namiocie. Poszedłem go przeprosić razem z ostatnią kiełbaską. Jurny wpuść mnie! Rozsunął namiot jedynie na 10 cm. Powiedziałem do niego żeby się nie wygłupiał bo przecież się nie zmieszczę na co on zalotnym głosem powiedział że dam radę. Od razu zrozumiałem jego zamiary. Wyrzuciłem pętko wiejskiej i wyjąłem swojego małego pisiorka. Wsadziłem w otwór a jurny zaczął ssać. Ssał na prawde nieźle bo mam małego chuja a mimo to poczułem migdałki na grzybku. Po wszystkim mnie wpuścił. Najpierw do namiotu, potem w głąv swojej kakaowej groty. Kiedy zasypialiśmy wtuleni w siebie śmialiśmy się że ten namiot to od tej pory fajkomat. Długo jeszcze śmieszkowaliśmy aż w końcu zasnęliśmy trzymając się za członki.

JurnyStefan
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Z własną matką Ci sie pojebało, profesorski psycholu. Wiem, że z nią, bo wobec mnie zastosowała ten sam fortel: biwak, namioty, kiełbasa. Przez to jebane chytre kurwisko, później przez pół roku nie mogłem się pozbyć grzybicy.

WnukTedego
2 lat temu
Reply to  JurnyStefan

Ej kurwa to nie ja xD Profesor chuj stary podszyw robi , sraluch zajebany . Co to kurwa za strona że dwie osoby mogą mieć ten sam nick japierdole kto za to odpowiada nosz kurwa . A co do płyty nawet nie sprawdzam zaszyli się pod Kielcami , dobrze że nie spotkali Liroya i nie skoczyli mu na snapa zwierzaka

Pan Cydży
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Ej zaraz to wy jesteście z BOR CREW?
Bo oni tam.tez tak robią tylko w studio…

EJ TY KOLO
2 lat temu
Reply to  Pan Cydży

JURNY SKURWYSYNIE JUŻ SIE NIE PRÓBUJ WYMIGAĆ I ZASŁANIAĆ STARĄ KURWĄ PROFESORKA. CIĄGNĄŁEŚ KINDYBAŁA PEDALE

milagros
2 lat temu
Reply to  Pan Cydży

Pan Cydzy xD. Chyba UsmyranyGownemProfesoraNaukPsiChujCydzy.

JurnyStefan
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

EJ TY KOLO
2 lat temu
Reply to  WnukTedego
Suchy
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO

Naucz się korzystać z Glamrapu łaku ten link nie działa łaku

Odb
2 lat temu

Jan Wątroba „Światłocwele”: nowy singiel i zapowiedź klipu

Drewniak
2 lat temu

Zaszyli się w drewnianej chacie pod Kielcami by nagrać demo HAHAHAHA ja pierdole. Czy podczas pobytu w tej chacie zużyli cały zapas wazeliny czy jednak trochę zostało.

BENBEN
2 lat temu

janek jest jeden, z afrontów, a te wacki serce, rapowanie i inne beztalencia nadają się do kręcenia karuzeli.
JEBAĆ

Buziak Skład
2 lat temu
Reply to  BENBEN

Janek to był muzykant ale ze był łakiem to go zatłukli i taki to finał tej historii.

JurnyStefan
2 lat temu

nareszcie cos o rapie

RKS MOTOR LUBLIN
2 lat temu

Każdy kto kibicuje innemu klubowi niż RKS prawdopodobnie w tym momencie ssie pałe

Lublinski Gej a może pedał?
2 lat temu

Ja ssę jaja ale potem.sie zabieram za kutasa i kibicuje RKS Motor Lublin.
Pozdro

Popularne