Sprawdź nas też tutaj

News

JAY Z ZDISSOWAŁ TUPACA! UTWÓR JEDNAK NIGDY SIĘ NIE UKAZAŁ

Opublikowany

 

– To nigdy się nie ukazało z szacunku do niego, bo zmarł – mówi wieloletni współpracownik Hovy, DJ Clark Kent.Na początku swojej kariery Jay Z trzymał się blisko Notoriousa B.I.G., obydwaj raperzy uczęszczali także do tej samej szkoły. Lata 90-te to także czas wielkiego konfliktu Biggiego z Tupac'iem. Dziś jeden z ludzi Jay'a ujawnia, że ten nagrał w tamtym gorącym okresie diss na Shakura (!)

 Jak wyjaśnił DJ Clark Kent, utwór atakujący Tupaca powstał, ale nigdy nie został upubliczniony z racji jego śmierci w 1996 roku. Carter z szacunku do swojego oponenta zdecydował sie nie upubliczniać nagrania.

 

Najciekawszy jest jednak fakt, że numer został raz zaprezentowany przez Hovę publicznie. – Zagraliśmy go, gdy byliśmy w Apollo – wspomina Clark Kent. Jay Z potwierdził wykonanie dissu publicznie w wywiadzie dla magazynu XXL z 2006 roku. Raper zauważył jednak, że nie ma zapisu z tego koncertu. – Zwykle nagrywaliśmy nasze występy w Apollo, ale z jakiegoś powodu ten nie został zarejestrowany – mówił Jay Z przed wieloma laty. – Staraliśmy się znaleźć tę taśmę. O tym wie 2 tysiące osób. Zagrałem dwa wersety – wspomina raper.

 

Clark Kent stwierdził ponadto, że diss, który Jay nagrał na Tupaca był "jednym z najmocniejszych dissów jakie kiedykolwiek słyszał".

 

Poniżej możecie zapoznać się z wywiadem z Clarkiem Kentem, o konflikcie Hovy i Tupaca mówi od 54 minuty.

 


35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ELO
7 lat temu

NIECH SIE ZAJMIE RUCHANIEM BIJONS A NIE MARTWYMI MURZYNAMI. PS TUPAK ZYJE NA KUBIE I MYSLI JAK ODJEBAĆ KILKU ŁAKÓW TEJ GRY XD

Air Jordan
7 lat temu
Reply to  ELO

2PAC NIGDY JUŻ NIE WRÓCI, BO MA WYJEBANE…

[img]https://fotowrzut.pl/tmp/upload/UOQERJUNZD/1.jpg[/img]

Szef Haszysz
7 lat temu

Z SZACUNKU DO CIEBIE GEJU ZI Z HIT EM UP TEŻ USUNIĘTO „FUCK JAY Z” A W SUMIE NIE WIEM PO CHUJ.
[IMG]https://i62.tinypic.com/2j5xuah.jpg[/IMG]
JEBAĆ JAY Z, BEYONCE W KAPSKO, I CAŁE COCKFELLAS, DISS NAPEWNO CHUJOWY JAK KAŻDY OD TEJ CIOTY, ETHER I TYLE W TEMACIE.
[IMG]https://i62.tinypic.com/16axzcj.png[/IMG]

Stan
7 lat temu
Reply to  Szef Haszysz

PRZYPOMINAM JAK NAS WPIERDOLIŁ TĄ PIZDE

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0ePQKD9iBfU[/youtube]

Error37
7 lat temu

Odcinanie kuponów w momencie kiedy jest duże prawdopodobieństwo, że powstanie film o Tupacu. Idąc tym tokiem myślenia za chwilę „ukryte dissy” wyjdą z wytwórni PROSTO od Kaena, bo on nagrał, ale on umarł i nie wypuścił.

