Sprawdź nas też tutaj

News

Jano PW zaskoczony propozycją Reto

„Zapewne nie spodziewaliście się, że nagram z kimś takim”.

Opublikowany

 

Stara szkoła kolejny raz przecina się z newschoolowym klimatem. Tym razem doszło do kooperacji Jano z Polskiej Wersji oraz Reto. Zaskoczeni? Nie tylko Wy. Sam Jano nie przypuszczał znaleźć się w jednym numerze z reprezentantem New Bad Label.

Reto zaprosił mnie na płytę. Nie spodziewałem się tego. Bardzo w porządku mordeczka – informuje Jano na Instagramie. Do ich wspólnego numeru został już zrealizowany teledysk, którego premiera powinna się odbyć już niedługo. Sam Jano, który prezentuje się raczej na klasycznych bitach tym razem będzie chciał się pokazać w nowej odsłonie.  – To będzie wybuchowa mieszanka – mówi. – Pokazałem się z innej strony. Nie jest to typowo oldschoolowy bit. Jak wiecie Reto nie nagrywa na klasycznych bitach, ale myślę, że fajnie się odnalazłem w tym numerze – dodaje.

Jak przyznaje Jano propozycja Reto była dla niego zaskoczeniem. – Ciężko było odmówić. Reto bardzo w porządku chłopak. Z dużym szacunkiem podszedł do mojej osoby, co bardzo szanuję.Nad nową solówką pracuje również Jano, który także na niej zamierza zaprezentować się w nowej odsłonie.7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
vectra b
4 lat temu

dixony nigdy nawet nie rozmawiali z zadnym reprezentantem nowej szkoły ale i tak mówią ze jebać, bo tak.

no tak
4 lat temu

staremu patusowi zachciało się ciasnej szparki skarpeciarza to i propsuje

Janusz
4 lat temu

Zaskoczony, bo Reto to małolat i typowy reprezentant newschoolu? Niektórzy mają szacunek do starszych od siebie raperów, nie musi od razu każdy po każdym jebać.

stożek
4 lat temu
Reply to  Janusz

pierdol się psie

stożek z gówna
4 lat temu
Reply to  stożek

Mamy kwadratowy łeb na scenie widzę x-D

13:23
4 lat temu

13:37

Verkin
4 lat temu

TYLKO ERDZIU EKD TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EKD TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EKD TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EDK TYLKO ERDZIU EDK

Popularne