Sprawdź nas też tutaj

Reprezentuj siebie JD

JD: Opowieść o współpracy, wytrwałości i kampanii „Reprezentuj siebie

Marka zachęca do wyrażania siebie.

Opublikowany

 

Jack Daniel’s – nazwa, która wywołuje nie tylko skojarzenia z doskonałym smakiem whiskey, ale również z historią opartą na współpracy, wytrwałości i dążeniu do perfekcji. Marka ta nieustannie przypomina o sile wspólnego działania i niezłomności, a nowa kampania „Reprezentuj Siebie” idealnie wpisuje się w ducha postaci samego Jacka Danielsa.

Historia Jacka Danielsa sięga głęboko w XIX wiek, kiedy to w małym miasteczku Lynchburg w stanie Tennessee narodziła się legenda. To, co zaczęło się od marzeń i pomysłów młodego Jacka Daniela oraz jego niezastąpionego współpracownika Nearesta Greena, przerodziło się w symbole wyjątkowej whiskey, która stała się nie tylko produktem, ale też ikoną kultury amerykańskiej.

Współpraca Daniela i Greena była kluczowym elementem sukcesu. Nearest Green, były niewolnik o ogromnym doświadczeniu w destylacji alkoholu, nie tylko dzielił się swoją wiedzą z młodym Jackiem, ale także pełnił rolę mentora i przyjaciela. Ich wspólna praca zaowocowała recepturą, która stała się fundamentem wyjątkowego smaku whiskey Jack Daniel’s.

Jednakże, historia tej marki nie była usłana różami. Okres, w którym powstawał trunek Jack Danielsa, był również czasem znacznego społecznego napięcia w Stanach Zjednoczonych, szczególnie związanego z kwestią rasową. Mimo tych trudności, Daniel i Green potrafili przekroczyć społeczne bariery, co było wynikiem ich wytrwałości, odwagi i determinacji.

Jack Daniels, poza swoją zdolnością do doskonalenia receptury, był symbolem wytrwałości. Niezliczone próby, eksperymenty i udoskonalenia były owocem jego nieustającej determinacji. Był to człowiek, który nie bał się wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości.

Współpraca i zaangażowanie ludzi wokół Daniela odegrały kluczową rolę w rozwoju marki. Ich oddanie i wspólne starania przyczyniły się do tego, że Jack Daniel’s nie tylko stał się renomowanym trunkiem, ale także ikoną kultury i znakiem rozpoznawczym amerykańskiego dziedzictwa.

W kontekście najnowszej kampanii „Reprezentuj Siebie”, Jack Daniel’s przenosi ideę współpracy, wytrwałości i postawy „bycia sobą” na nowy poziom. Kampania ta zachęca do wyrażania siebie, podkreślając jednocześnie znaczenie akceptacji, wspólnoty i współpracy.

„Reprezentuj Siebie” to wyrażenie wdzięczności dla dziedzictwa Jacka Danielsa, który podkreślał wartość współpracy i wytrwałości w dążeniu do celu. To także zaproszenie dla ludzi do manifestowania swojej autentyczności i jednoczenia się wokół wspólnych wartości.

Historia Jack Danielsa przypomina nam o sile współpracy i wytrwałości w osiąganiu celów. To historia, która inspiruje i jednoczy, pokazując, że nawet największe wyzwania można pokonać poprzez wspólną pracę i determinację. Kampania „Reprezentuj Siebie” to kontynuacja tego ducha, zapraszając do manifestowania własnej autentyczności, jednocząc nas wokół wartości, które są fundamentem tej wyjątkowej marki.

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

Reprezentuj siebie JD

Reprezentuj siebie: 5 pytań do… Martyny

„Jego muzyka mnie hipnotyzuje, a po koncercie już totalnie się zakochałam”.

Opublikowany

 

Przez

Kolejne spotkanie z projektem “Reprezentuj Siebie”, tym razem przybliżymy Wam postać laureatki konkursu – Martyny.