TDF TechnoCwel
7 lat temu

TEDE ZDISSOWAŁ PEJE
[img]https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/08/c7797dfe9e8db467942db43488de5c80.jpg[/img]

czik0
7 lat temu

pryszczy

eeeeeloooooo
7 lat temu

I NIE DZIWNE ,ŻE NAGRAŁ DISS. TUPAC BYŁ NAJBARDZIEJ MAINSTREAMOWYM RAPEREM TAMTYCH CZASÓW. UDAJĄCYM WIELKIEGO GANGSTERA, URABURA, POCIESZENIEM DLA CZARNEGO SPOŁECZEŃSTWA. RAPOWAŁ TE SWOJE WYMYŚLANE TEKSTY NIJAK MAJĄCE SIĘ DO JEGO ŻYCIA, ALBO NA KONCERTACH, ALBO W SZKOŁACH DLA TRUDNEJ MŁODZIEŻY I ZGRYWAŁ MESJASZA. BYŁ JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH FAKE’ÓW TAMTEGO OKRESU, A HOVA W TAMTYCH CZASACH REPREZENTOWAŁ RACZEJ KONSERWATYWNE PODZIEMIE, WIĘC TO OCZYWISTE, ŻE SIĘ W NIM GOTOWAŁO, A POTENCJAŁ ŻEBY ZJEŚĆ TUPACA JAK NAJBARDZIEJ MIAŁ.

W POLSCE TUPAC JEST UWIELBIANY, CZEMU SIĘ NIE DZIWIĘ, CHOCIAŻ TEŻ ZAUWAŻAM, ZE GŁÓWNIE UWIELBIANY PRZEZ LUDZI KTÓRZY ALBO SŁABO KUMAJĄ JĘZYK, ALBO SIĘ NA NIM WYCHOWALI, ALBO MAŁO WIĘDZĄ O RAPIE, ALBO SĄ PO PROSTU GŁUPI. KAŻDY KTO OGARNIA TEMAT WIE, ŻE BYŁO MASĘ LEPSZYCH RAPERÓW OD NIEGO, W STANACH WRĘCZ JEST POWSZECHNA OPINIA, ŻE LINIJKI DWAPAKA TO WACK LYRICS. NAPINACZ, UDAJĄCY KOGOŚ INNEGO, ZRESZTĄ W FILMACH ŚWIETNIE TO POTWIERDZAŁ.

MIrek1231
7 lat temu
Reply to  eeeeeloooooo

CHYBA CIE KURWO STARY RANO NABIAŁEM NAKARMIŁ ŻE TAKIE GŁUPOTY WYPISUJESZ.. WYPIERDALAJ SOBIE POSLUCHAĆ TEJ TWOJE NICKI MINAJ I KURWA DWA PEDAŁY Z POLSKIEJ SCENY PIZDZIELCU BEZ GUSTU I WGL WYPIERDALAJ DO WUJA NA CZEREŚNIE WIEŚNIAKU JEBANY.

eeeeeloooooo
7 lat temu
Reply to  MIrek1231

KOMENTARZ DO PRZEWIDZENIA, CHYBA ,ŻE TO PROWO. JESZCZE BRAKUJE ŻEBY KTOŚ WRZUCIŁ „HIT EM UP”, DISS NA POZIOMIE DISSU KAENA NA TETRISA, ZŁOŻONY PRZEDE WSZYSTKIM Z WYZWISK, PRZEKLEŃSTW I WYMYŚLOWNYCH NIEPRAWDZIWYCH LINIJEK.

Ssij Pałe
7 lat temu
Reply to  eeeeeloooooo

Eh, tak bo JayZ wielki gangster z duragiem na głowie…Pac był ewenementem, człowiekiem o wielu talentach, po prostu dobrym artystą który sprawdzał się w takiej a nie innej stylistyce (tak jak Biggie). Death Row jak najbardziej miało kontakty z gangami w tamtym czasie, zresztą podobnie jak Bad Boy, natomiast sam Pac mówił w wywiadach że jest raperem, a nie gangsterem, co nie znaczy że nie pochodził i nie obracał się w takim środowisku. A mesjaszem jak widać był, co udowodniła cała sytuacja po jego śmierci i tego mu odmówić nie można, bo widać to do dziś jaki ma wpływ na cały świat, nie tylko hiphopowy.

WTF
7 lat temu
Reply to  eeeeeloooooo

Jay Z to jeden z najbardziej przereklamowanych raperów w historii… tak naprawdę jest tu gdzie jest, bo jest dobry marketingowcem i teraz odcina kupony ,od kilku swoich dobrych produkcji.
Jak możesz pisać,że Tupaca udawał kogokolwiek? Przecież ten facet normalnie miał proces sądowy o strzelanie do policjantów(z resztą,nie tylko o to),sprawdź sobie historie…to wszystko idzie znaleźć , nawet jak jesteś młody to zapoznaj się z tematem,a nie chrzań farmazonów bo piszesz o czymś,o czym kompletnie nie masz pojęcia.
Tupac to Ikona,a Stanach jest akurat bardzo szanowany i wiele sławnych osób cytuje jego teksty.
Gadasz bzdury,nie wiesz o czym mówisz.

