Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Jano PW – „Święty spokój”

Album „Inna Wizja” jest już w sklepach.

Opublikowany

 

10 maja do sklepów trafił nowy album Jano PW „Inna Wizja”. To druga solowa płyta Jano, reprezentanta Polskiej Wersji. Po dobrze przyjętej „Sennej Powiece” wydanej w 2017 roku, Jano zdecydował się na wydanie kolejnego solowego albumu. Jano połączył siły z multi platynowym producentem PSR’em który jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną krążka, natomiast lirycznie to zbiór utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy.

Na kanale Polskiej Wersji pojawił się odsłuch nowego utworu „Święty spokój”. W najbliższych dniach możemy się spodziewać odsłuchów kolejnych kawałków z płyty. Więcej o albumie: Jano PW – „Inna Wizja”.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Glamrap sie skurwił

Poziom tej strony tzn komentarzy bo strona i admini to od zawsze było gówno, spadł tak mocno, że aż szkoda patrzeć. Pamiętam czasy jak jechano po Karolu B. a.k.a POMARAŃCZOWY KRUL jak po szmacie. Albo jeszcze wcześniej Jasiu K. alias ASAP_CWELDOKY, ciekawe co teraz myślą o tym co za chujnie tu odpierdalali. Aha specjalnie nie podaje nazwisk, bo RODO, i jebać Galika od zawsze na zawsze.

Pietrzycky

Kiedyś Glamrap to miał pierdolnięcie w komentarzach (gify, pornusy, konkretne pociski po użytkownikach i wykonawcach)…Teraz jakiś przegłup (na przygłupa trza mieć szacunek) recytujący tytuły od tyłu i niedopierdolony fetyszysta analny…

Jebać łaków

Jano PW POMPUJE SIE W DUPE Z BOSSKIM ROMANEM POTWIERDZONE INFO

Odb

Jano z PO -„Spięty pęcherz”

Rado londyn

Jebać tego komercyjnego lamusa

Analny

Jano PW – „Analny spokój”

Popularne