Sprawdź nas też tutaj

News

Jędker przeprasza wytwórnię i dziennikarzy

„Muzyka powinna łączyć ludzi, a nie ich dzielić”.

Opublikowany

 

Jędker

Kilka dni temu byliśmy świadkami sporu Jędkera z nowo powstałą wytwórnią Tacto Label, która udostępniła pierwszy powrotny singiel Jędkera „Zimne serca”. Raper oskarżył wytwórnię o bezprawne wrzucenie numeru do sieci mimo, że sam nagranie promował w swoich mediach społecznościowych. – Tacto nielegalnie wypuściło “Zimne serca” na swój kanał. Bez żadnej umowy ze mną. Nic nie podpisałem, nawet biletu autobusowego – informował. Maciej Janiszewski z Tacto Label odpierał te zarzuty słowami: – Andrzej Wawrykiewicz w 100 procentach wiedział po co jest umieszczany singiel i czemu służy, przecież sam go udostępniał i osobiście dostarczył pliki źródłowe labelowi. Piosenka została umieszczona w celu badań zasięgów i grup docelowych, które okazały się mierne – przekazał w oficjalnym komentarzu.

Dzisiaj Jędker wrócił do sytuacji sprzed kilku dni i przeprosił wytwórnię oraz dziennikarzy serwisów GlamRap, CGM, oraz RapNews, których zaatakował.  – Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moimi postami i zawartych w nich tekstami bardzo przepraszam. Posty usunąłem już z soc mediów i nie mam zamiaru do tego nigdy wracać. Życzę labelowi, z którym się nie dogadałem wszystkiego najlepszego, a dziennikarzom muzycznym wytrwałości w poszukiwaniu prawdy i pracy nad własnym warsztatem. Muzyka powinna łączyć ludzi, a nie ich dzielić – napisał raper pod grafiką obrazującą serce.

„X” – powrotna płyta Jędkera

Po powrocie z kilkuletniego pobytu z Australii, warszawski raper zapowiedział kilka miesięcy temu wydanie drugiej solowej płyty. Z pierwszych zapowiedzi wynikało, że album „X” ukaże się po przekroczeniu przez Jędkera 15 tys. followersów na Instagramie. Obecnie raper szykuje się do premiery singla „Głupcy” wraz z klipem na kanale WiurChan na Youtube.

Album „X” będzie pierwszą rapową płytą Jędkera po 11 latach.  – Album, który jest po stronie ludzi – tak o następcy solowego debiutu „Czas na prawdę” wydanego w 2007 roku mówi Jędker. Czego możemy się po nim spodziewać? – Płyta ma na celu pokazanie tego, co czuję i co się zmieniło w moim życiu, ale też na rap scenie – twierdzi raper. – Moja muzyczna podróż po świecie oraz moje życie po stronie ludzi, odczuwanie i rozwiązywanie codziennych problemów było między innymi moją inspiracją do powstania albumu X – dodaje.

Nowy krążek Jędkera powstaje w kilku studiach nagraniowych. M.in. w Warszawie i Amsterdamie.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
narrator

weź już Andrzej się nie ośmieszaj i zapierdalaj z tą taczką bo koledzy już na cegły czekają

Monar king

Ćpaj więcej debilu

JUREK OWSIAK

co do kurwy nedzy?

Kool herc

Kto to ten jandkar..?

Jaszcząmb

taki disco polowiec

bakaland

Przeproś Mezo i innych jebany cwelu. Mezo robił rap. Ty jędkerku disco polo. wypierdalaj

Kordek

Jeszcze dobrze nie wrócił a znów zamieszanie, niedomówienia, kłamstwa, kombinacje… Idź w chuj pajacu

STOP DOPALACZOM

hahahahhaha jaki to jest błazen

JACEKPLACEK

Mirnym surferem był to wrócił 😀

rom ale polak

jakie ten dekiel pan jentker onanista konczyl niby studia jak sam twierdzi w tej Australi ze po powrocie do Pl pracuje na budowwie……..40 letni zjeb genetyczny….

jajajaja

No jebniety

Priti Riczi Walet

Masz Jędruś i ucz się jak się robi hiphop
https://www.youtube.com/watch?v=XQreiTlvr-w&feature=youtu.be

fuck you

Hahahahahahahagagahahahaha co to za gowno jebane śmierdzące afu co tak tu śmierdzi a już wiem priti riczi walet co obciaga mi fujarę.

cydży

Ma cos z głowa ten patus.

kikiki
zdzisiu

Discopolowiec chyba z mefedronem bądź innymi uzywkami przesadza.

stary rozpalacz

ale to jest kurwa

Hshs

Kurwa co za piarowa prowokacja. Pewnie za jego jego PR odpowiada biznesmen sokół. Po wrzuceniu zasięgi były mierne, lekka gówno burza i zasięgi się zwiększyły. Za tydzień o tym każdy zapomni i chuj. Kurwa co to za praktyki xd

Popularne