GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Jedzenie pizzy z robakami i Jongmen? Poznajcie nową federację EFM Show

„Zawodnik kładzie się w trumnę i obsypywany jest robalami”.

Opublikowany

 

Według zapowiedzi organizatorów, EFM Show to MMA nowej generacji. W przedsięwzięcie zaangażowany jest m.in. Jongmen, który zaangażowany jest w poboczny projekt EFM Challenge Show i będzie prowadził swoją drużynę do walki o 100 000 złotych.

Jongmen #teampowietrze

EFM Challenge Show to dodatkowa atrakcja na gali i walka o 100 000 złotych, która stoczy się pomiędzy czterema żywiołami – ogniem, wodą, ziemią i powietrzem. W tej drużynie znaleźli się: Jongmen, Maciej „Spartan” Różański, Georgi Valentinov i Damian „White Tiger” Ostęp. Do sieci trafił już pierwszy odcinek challlenge’u.

⚡️Czas poznać skład kolejnej drużyny, która zmierzy się w YouTubowej rywalizacji o 100 000 zł w formule „EFM CHALLENGE…Opublikowany przez EFM SHOW Piątek, 19 marca 2021

Jedzenie pizzy z robakami, leżenie w trumnie z karaluchami

Drużyna Jongmena zmierzyła się z drużyną Roberta Pasuta, do której należą Michał Pasternak, Даниел Илиев Daniel Iliev i Igor Michaliszyn. Na kanale YouTube zespoły biorą udział w różnych challange’ach, podczas których zdobywają punkty.

W pierwszym odcinku teamziemia​ vs #teampowietrze​ możemy zobaczyć jak podopieczni Jongmena i Pasuta jedzą pizzę z robakami i leżą w trumnie z karaluchami.

Czym jest EFM SHOW?

EFM SHOW to gala sportowa MMA, która odbędzie się 10 kwietnia w systemie PPV. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu – Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański.

9 kwietnia o godzinie 18:00 do oktagonu wejdą uznani fighterzy. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć, w tym 10 w formule MMA. Najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego.

MMA nowej generacji

Połączenie prawdziwych fighterów z tymi, znanymi z mainstreamu daje mieszankę absolutnie wybuchową. Gala 10 kwietnia okraszona będzie SHOW w oparciu o YouTubową rywalizację.

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

  • Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, zarządzał jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce jeszcze zanim to było modne. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!
  • Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!
  • Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. Odnosimy więc wrażenie, że może być ono najważniejsze w każdej walce jego zespołu!
  • Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni nam wiele!101 komentarzy
101 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jongmen
2 lat temu

Zapraszamy na drugi odcinek, będzie jeszcze bardziej hardcorowo. Zawodnicy będą musieli wejść w moje mokasyny, zagrać na akordeonie „mój piękny cyganie”, oraz wyżebrać 20 zł. A zaręczam, że nie jest to takie łatwe, ja sam kończę zazwyczaj na 5 zł utargu.

Pogromca kurew
2 lat temu
Reply to  Jongmen

Ciongmen ty kurwo jebana dwa tygodnie temu chciałeś naciągnąć mojego dziadka na podjeby perfum Armani, które sprzedawałeś na parking King Cross przy Ostrobramskiej. Na szczeście dziadek jeszcze kumaty i jak zobaczył brudnego cygana to na kopach pogonił wielkiego gangstera w rurkach.

69 VulkanStrasse Strappon
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Muaaa Sebcio Berlin Zoo pozdrawia

https://youtu.be/CS9OO0S5w2k

GM2L to homosie
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Mordo uważaj na dziadka. Glamrapowicze to nie żarty te cygany jeżdżą w tramwaju 9 i szperają po kiermanach. Dziś rano np handlowali butami z napisem SUPREME dobrze że policja była za winklem to nie naciągnęli rodziców na podroby butów

Jongmen
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Ale matkę Ci zwalilem z dupy do ryja. Jeszcze drobne dała.