Ten cykl to niezwykłe spotkania z zajawkowiczami, którzy odpowiadają szczerze na pięć pytań, otwierając przed nami drzwi do ich pasji i priorytetów.

Każdy mini wywiad to opowieść o doświadczeniach i wyzwaniach. Przygotujcie się na odkrywanie fascynujących historii, które pokazują, jak laureaci projektu „Reprezentuj Siebie” kształtują swoje życie, inspirując innych do poszukiwania autentyczności i realizacji własnych pasji. Gotowi na inspirującą podróż?

Przedstawiamy Wam Martynę. Zobaczcie jak odpowiedziała na nasze pytania.

1. Chcesz powiedzieć komuś kim jesteś i wokół czego krążą Twoje muzyczne inspiracje. W tym celu pokazujesz tej osobie trzech ulubionych artystów_tki. Kogo wybierasz?

Moje muzyczne inspiracje często się zmieniają. Staram się poszerzać horyzonty i słuchać różnych gatunków, ale święta trójca pozostaje niezmienna: KAYTRANADA (niesamowicie bujające brzmienia, po których można go od razu rozpoznać), Disclosure (kunszt produkcji, wiele się od nich nauczyłam o tworzeniu muzyki), Tame Impala (jego muzyka mnie hipnotyzuje, a po koncercie już totalnie się zakochałam).

2. Jesteś laureatką konkursu Jacka Danielsa „Reprezentuj siebie”, miałaś okazję uczestniczyć w bootcampie. Co było dla Ciebie największym wyzwaniem, a co uważasz za najcenniejszą lekcję?

Największym wyzwaniem była dla mnie intensywność bootcampu „Reprezentuj Siebie”. Przyjechałam i praktycznie od razu zaczęliśmy działać. Kamera, mnóstwo ludzi, wywiady, warsztaty, non stop coś się działo… Była to jednak świetna lekcja: przyjechałam zestresowana, a po chwili czułam się bardzo swobodnie i zyskałam sporo pewności siebie. Najcenniejsza lekcja odbyła się dla mnie w studio. Moim wielkim marzeniem było móc współpracować w profesjonalnym środowisku. Czuję, że to moje miejsce.

3. Jaka rada najmocniej zapadła Ci w pamięć?

Rada, aby wyrażać emocje i pokazywać prawdziwą siebie. Być otwartym na krytykę i ciągle się doskonalić. I przede wszystkim zacząć działać nie tylko w zaciszu domu!

4. Twoim zdaniem – co jest ważniejsze: ciągły rozwój, konsekwencja i dążenie do wymarzonego poziomu czy swoboda działania, znalezienie własnego rytmu i przede wszystkim chęć pokazania siebie? A może da się to połączyć?

Uważam, że warto starać się to wszystko połączyć. Trzeba być konsekwentnym i rozwijać się, żeby coś osiągnąć. Z drugiej strony swoboda działania jest dla mnie super ważna, chcę sama decydować o własnym stylu muzycznym, ale też słuchać rad ludzi, którzy mnie inspirują. Branża muzyczna i bycie na świeczniku potrafią wywierać sporą presję na artystach, więc bardzo ważne jest dla mnie utrzymanie zdrowej psychiki 😉 Trzeba czasami zwolnić, żeby po prostu nie zwariować.

5. Pomyślmy, że jako laureatka konkursu, na kolejny bootcamp przyjeżdżasz w roli gościa specjalnego: kogo z polskich artystów_ek chciałabyś wziąć ze sobą, kto Twoim zdaniem w tworzonej muzyce reprezentuje siebie?

Odpowiedź jest prosta: Prometh. Myślę, że stworzylibyśmy niezłe duo i powstałoby coś fajnego, świeżego. Uwielbiam jego brzmienia i brakuje mi takich artystów na polskiej scenie. Może sama zapełnię to miejsce? Kto wie, trzeba działać.

