Sprawdź nas też tutaj

News

Jędker nie wróci do Prosto

Raper kończy nagrywać płytę.

Opublikowany

 

Jędker wrócił do kraju i jest obecnie na końcowym etapie nagrywania płyty. Raper zdecydował się oddzielić grubą kreską przeszłość i w pięciu punktach podsumować swoją karierę. Zaczął kilka dni temu od drażliwego tematu Monopolu. – Temat zamknięty dla mnie. Nigdy nie opowiem o kulisach i prawdzie związanej z tą produkcja, która przynosiła mi chleb i pozwała żyć. Monopol jako projekt został zawieszony w 2012 roku a dziś powiela się wzorzec u ludzi, którzy najgłośniej krzyczeli. Tańczcie i bawcie się! Jestem z Wami – napisał.

Drugim wątkiem poruszonym przez Jędkera jest Prosto. To nakładem warszawskiej wytwórni ukazała się pierwsza i do tej pory jedyna solowa płyta rapera „Czas na prawdę” w 2007 roku. Nie zamierza on kontynuować współpracy z oficyną należącą po części do Sokoła. – Powiem wprost. Prosta sprawa, że nie wydam albumu w Prosto. To już nie jest i nie będzie ta sama firma, do której chciałbym wrócić. Życzę Wam dużo szczęścia! – napisał Jędker.


Jędker szuka wydawcy

Po trzech miesiącach od pierwszej zapowiedzi Jędker, przedstawiający się obecnie jako Jędker JD poinformował, że kończy nagrywać drugi solowy album „X”. Będzie to następca wydanego w 2007 roku krążka „Czas na prawdę”. Został on wydany nakładem Prosto i pojawili się na nim Brad Strut, HiJack, Kaczy, Popek, Bron, Dzidu, Rybson, Felipe, Rytmus oraz WWO. – Mija 11 lat od momentu kiedy wydałem pierwsze rap solo. Teraz gdy kończę drugi solowy LP wiele się zmieniło na polskiej scenie.  – informuje raper na Instagramie.Jędker przyznaje, że jest obecnie na etapie szukania wydawcy oraz menadżera. – Nie pytajcie mnie w każdym poście kiedy płyta, bo to kwestia znalezienia wydawnictwa oraz wydania paru singli zanim ta płyta wejdzie. A do singli trzeba teledysków. A do teledysków trzeba… wiadomka. Także tak będę Was informował na bieżąco co jest z nowymi kawałkami poprzez Instagram, Facebook i Naszaklasa hehe. Dzięki wielkie wszystkim za support. Postarałem się Was nie zawieść na nowym albumie X. Kto słyszał ten wie. Generalnie kończę już prace studyjną i szukam wydawnictwa i manago z prawdziwego zdarzenia. Tylko błagam nie piszcie kto mnie wyda na pewno, bo to nie jest takie łatwe jakby się medialnie zdawało – dodaje.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
konio
4 lat temu

Ja cię mogę wydać Jędker. Pierwszy teledysk nakręcimy pod Jubilatem. W roli głównej Sokół turlający się z górki.

ghghhj
4 lat temu
Reply to  konio

Chyba bardzie pod górkę, bo Wojtek tymczasem chce być wyżej…

cydży
4 lat temu

a za kilka m-cy znowu nagra discopolo bo jebany powie ze mu na chleb brakuje, zobaczycie, teraz nagra hiphopolowa plyte kazdy to zleje nic nie zarobi i patus sie zalamie psychicznie

Trystydycymyt
4 lat temu

No i chuj!

Opowiedz lepiej co tam słychać u zodiaka.

POLAK
4 lat temu

prosto kurwa w śmietnik jak to pener powiedział a potem przepraszał

SIT miCt
4 lat temu

Cos sie pierdoli i to dobrze w tym Prosto bo kazdy ucieka poki moze. Pewno Wojtas chciwy lisek nastawiony tylko na gruba penge dla siebie…

18:43
4 lat temu
Reply to  SIT miCt

Oni są nastawieni Na ubrania

Punx
4 lat temu

Homo rapo polo

Popularne