Matka
2 lat temu
Reply to  Jongmen

Żebyś nie wpi3rdalal gruzu cyganie ch0jolizie , leć robić z siebie bananowego gangusa przy celach z kryminalu

Jongmen
2 lat temu
Reply to  Matka

Pluje ci w dupe pedofilu

Karol
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Jebac tą kurwe

wieszak na kukle
2 lat temu
Reply to  Jongmen
Odb
2 lat temu
Reply to  Jongmen

Jedzenie gruzu z robakami i tamburyn? Poznajcie nową federację EFM Show

erdo w rowerze błażeja
2 lat temu
Reply to  Jongmen

bez kitu niebezpiecznie zbliżamy się do żarcia gówna spod siebie dla klików i lajków.

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
2 lat temu
Reply to  Jongmen

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy… Czytaj więcej »

Pet
2 lat temu
Reply to  Jongmen

No a powożenie wozem jednodyszlowym i opierdalanie złota z tombaku?? Wróżenie z ręki za szlugi?? Kiedy będzie??

Sobota
2 lat temu
Reply to  Jongmen

Kurwo Tutaj niw możesz komentarzy kasować jebany celebryta w podjebanyxh ciuchach .Nawet kurwo piszesz do kobiet które maja facetów na insta .Będziesz cyganko jebana w ten swoj skurwialy ryj .Jebana celebrytki .Nawet baba cię zostawiła bo kto by z cwelem był .Pośmiewisko kurwa neta .Raper kurwa od siedmiu boleści .Wypierdalaj

Generał
2 lat temu

Co to ma być? Rozrywka dla patologi,następna konkurencja :Jongmen liże rowa sobocie i na odwrót

Profesor_Nauk
2 lat temu
Reply to  Generał

Rozrywka dla umysłowego dna. Pewnie będzie emitowane chwilę przed czwartkowym meczem polskich kopaczy – kolejną z wyczekiwanych rozrywek zgorzkniałych Januszy. Jak wygrają to każdy dzień później w robocie ekspert a jak przegrają to dobry powód żeby ponarzekać na coś innego niż swoje życie. Piłka nożna, rap i programy z cyganami – od debili dla debili. Stopniowe odmóżdżanie.

Kuzynka Buczera
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Tym razem musze sie z toba zgodzic, ale i tak jestes przegrywem.

Profesor_Nauk
2 lat temu

Ale kiego chuja się prujesz atencjuszu? Przegryw to Ty, pryszczaty szczyl, który wkręca że ma 40 lat i żonę a siedzi na glamrapie. Twoje zmyślone alter ego to jeszcze większy przegryw w takim razie. Chłop w średnim wieku i siedzi na glamrapie. A żona.. Tak nazywasz tego wymarzonego pasywa, który popuszcza Ci czekoladowej groty i pierze skarpety? Dobrze że przynajmniej Ty nie jesteś pasywny bo nie chciałbym wchodzić w dyskusje, nawet w internecie z pierdoloną ciotą. Chociaż chyba właśnie to robię. Śmieć.

Kuzynka Buczera
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Nie pruje sie, stwierdzam tylko, ze jestes przegrywem. Nie kloc sie z faktami. Musi cie bolec skoro poswieciles az 14 linijek na odpowiedz.

Profesor_Nauk
2 lat temu

Słuchaj gnoju, buraku jakiś. Miałeś Ty tu kiedyś topowy komentarz? Zebrałeś Ty tu kiedyś więcej jak te 20 plusów? Każdy ma Cię w chuju. Zalogowałeś się i pierdolisz coś o jakiejś elicie a jesteś nikim i próbujesz coś ugrać podczepiając się pod mój fejm. Już takich przychlastów przerabiałem. Tydzień braku atencji i koniec kariery. Dlatego odpowiem Ci krótko. Zlewam Cię szczuchami po nocy takimi żółtymi i dopóki nie zdobędziesz chociaż 100 plusów pod komentarzem to na nic Ci nie odpowiadam robalu bo nic tu nie znaczysz.

norbi
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

To niezły fame masz

Wnuk Tedego
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

O ty kurwo legnicka. Kupujesz sobie lajki od cyganów i zgrywasz mistrza glamrapu

Robert Lewandowski
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Ps. Zniszczę wam tę stronkę za to, że mnie nie zaakceptowaliście

Kuzynka Buczera
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Topowy komentarz pare razy na tydzien jesli cie to zjebie jara. Rekord 450 upow. Zwyrol jestes i tyle.