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Reprezentuj siebie JD

Reprezentuj siebie: 5 pytań do… Fiflaka

„Uważam, że Fukaj, Kinny Zimmer lub Lanek to byłby dobry wybór”.

Opublikowany

 

Przez

fiflak

Ten cykl to niezwykłe spotkania z zajawkowiczami, którzy odpowiadają szczerze na pięć pytań, otwierając przed nami drzwi do ich pasji i priorytetów.

Każdy mini wywiad to opowieść o doświadczeniach i wyzwaniach. Przygotujcie się na odkrywanie fascynujących historii, które pokazują, jak laureaci projektu „Reprezentuj Siebie” kształtują swoje życie, inspirując innych do poszukiwania autentyczności i realizacji własnych pasji. Gotowi na inspirującą podróż?

Poznajcie Filipa ‘Fiflaka’ i przekonajcie się co miał do powiedzenia.

1. Chcesz powiedzieć komuś kim jesteś i wokół czego krążą Twoje muzyczne inspiracje. W tym celu pokazujesz tej osobie trzech ulubionych artystów_tki. Kogo wybierasz?

To trudne pytanie, bo słucham bardzo dużo różnych artystów i z pewnością czerpię inspirację ze wszystkiego, co na mnie oddziałuje (czym się karmię), więc pozwolę sobie wymienić artystów, do których wracam najczęściej, gdyż wydaje mi się, że mają na mnie największy wpływ.

David Maxim Micic – można powiedzieć, że wychowałem się na tego typu instrumentalnej muzyce gitarowej, bo mój starszy brat (tak, gra na gitarze) atakował mnie w młodości takimi treściami – dziś jeszcze bardziej doceniam twórczość tego kompozytora/gitarzysty; Jacob Collier – podoba mi się świadomość i pasja, z jaką tworzy, imponuje mi jego wiedza; niech będzie, że Igor Strawiński – w końcu bardziej czuję się kompozytorem niż raperem

2. Jesteś laureatem konkursu Jacka Danielsa „Reprezentuj siebie”, miałeś okazję uczestniczyć w bootcampie. Co było dla Ciebie największym wyzwaniem, a co uważasz za najcenniejszą lekcję?

Największym wyzwaniem było dla mnie normalne funkcjonowanie w obecności OGROMNEJ kamery oraz obcowanie wyłącznie z osobami, których nie znałem (poznawanie nowych ludzi to umiejętność, której jeszcze nie posiadam); oprócz tego towarzyszyła mi lekka presja, którą sami nałożyliśmy na siebie (w gronie uczestników bootcampu), aby stworzyć w tym czasie coś dobrego – na miarę naszych ambicji.

A co było najcenniejszą lekcją? Jestem wdzięczny za lekcje śpiewu, a właściwie w moim przypadku to trzeba nazwać lekcjami pozwalającymi zacząć ze śpiewem. Dużo wartościowych rzeczy się dowiedziałem o swoim głosie i o procesach, które następują podczas śpiewu.

3. Jaka rada najmocniej zapadła Ci w pamięć?

Zdecydowanie zmieniłem nastawienie w kwestii oceniania czegokolwiek – uważam, że najważniejsze jest działanie – tworzenie mimo, że zawsze znajdzie się ktoś wykonujący to lepiej i ludzie, którzy będą ci o tym przypominać. W muzyce nie chodzi o to, żeby być w czymś najlepszym – owszem, to jest fajne i wartościowe, ale – dla przykładu – jest cała masa artystów, którzy zachwycili mnie oryginalnością, innością wyrazu. Czasem szukam po prostu ciekawej perspektywy, której nie znajdę u najlepszych. Zatem, podsumowując – chyba kluczem do sukcesu jest po prostu odwaga – ja sam dużo oceniam, krytykuję – robię to codziennie; chyba kluczem do sukcesu jest odwaga do otwarcia się na krytykę.

