Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Inna Wizja” to druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy.

Gościnnie w numerze „Karma” pojawił się Hinol. Premiera płyty odbędzie się 12 kwietnia. Przedsprzedaż trwa na InnaWizja.pl.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
głos rozsądku

Zdecydowanie nikt się nie spodziewał Hinola PW na płycie Jano PW

Jprdl

Wypierdalaj słuchaczu łaków

Zwieracz

Ja
Grzegorz Iskiera
Zapodaje pierda
I pierdze, i twierdze
Że dupe rozsierdze
Że te smrodliwe bąki
Są jak kwiatów pąki
Na łąki łanie
Odbytu smytanie
Kolanem
Grzesia
i Czesia
I morał jest taki
Myjcie swe podłe sraki

Naśladowca Odb

Pano Jolska Fersja wt. Pinol HW – ,,Akarm”

Odb

Karma Hinola PW ft. Wersja polskiego Jana

Naśladowca Odb

Jano Polski Hinol ft. Karma PW – ,,Wersja”

Kutas Chrystus

Na szczescie nikt tego nie obejrzy

nowy glamrap jest do bani

Człowieku – 2 dni i mają 300 tysięcy. WTF ?

Luka Dončić

300 tysięcu zjebów i bezguści

ProfesorNauk

Chcecie relacje z lizania spoconych pach, kapska i cipska? Nie było rewelacji. Stwierdziłem że ta podstępna dziwka cydży może coś wykombinować a po nim bym przecież nie lizał. Dlatego wiedząc że nie można wyjmować telefonów uczyniłem to. Ochrona zgarnęła mnie w mniej niż minutę i porazili mnie prądem. Ocknąłem się już po koncercie w garderobie Nicki tak jak zakładałem. Stała nade mną a gdy się już wybudziłem spytała „what are you doing fucking little dick?!” Wtedy wstałem i powiedziałem „nie ważna jest długość różdżki tylko moc czarodzieja” przy tych słowach opuściłem spodnie. Nicki zmieniła wyraz twarzy i uklękła. Ja jednak czule podniosłem ją z powrotem i powiedziałem „jeszcze nie teraz dziecinko!” I zacząłem lizać szyję skąd przeszedłem do pach, brzucha, za kolanami też wylizałem, chwile possałem jej dużego palucha u lewej nogi ale giry to na prawdę jej się mocno spociły więc czym prędzej przeszedłem do lizania kapska i nie tylko czyli okolic bikini. Jak już zaspokoiłem języczek zapakowałem jej siurdaka w anus. Ledwo grzyba umoczyłem bo tak jak mówiłem mam tą średnią krajową 13 cm a poślady ograniczały pole manewru. Nawet się nie spuściłem. I tak to właśnie było. Jak wychodziłem widziałem jeszcze jak jakiś najebany typ łapie za kuciape Marylkę Rodowicz ale nie chciała mu dać. Obstawiam że to był cydży. A i jeszcze jedno. Nicki miała nieogoloną psioche!

Kutas Chrystus

wiec to tak kurwa

Zwieracz

Tak kurwa

Kutas Chrystus

Ja cie zapierdole kurwa

Zwieracz

Ożesz ty kurwa!

Kutas Chrystus

arrhg kurwa!

Zwieracz

No i chuj kurwa

niki

tak bylo

Wasz ziom

Props dla chłopaków za twórczość, ale ten klip przerost formy nad treścią. Totalna hujnia

Art

Rapujący żyd wpierdala sushi przy bentleyu i to ma byc Polska wersja?

00:12 i 17

16:23 7

hart

CZego nchcem ? żebyś sie zajął swoim życiem bydlaku

Popularne