Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Jarecki w soulowym zacięciu

Album artysty wyda Def Jam Recordings Poland.

Opublikowany

 

Jarecki prezentuje „Co dalej?” – singiel z nadchodzącego albumu artysty. Premiera krążek „Totem” planowana jest na maj 2021.

„Totem” zapowiada się na prawdziwą ucztę nie tylko dla fanów samego Jareckiego, ale też dla wszystkich wielbicieli żywych, przestrzennych brzmień. Na swojej trzeciej solowej płycie, artysta porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień.

DNA Jareckiego słyszymy tu od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawiają złudzeń: „Totem” to najlepszy i najpełniejszy z dotychczasowych albumów artysty. Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków. Zaowocowało to wydawnictwem bardzo zróżnicowanym stylistycznie, o silnym artystycznym wyrazie.Jarecki

Jarecki, właściwie Jarosław Kubów, urodził się w 1982 roku w Opolu. Laureat nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W 2008 ukazała się jego pierwsza solowa płyta, „Styldohwil”, a w 2017 kolejne solowe wydawnictwo: „Za wysoko”. Jarecki wydał też dwa albumy z DJ BRK: „Mucha nie siada” (2010) i „Punkt widzenia” (2014). Na co dzień Jarecki koncertuje z Grubson’em i DJ BRK.

Na koncie ma również współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Chada, Eldo, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Dwa Sławy, Robert Cichy, VNM i wielu innych. Występował na najważniejszych imprezach muzycznych, w tym Open’er Festival czy Męskie Granie.

Jego trzeci album solowy „Totem”, zapowiadany singlami „Galaktyczny funk”, „Mamo” i „Co dalej”, ukaże się w maju 2021 nakładem Def Jam Recordings Poland |Universal Music Polska.

 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ojciec Starego
1 rok temu

W jakim języku jest napisany tytuł tego newsa? Co to, kurwa, jest „w soulowym zacięciu”? W języku polskim się pisze ewentualnie, że ktoś jest osobą O jakimś zacięciu, nie W jakimś zacięciu.
To jest błąd na poziomie podstawówki, góra gimazjum…

PejaTVN
1 rok temu

Jarecki haha to ten co kiedys nagrał klipa zerznietego od Lil Wayne’a jak trzyma puchar z diamentami ? No pomysłowy dobromir z niego w chuj.

Sokuł
1 rok temu

Co on z westernu się urwał, ze w kapeluszu zapierdala?

Spocone Stringi Alberto
1 rok temu

Jarecki skończył się zanim sie zaczął a nie zaczął sie nigdy bo jest wackiem i kserobojem. W dodatku jest z opola tak samo jak scat rekords

Alberto
1 rok temu

Co jest kurwa, jakieś jareckie mi tu zacinają

GROW
1 rok temu

Aż żal patrzeć jak zjebane pokolenie małolatów bez muzgu i autorytetów stało sie specjalistami od komentowania i obrażania.. wy tu sobie piszcie swoje słodkie żale a Jarek ma kontrakt z DefJam , zarabia kasę robiąc to co lubi , jeździ po całym świecie i rucha wasze stare.. huj wie .. któryś z was może spłynął z odbytu do pizdy jako plemnik i urodził się z dupą zamiast głowy plus zamiast wypowiadać się jak człowiek sypie gównem z ryja.. odjebać się lemingi… pozdro Jarek .. ema

Kaczy Procesor
1 rok temu

Jarecki, właściwie Jarosław Kubów, urodził się w 1982 roku w Ursynowie. Laureat nagrody pryczenia pod celą na 43. Krajowym Festiwalu Polskich cweli w Opolu. W 2008 ukazała się jego pierwsza solowa płyta, „Sado maso”, a w 2017 kolejne solowe wydawnictwo: „Za głęboko”. Jarecki wydał też dwa albumy z DJ BRK: „zwieracz nie sługa” (2010) i „Punkt pryczenia” (2014). Na co dzień Jarecki daje dupy z Grubson’em i DJ BRK.

Robert Lewandowski
1 rok temu

Zobacz Eldoka na wolno
Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną
Gotów do walki jak Lobo
I tak jak Cop Robo
Oczyszczam miasto ze (fsst) z pustą głową
A więc zobacz jak na wolno
Eldo jedzie cały świat pada tutaj na kolana
Zobacz, Eldo cały czas się stara
No bo obrońcy tytułu zniszczą każdego, kto fika z pustą głową
Zniszczę wszystkich, zobaczysz
Eldo miasto wyczyści
Z tych, którzy są nie najsyst ale łorst
Leżą na podłodze, zobacz Eldoka zniszczy
Przejdzie po nich jak tak jak walec
Zniszcze, zostawie cię sępom
Eldo Prezidento
Zobacz tak jak na Kubie Fidel Castro nigdy nie skończę
Bo cały czas mikrofon włączę
Nikt mi go nie odetnie
Zobacz Eldoka, więc zobacz teraz sprawdź tu
W programie skład Erdo i Red
Zobacz więc na wolnych majkach
Nigdy to nie kończy się
A Eldo pozdrawia wszystkich
Pis, Joł!

RED
1 rok temu

Łooooooooooooooooooooooooo

Popularne