Sprawdź nas też tutaj

News

Jędker oskarża wytwórnię, a tu mu odpowiada

„Pracę, jaką wykonaliśmy zupełnie za darmo, uznajemy jako nieudaną inwestycję”.

Opublikowany

 

Jędker
Jędker

„Zimne serca” to pierwszy utwór Jędkera po powrocie na scenę hip-hopową. Ukazał się on 9 września na kanale nowo powstałej wytwórni Tacto Label. Jest to pierwszy zwiastun zapowiadanej od wielu miesięcy płyty „X”. Chociaż nagranie było promowane przez Jędkera w jego mediach społecznościowych, teraz dowiadujemy się od samego rapera, że pojawiło się ono w sieci nielegalnie.

Tacto nielegalnie wypuściło “Zimne serca” na swój kanał. Bez żadnej umowy ze mną. Nic nie podpisałem, nawet biletu autobusowego – poinformował raper. Jednocześnie dowiedzieliśmy, że zamierza on zaprezentować nowy singiel „Głupcy” wraz z klipem na kanale WiurChan na Youtube.

Przedstawiciele wytwórni Tacto wydali dzisiaj oświadczenie, w którym zarzucają raperowi manipulację medialną. – Odnosząc się do ataków ze strony Pana Andrzeja Wawrykiewicza zwanego pod pseudonimem Jędkęr o rzekomej nie legalności umieszczenia jego piosenki na naszym kanale YouTube informujemy, że jest to manipulacja medialna. Andrzej Wawrykiewicza w 100 procentach wiedział po co jest umieszczany singiel i czemu służy, przecież sam go udostępniał i osobiście dostarczył pliki źródłowe labelowi. Piosenka została umieszczona w celu badań zasięgów i grup docelowych, które okazały się mierne. Nasz Label i ekipa go tworzącą odcina się od przekazu i wizerunku Jędkera, który w sposób niedopuszczalny i emocjonalny atakuje swoich byłych współpracowników i dziennikarzy z @codziennagazetamuzyczna rapnews.pl Glamrap itd. Nie godzimy się także z szantażowaniem fanów i stawianiem warunków dotyczących wydawnictwa w zamian za flowers. Z naszej strony staraliśmy się pracować nad wizerunkiem i wydawnictwem w profesjonalny sposób niestety wizja Andrzeja skłoniła go do odejścia w swoją stronę nie zachowując przy tym minimum biznesowego. Piosenka “Zimne Serca” została zdjęta YouTube a pracę jaką wykonaliśmy zupełnie za darmo dla Andrzeja uznajemy jako nieudaną inwestycję. Z naszej strony życzymy mu szczęścia i pomyślności oraz spełnienia – napisał Maciej Janiszewski z Tacto Label.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
marcin

niezla wytworkia jak nie potrafia bez bledow oswiadczenia napisac

Imię

Myślałem, że po tylu latach już zmądrzał, ale nie, Jędker poważnie cierpi na chorobę dwubiegunową.

Trystydycymyt

Najebał fakultetó, a głupi dalej jak but. Co pn, zadymą z wytwórnią chce przytuszować choujowy odbiór singla? Już mi coś śmierdziało że w prosto nie wydaję, po mimo obściskiwania się z cokołem. Później te egocentryczne niusy na gr zapewniające o nieomylności realisty. Następny ten cieniutki singiel. I teraz to.
Nic mnie nie zdziwi oświadczenie o rezugnacji z projektu.
Tylko co dalej? Powrót do monopolu czy na budowę?

beka

Jędker regresista

idzi

jebie mi z dupy

Odb

Wiesz kurwo że mi też i z jajec dodatkowo, może się umówimy i wyliżemy se dupska i sie wymienimy kałem, co ty na to.

stary rozpalacz

tacto hemingway jędkeronafide

Trinitario

Ja pierdolę, jaki to jest błazen.

cydży

wrocil discopolowiec chuj wi skad i bedzie atencji szukal, bedzie oskarzal wiesniak

cydży to kurwa na smyczy

leki kurwo wzięłaś ? Znów pierdolisz od rzeczy.

słuchacz_98

„Piosenka została umieszczona w celu badań zasięgów i grup docelowych, które okazały się mierne”.
czyli nie zaufaliście mu na tyle żeby wystawiać go na próbę , ja i tak kupię płytę ze względu na ciekawe texty z „Zimne Serca”, płyta może być miła w odsłuchu na klasycznych brzmieniach,jedziesz jedziesz dżeJDi.

kapitan cewa

JĘDKER PRZEPROŚ MEZA KURWO JEBANA

Lil Pee

no dawno o jędkerze nic nie było, fakt

huj

jebać jentkera

RapAudytor

To nie ten sam Jędker pisał niedawno na Instagramie i Facebooku jak, to teraz pozytywnie patrzy na życie… Niestety jak zwykle wyszedł jebany discopolowy malkontent i emocjonalny szantażysta z czasów Monopolu!

Popularne