I co ważne – opisane wnioski wynikają z wielu rozmów z ekspertami oraz uczestnikami bootcampu – z każdej dyskusji można wyciągnąć jakieś rady 🙂

4. Twoim zdaniem – co jest ważniejsze: ciągły rozwój, konsekwencja i dążenie do wymarzonego poziomu czy swoboda działania, znalezienie własnego rytmu i przede wszystkim chęć pokazania siebie? A może da się to połączyć?

Oczywiście, że da się to połączyć. Chęć wyrażania siebie, swoboda działania i autentyczne przekazywanie swojej energii nie przeczy rozwojowi – sądzę, że nawet trzeba to połączyć, a to pytanie prowokuje taką odpowiedź

5. Pomyślmy, że jako laureatka konkursu, na kolejny bootcamp przyjeżdżasz w roli gościa specjalnego: kogo z polskich artystów/ek chciałabyś wziąć ze sobą, kto Twoim zdaniem w tworzonej muzyce reprezentuje siebie?

Jeżeli estetyka warsztatów nie zmieniłaby się i nadal byłby to bootcamp dla raperów i producentów – wypadałoby, żebym wybrał kogoś stricte z tego środowiska: uważam, że Fukaj, Kinny Zimmer lub Lanek to byłby dobry wybór, natomiast jeśli szukamy głównie autentyczności i zajawki to pewnie jakiś raper z totalnego podziemia byłby odpowiednią osobą i pewnie nawet go nie znam.

Nie chciałbym wymieniać nikogo z maina, czuję, że skrzywdziłbym w ten sposób prawdziwie autentyczne dusze z podziemia.

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Reprezentuj siebie JD

Reprezentuj siebie: 5 pytań do.. Anielska!

„Na ten moment najbardziej chciałabym zabrać Quebo”.

Opublikowany

 

Przez

Witajcie w cyklu artykułów, gdzie spotykamy wyjątkowych laureatów projektu „Reprezentuj Siebie”, gotowych podzielić się refleksjami na temat swojego życia.

Ten cykl to niezwykłe spotkania z zajawkowiczami, którzy odpowiadają szczerze na pięć pytań, otwierając przed nami drzwi do ich pasji i priorytetów.

Każdy mini wywiad to opowieść o doświadczeniach i wyzwaniach. Przygotujcie się na odkrywanie fascynujących historii, które pokazują, jak laureaci projektu „Reprezentuj Siebie” kształtują swoje życie, inspirując innych do poszukiwania autentyczności i realizacji własnych pasji. Gotowi na inspirującą podróż?

Na pierwszy ogień idzie Anielska. Zobaczcie jak odpowiedziała na nasze pytania.

1. Chcesz powiedzieć komuś kim jesteś i wokół czego krążą Twoje muzyczne inspiracje. W tym celu pokazujesz tej osobie trzech ulubionych artystów_tki. Kogo wybierasz?

Ciężkie pytanie, ale na ten moment moje TOP 3:

  • Sufjan Stevens
  • Quebonafide
  • Fred Again

2. Jesteś laureatką konkursu Jacka Danielsa „Reprezentuj siebie”, miałaś okazję uczestniczyć w bootcampie. Co było dla Ciebie największym wyzwaniem, a co uważasz za najcenniejszą lekcję?

Największym wyzwaniem było połączenie naszych różnych styli i odczuć w kontekście utworu. Jesteśmy różni, a musieliśmy pracować drużynowo, aby efekt był zadowalający i każdy mógł mieć przestrzeń, by dać kawałek siebie. Jestem indywidualistką, a tutaj liczył się kompromis na który nie zawsze było łatwo pójść.

Warsztaty udowodniły mi, że nie mogę podważać swojego warsztatu, wiedzy, doświadczenia artystycznego i życiowego:) To była lekcja o tym, że jestem wystarczająca i ja sama muszę o tym zawsze pamiętać.