JołMtviiRałps
7 lat temu
Reply to  eeeeeloooooo

Racja kolego. Co więcej Jay Z pojechał kiedyś ekipie Mobb Deep, że Ci pierwsi widzieli broń kiedy on im ją pokazał. Tupac odpowiada Polakom bo Ci lubią być oszukiwani. Naszym rodakom źle słucha się kawałków o sukcesie. Króluje bylejakość i pochwała bandyckiego życia i nijakości. Jay Z mimo wszystko jest prawdziwy, a to, że odrzucił nawijanie non stop o ulicy to normalna kolej rzeczy. On po prostu z tego bagna się wydostał i aby być nadal prawdziwym musiał dostosować tematykę do nowego stylu życia. Mało kto wie, że Jay handlował koksem tak grubo, że był w stanie sam zapłacić za wydanie swojej pierwszej płyty. To wskazuje tylko jak był grubo wjebany w uliczne życie. Ciekawe jak to było z Nas’em? Czy też był takim cwaniakiem ?

Ssij Pałe
7 lat temu

A Nas pojechał tak samo Jay’owi, i co z tego ? Akurat najpopularniejsza (chyba) płyta Paca która zrobiła z niego tego za kogo sie teraz uważa to All Eyez On Me, która była nacechowana sukcesem i bycia najlepszym. Heh, z tym koksem to pojechałeś już grubo…był w stanie, wiesz ile zarabia średniej klasy dilerek w duzym mieście w Polsce? Może wydawać płyte co pół roku, pis joł. Skala wydania płyty w stanach się różni, tak samo jak zarobki dilera na brooklynie czy w marcy czy gdzie on tam sobie sprzedawał.

lolit
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tIw3gzO64TU[/youtube]

Air Jordan
7 lat temu

NO I CZEMU TO USUWACIE? CO JA ZŁEGO NAPISAŁEM LOL?

ZROBIŁEM SE TAKI ŻARCIK A W TY TO JUŻ USUWACIE CO TU KURWA CENZURA JEST?

[img]https://fotowrzut.pl/tmp/upload/AG1UMU1T7S/1.jpg[/img]

Szef Haszysz
7 lat temu
Reply to  Air Jordan

KAPO JEST NIEŚLUBNYM SYNEM ADMINA, BEKA
[img]https://static.fjcdn.com/gifs/My+son+said+he+wants+mom+to+tuck+him+in_1c33ee_4401302.gif[/img]

Air Jordan
7 lat temu
Reply to  Szef Haszysz

TO JAKIES JAJA SA NAWET BEKI NIE MOZNA WRZUCAC, BO WSZYSTKO MUSZA BYC KASOWANE JA PIERDOLE…

JA ROBIE TYLKO TO DLA BEKI, A NIE ZEBY TU KOGOS OBRAZIC -.-

Stan
7 lat temu
Reply to  Szef Haszysz

JA MYSLAŁEM ZE Z ADOPCJI, PODOBNO OJCIEC TO ROMAN AND MATKA TO JAROSŁAW

[img]https://www.google.pl/url?sa=i&source=imgres&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAkQjRwwAGoVChMIxuCn0cStxwIVy47bCh1_2gov&url=http%3A%2F%2Fniebieskim-piorem.blogspot.com%2F2014%2F02%2F75-ocena-bloga-nowa-przygoda-herosow.html&ei=_XjQVYbuHcud7gb_tKv4Ag&psig=AFQjCNFx33tn4Tw6TxsnAgsdmuqMiTNY8A&ust=1439812221647696[/img]

MIrek1231
7 lat temu

JEBANY W DUPE TEN JAY-Z JEST.. WIDAĆ KURWA ŻE KOPIA NASZEGO POLSKIEGO PEDEGO JEBANE W DUPE PRZEZ SER PIZDA AKA MUZYKA DLA PIZD :d NIE POZDRAWIAM CHUJ CI JAY-Z I PEDE W ROZJEBANE DUPSKA ! 😀

Jan Paweł Druid
7 lat temu

KTO TO JEST TEN OBOZOWY KAPO? GIMBAZA Z GLAMRAPA SE ZNALAZŁA NOWEGO IDOLA?

