Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Jano Polska Wersja- „Inna Wizja”

Album „Inna Wizja” jest od piątku w sklepach.

Opublikowany

 

10 maja do sklepów trafił nowy album Jano PW „Inna Wizja”. To druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy.

Na kanale Polskiej Wersji pojawił się odsłuch tytułowego utworu „Inna Wizja”. W najbliższych dniach możemy się spodziewać odsłuchów kolejnych kawałków z płyty. Więcej o albumie: Jano PW – „Inna Wizja”.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Wizja innej polski ,wersją jana

Pabloescopablo

Janusz ABW – Inna orientacja

Odb

Jano Polska Wersja odpadł z eurowizji

Profesor ProfesoraNauk

Peja – „Inna Peja”

Do wynajęcia komfortowy apartament dla wymagających w centrum Poznania.

Oferujemy Państwu apartament dwupokojowy, w pełni wyposażony , z możliwością najmu na dowolny czas, w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30m2, wyposażone w sprzęt zapewniający dogodne użytkowanie oraz bezstresowy pobyt.

SALON Z JADALNIĄ,
-aneks kuchenny wraz z płytą indukcyjną, wyposażony w niezbędne zaopatrzenie AGD, połączony z salonem, w którym usytuowany jest wygodny kompleks wypoczynkowy wraz z telewizorem, oraz stolikiem, przyjemny klimat w pomieszczeniu zapewnia okno, które w słoneczne i ciepłe dni wpuszcza dużą ilość światła ocieplając pomieszczenie.

SYPIALNIA,
-znajduje się tutaj wygodne, wysokie, dwuosobowe łóżko, wyposażone w zawsze świeży komplet pościeli, duża , pojemna szafa mieszcząca wszystkie niezbędne przedmioty podczas pobytu, mała toaletka, wraz z lustrem, do codziennego użytkowania.

ŁAZIENKA
-wykończona została w bardzo desingerskim stylu, mimo swojej małej powierzchni, została tak urządzona , aby w codziennym jej użytkowaniu nie dało się tego odczuć, w jej wyposażeniu jest również pralka, ręczniki, kosz na pranie ułatwiające korzystanie podczas najmu mieszkania.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE,
-mieszkanie znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Garbary, co zapewnia łatwy dostęp do wszelkich udogodnień w mieście,
najbliższy sklep znajduje się w odległości 20m, Kupiec Poznański – 7 min pieszo

huj

Pener wynajmuje? Czy może BGC Bonus?

Popularne