3. Jaka rada najmocniej zapadła Ci w pamięć?

Rada, która najmocniej zapadła mi w pamięć, to rada od Madzi (trenerki wokalu), żeby być decyzyjnym podczas wyboru wokali, numeru lub produkcji.

4. Twoim zdaniem – co jest ważniejsze: ciągły rozwój, konsekwencja i dążenie do wymarzonego poziomu czy swoboda działania, znalezienie własnego rytmu i przede wszystkim chęć pokazania siebie? A może da się to połączyć?

Myślę, że żyjemy w czasach tzw. ,,gonienia króliczka” co jest sporym utrudnieniem, aby spokojnie poszukać w sobie, swojej prawdy. Myślę, że rozwój i konsekwencje można połączyć ze swobodą, rytmem i możliwością pokazania siebie tylko trzeba to dobrze wyważyć. Dla mnie ważniejszy od końcowego efektu jest proces, bo to on sprawia, że poznaje siebie i swoje możliwości, przez co mogę wydawać numery bez zastanawiania się ,,czy to na pewno ja”.

Prawda też jest taka, że bez pracy nic nie osiągniemy i wysiłek musimy wkładać przez cały czas tworzenia.

5. Pomyślmy, że jako laureatka konkursu, na kolejny bootcamp przyjeżdżasz się w roli gościa specjalnego: kogo z polskich artystów_ek chciałabyś wziąć ze sobą, kto Twoim zdaniem w tworzonej muzyce reprezentuje siebie?

Na ten moment chyba najbardziej chciałabym zabrać QUEBO. Kuba wyróżnia się pod względem tekstowym, aranżacyjnym i jego prezencja jest dobrze przemyślana:)

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Reprezentuj siebie JD

Laureaci akcji „Reprezentuj siebie” na warsztatach z Jacusiem (wideo)

Wspólne warsztaty rapera z najzdolniejszymi uczestnikami.

Opublikowany

 

Przez

jacuś

Jacuś jest twarzą akcji “Reprezentuj siebie”, która ma na celu wyłonienie nowych muzycznych talentów. Raper zaprosił najzdolniejszych uczestników na wspólne warsztaty. Zobacz co tam się działo!

Konkurs organizowany w ramach akcji „Reprezentuj siebie” wciągnął laureatów w wir muzycznych warsztatów na wspólnym bootcampie. To była fascynująca podróż w świat osobistego rozwoju i determinacji. Czworo wybrańców wzięło udział w wyjątkowym bootcampie, podczas którego doskonalili swoje umiejętności pod okiem autorytetów.

Jacuś w akcji „Reprezentuj siebie”

Zobaczcie całą ekipę przełamującą własne bariery i budującą trwałe więzi. Zobaczcie wysiłek, poświęcenie i siłę wspólnoty, która przerodziła się w coś wyjątkowego.

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Reprezentuj siebie JD

Kampania Reprezentuj siebie – o inicjatywie

Różnorodność, autentyczność i wyjątkowość.

Opublikowany

 

Przez

Niestandardowa, pełen pasji i autentyczności – tak można opisać najnowszą inicjatywę marki Jack Daniels, która organizuje akcję „Reprezentuj Siebie”. Ta kampania to nie tylko kolejne wydarzenie promocyjne, ale przede wszystkim manifestacja wartości, jakimi kieruje się marka: niezależność, oryginalność i autentyczność.

Centralnym punktem tej inicjatywy jest bootcamp, który ma być miejscem spotkania dla osób, które reprezentują różnorodność, autentyczność i wyjątkowość. Bootcamp nie tylko ma na celu wyłonienie twarzy kampanii, ale również jest przestrzenią dla twórczego wymiany doświadczeń i inspiracji.

Podczas tego intensywnego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję pracować nad własnym rozwojem, pod okiem ekspertów z różnych dziedzin. Będzie to nie tylko okazja do poznania zasad marketingu czy budowania marki osobistej, ale także możliwość wyrażenia swojej autentyczności i odkrycia własnego potencjału.