vatoslocos
7 lat temu

PUCUJ SIĘ DŻEJU ZI PUCUJ , I CIEBIE WEZMĄ ZA WINNEGO ZAMACHU NA PACA . TYŚ NA BIAŁYM ROWERZE PODLECIAŁ , TYŚ ODDAŁ STRZAŁY Z PISTOLETU NA KULKI . Najmocniejszy diss , a w refrenie pewnie JASON DERULO . No , pożartowali my , a teraz tak . zrobiłeś coś dla rapy serio , masz dobre numery , masz wielu naśladowców Jayu , ogrom wielbicieli .. ale cię kurwa nie lubie ;D

SKUMAJ TO ZIOMALU
7 lat temu
_aqq_
7 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

potrzebna była przeciwwaga dla buntujących się czarnych #Tupac #NWA

#biznesmen
#człowiek sukcesu

:)))

[img]https://www.trocadero.com/stonegate/items/795232/catphoto.jpg[/img]

a kto mu dał licencję na kontrakty reklamowe w prime time?

Blam28
7 lat temu
_aqq_
7 lat temu

a przy okazji :)))

Путин поздравил президента и премьера Индии с национальным праздником – Днем независимости
https://tass.ru/politika/2188621

niewątpliwie Indie powinny mieć większy wpływ na decyzje zapadające w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

#ścieżka tygrysa

[img]https://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2012/06/Tygrys-2.jpg[/img]

#Commonwealth of Nations

[img]https://operamundi.uol.com.br/media/images/Commonwealth_of_Nations.jpg[/img]

Część państw członkowskich Wspólnoty Narodów – tak zwane commonwealth realms – uznaje brytyjskiego monarchę za głowę swojego kraju, jednak większość z nich to republiki, w których głową państwa jest prezydent, a niektóre mają własne monarchie. Królowa Elżbieta II wszędzie traktowana jest jako Głowa Wspólnoty Narodów.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3lnota_Narod%C3%B3w

_aqq_
7 lat temu

Agentka Avivy naciągnęła 100 osób, przejmując od nich znaczne lokaty. Jak się okazało księgowała tylko początkowe wpłaty, za które dla zachęty wypłacała wysokie odsetki. (…)
Patrycja P. na początek wpłaciła 14 tys. zł, a gdy po miesiącu otrzymała 6 tys. zł zysku, zebrała oszczędności swoje i męża, a także pożyczyła w rodzinie co się da i w sumie wpłaciła szefowej 120 tys. zł. Więcej nic już do niej nie wróciło.
https://www4.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/308159954-Agentka-Avivy-oszukala-klientow-ubezpieczyciel-zaplaci-za-ich-straty.html

na tej samej zasadzie ściąga się hajs od szaraczków za pomocą giełdy

#sztuczna hossa napędzana medialnie
#sztuczny krach
#stampede
#sytuacja wraca do stanu sprzed hossy, tylko kasa szaraczków zmieniła właściciela :)))

[img]https://i2.cdn.turner.com/money/dam/assets/150706161848-shanghai-investors-chart-780×439.png[/img]

kkk
7 lat temu

two verses znaczy dwie zwrotki a nie dwa wersety

Adminadnm
7 lat temu
CAŁE SZCZĘŚĆIE
7 lat temu

Bo wiecie, krytyka 2Paca i Papieża Polaka jest zakazana ustawowo

cale nieszczescie
7 lat temu

twoja stara jest zakazana cioto.

CAŁE SZCZĘŚĆIE
7 lat temu

twoja stara to ciota i to w dodatku puszczająca się z ciotami siedzącymi na zakrystii [to była odpowiedź dostosowana do twojego poziomu intelektualnego

Radio Ewenement 5 G
7 lat temu

[img]https://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/ag/ac/ai/cb/SaraJeanUnderwoodBTS8.gif[/img]

WU-TANG
7 lat temu

SKORO CLARK KENT TAK SWIERDZIL TO MUSI TO BYC PRAWDA
[img]https://s3.amazonaws.com/rapgenius/nZuDEhz0QAyFt064VOQN_clark-kent.jpg[/img]

EJSAPP
7 lat temu

DWUPAK PRZY DZIKIM WĘŻU SSIE HEHE

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tbxi4wsFrH8[/youtube]

Popularne