Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po crowdfundingowej akcji, która była połączona z preorderem nowej płyty Jędkera, 7 stycznia w serwisach streamingowych pojawi się jego nowy album zatytułowany „X”. Dzisiaj raper zaprezentował drugi, bardzo osobisty singiel z krążka.

Ostatnia płyta Jędkera

To jest moja ostatnia płyta, a ja nie jestem już celebryta – rapuje Jędker w utworze „Sinusoida”. Raper opowiada o wyjeździe do Australii na okres 5 lat, gdzie wszystko zaczynał od nowa, a żeby przetrwać pracował fizycznie. – Nagrody, bohaterstwo, oszczerstwo. Za życie uczciwe bankructwo. Niżej od marginesu, gdzie ubóstwo  – nawija. – Znowu tyram jak każdy brat – słyszymy dalej.

Album „X” ukaże się 7 stycznia nakładem Wiör Rec.

 
28 komentarzy

28
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Eustachy

Kurwa pracował fizycznie żeby przetrwać. Jak on to zniósł? Jak sobie radził z pracą fizyczną? Nie znam osób które pracują fizycznie. Niezły hardkor z niego skoro żeby przetrwać aż musiał pracować fizycznie. Ja bym nie dał rady. Medal mu dajcie za pracę fizyczną bo jest się czym chwalić.

Jebać trend i Internet

Ciekawe jakie osoby znasz same cipki żałosne co ty tutaj pierdolisz sam byś poszedł do fizycznej roboty a tu rozpruwa się kurwiszon jebany znalazł się bogacz Kurwa Na Utrzymaniu Rodziców.

willy

Idioto to była ironia

wi fiii

Mial byc luzik,arbuzik
jest ciezka praca i guzik

xd

Odb

Bankrut z bardzo uczciwym singlem: Za życie osobisty jędker.

Xa za

O kurwa hahahah. Rymy typu kula daje fula.

Rafał Brzozowski

największy przegryw w pl rapie

JĄG MULTI SSAŁ PENISA MOJEGO PSA

JAK TEDE UPADŁ NISKO XD TYLKO FLAK PRZY TYM KRĘCI KONKRETNĄ KASĘ Z GIMBÓW XD

B1Lą

Akurat Tede w „monopol” nie szedł.

Tak, zrobił z kumplami Ełrobiznes ale to była zbita właśnie z Monopoli, Pewexów i innych takich. Poszło to chyba za darmo w net i tyle. Jędker natomiast na swoim monopolowym gównie próbował robić hajs. I niby byłoby wszystko ok, gdyby wcześniej nie pierdolił, jaki to z niego realista od fleszy dystans.

Ten Typ Giez

JĘDKER KASZTELAN ZAMKU HOJNIK

Wiemswoje

PROPS DOZGONNY

022

Ale to jest słabe. Dzieciaki w szkołach lepiej składają rymy od starego Jędruli.

DIXDON38

JĘDKER JĘDKER REALISTA HOBBY TURYSTA OD FLESZY DYSTANS XDDD JEBANIEC JAK MU KURWA NIE WSTYD BURAK JEBANY

DIXDON38

PS WYPIERDALAJ NAGRYWAĆ DISKO

D.T.G.H. 675

Jak mu kurwa nie wstyd wieśniakowi, zbierał jak biedak na płyte i żali się że discopolo w chuja go zrobiło, a mógł zostać przy rapie z Sokołem. A teraz kopać rowy wsiórze.

Lol

Amba Fatima ten numer to kpina

cydży

Co jak co ale do jedkera wale konia już od 6 podstawówki czyli już równy rok

Jebać trend i Internet

Ja tam do Jędkera nic nie mam szacunek za WWO to były piękne czasy potem Monopol był tutaj inne klimaty wiadomo ale popatrzeć można ile lamusów jest na scenie chodzi mi o tą tzn nową szkołę same pedały w rurkach i te śpiewające cipki na autotunie bez jaj to już Jędkera mi się chce słuchać niż takiego Young Multiego czy igiego ale takie czasy że nastały same kutasy.

KrzesimirDębski

Nie rozkazuj mi pierdolony Jeleniu.

Leopold

Troche farmazon twierdzi ,ze studia w Australii skonczyl ,czyli ang biegle zna to bez problemu praca w stolicy za min 6tys netto ,wiec pierdoli za a slyszalem ,ze na koncertach zdarzalo mu sie w 2007r byc tak nacpanym ,ze nie wiedzial co sie dzieje.

Zbyszek

Ja tez znam angielski biegle bo mieszkam za granica. Jaka praca za 6tys w stolicy jeśli mógłbyś mi przybliżyć. Dzięki

Leopold

Z wyzszym zagranicznym wyksztalceniem i ang B2,C1,popatrz w google ,jesli do tego to jest wyksztalcenie ekonomiczne i znasz drugi jezyk to mozesz znalezc prace w granicach 10tys..Tylko to musi byc tez jakies wyksztalcenie nie magister z surfingu czy cus.

Leopold

Popatrz na grafton pl z samym angielskin 4tys ale np ksiegowy z ang to juz jest 8kola.

00:12 i 17

11:29 7

Kuba

Andrzej ty się nie denerwuj ,tylko się szykuj na ogórki do Niemiec bo z rapu kupa jest i wstyd!!!

Kuba

Pikej to KRÓL

Kropka nad i

Widać, że to dobry zawodnik. Nie ma co pierdolić. Pokłony Jędker i trzymamy wszyscy kciuki! Marketing szeptany zostawiam dla nie posiadających swojego zdania słuchaczom bez cienia inteligencji…

skolseze

pozdro chlopaki

Popularne