Sylwetki zwycięzców, którzy zostaną wybrani podczas bootcampu, będą odzwierciedleniem różnorodności i unikalności. Każda z tych osób, które zostaną ambasadorami kampanii „Reprezentuj Siebie”, będzie symbolem prawdziwego wyrażania siebie, bez kompromisów i fałszywych oblicz.

Ta inicjatywa marki Jack Daniels jest odzwierciedleniem ich zaangażowania w promowanie wartości, jakimi kierują się od lat. To nie tylko kolejna kampania reklamowa, lecz próba nawiązania więzi z ludźmi, którzy podzielają te same wartości.

Oprócz bootcampu, kampania „Reprezentuj Siebie” będzie obejmować również szeroką akcję w mediach społecznościowych, gdzie będą prezentowane historie i sylwetki uczestników, ich inspiracje oraz wyjątkowe podejście do życia i wyrażania siebie.

Ta inicjatywa marki Jack Daniels to nie tylko świeże podejście do promocji marki, ale także przykład zaangażowania w rozwój społeczny i kulturowy. „Reprezentuj Siebie” to przekaz dla wszystkich, aby być sobą w świecie, który często nakłania do adaptacji i dostosowania.

Wkrótce spotkamy się z uczestnikami bootcampu, a ich sylwetki staną się nie tylko twarzami kampanii, lecz również inspiracją dla innych, aby śmiało i autentycznie reprezentować swoją tożsamość i wartości. Akcja „Reprezentuj Siebie” marki Jack Daniels to właśnie to – manifestacja prawdziwej siły autentycznego wyrażania siebie.

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Reprezentuj siebie JD

Zawsze wierny sobie – oto właśnie Jacuś

Dosłownie człowiek – orkiestra.

Opublikowany

 

Przez

jacuś jack daniels

Niestandardowy, niekonwencjonalny i zawsze wierny sobie – oto właśnie Jacques, znany jako Jacuś. Jego historia to opowieść o artystycznym geniuszu, wytrwałości i nieprzemijającej autentyczności, która stała się kluczem do jego sukcesu.

Jacuś nie wpisuje się w tradycyjny szablon raperów, a jego droga do sławy była pełna niekonwencjonalnych decyzji. Wyróżniał się nie tylko nietuzinkowym stylem muzycznym, ale także podejściem do życia. Od samego początku kariery zawsze podążał własną ścieżką, niezależnie od tego, co mówili inni.

Jego szczerze autentyczny sposób wyrażania siebie zyskał szerokie uznanie wśród fanów. Jacuś jest doskonałym przykładem artysty, który pozostaje sobą w świecie, który często stawia presję na dostosowanie się do pewnych standardów. Jego twórczość zawsze była odzwierciedleniem jego własnych przemyśleń, doświadczeń i emocji.

To właśnie pozostawanie wiernym sobie stało się powodem, dla którego Jacuś został wybrany twarzą kampanii Jack Daniels „Reprezentuj Siebie”. Marka dostrzegła w nim autentyczność i moc kipiącą z jego twórczości. Kampania ta promuje wartość manifestowania swojej oryginalności, czego Jacuś jest wspaniałym przykładem.

Jego historię można określić jako triumf niekonwencjonalnego podejścia do życia i twórczości. Dzięki wyjątkowemu sposobowi bycia, Jacuś stał się nie tylko docenianym artystą, ale także inspiracją dla tych, którzy pragną podążać własną drogą, wyrażając siebie w autentyczny sposób.

Jego udział w kampanii Jack Daniels „Reprezentuj Siebie” to potwierdzenie tego, że największa siła tkwi w byciu sobą. Jacuś – raper, który nie boi się być wyjątkowy, jest teraz symbolem dla tych, którzy szukają zapewnienia, że bycie nieprzeciętnym jest bardzo ok.

*Materiał powstał w ramach kampanii Jack Daniel’s „Reprezentuj Siebie”


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)