Robert Lewandowski
2 lat temu

Widać, że Profesor Nauk jest tutaj lubiany. Robert zastanów się wreszcie co robisz na stronie dla transów.

Robert Lewandowski
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Zobacz sobie pierwszy komentarz ty jebany skurwysynu:

https://glamrap.pl/producent-o-zabsonie-burak-i-prostak-bez-szacunku-do-nikogo/

Nigdy nie zdobędziesz tyle polubień, możesz co najwyżej sobie ponabijać.

AzbeST
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Topowe komentarze i zajebisty roast. Przypomnę tylko prawilnie, że po tym szokującym i zapierającym dech w piersiach wydarzeniu miałeś zwyczajnie wypierdalać. Po raz już któryś tam… Tak jak też pisałem – ty żyjesz tym miejscem. Do tego kłócisz się sam ze sobą!

Rucham Ci matkę
2 lat temu

Kurwiu jadę do Ciebie brzydki ryju. Smaruj dupe

Sobota
2 lat temu
Reply to  Generał

Ciongmen ty celebryto z dupy w podjebach .Nawet Ewa cwelu Cię zostawiła

Sobota
2 lat temu
Reply to  Sobota

Kurwo sama nic nie potrafisz napisać żadnych tekstów Jedyne co potrafisz to do obcych bab na instagramie frajerski paznokciu .Będziesz kurwo jeszcs skakać po butelce .Cyganko pierdolona

NIESŁUCHAMŁAKÓW
2 lat temu

Kiedyś raperzy obśmiewali coś takiego, teraz sami się bawią w błaznów.

BeImondo Informator
2 lat temu

Gdzie ty tam jakis raperow masz?
Pamiętaj synu w Polsce nie ma raperow sa co najwyżej wykonawcy rapowi i to tez rzadko kiedy.

Nemesis
2 lat temu

Chada był ostatnim raperem. Teraz pozostali nam farbowani testerzy wanien

Tede fan kaczora PiS
2 lat temu
Reply to  Nemesis

Chada był dukaczem

soooobooota
2 lat temu

jongi i obsypywanie się kutasami w wannie

Joasia_co_lubi_kotasa_ssać
2 lat temu

cygańskie igrzyska, brakuje jeszcze jedzenia gruzu

cZŁOwiek
2 lat temu

YMCA

Polonez
2 lat temu

Juz bym wolał zjesc pizze z paznokciami niz spotkac sie z cygmanem

Olisadebe
2 lat temu

Jedzenie gówna podczas stosunku z Jongmenelem? Poznajcie nową grupę młodych czipendejsów EMF Gayshow

Stefan
2 lat temu

Jonkmen kładzie się w trumnę i obsypywany jest gównem.
Hahahahah

Oburzony
2 lat temu

Wy kurwy jebane, co to ma wspólnego z hip-hopem co to ma wspólnego z muzyką? Kurwa, banda jebanych przygłupów dla jebanych przygłupów.

Gałologia przemyskiej patologii
2 lat temu

przygłupki myślą że becel zrobią na koncepcie fame nice, szkoda że te kwaqdratowe łby nie ogarniają że już smietana gówno zarobi na tym xDD no ale abstra to mistrzowie topienia kasy

Nie jestem robotem
2 lat temu

Jak cena będzie taka jak za fame ppv to kupię Malika, jebać Rozporka, Gołe i boxdula.

WYLIŻ DUPE FC
2 lat temu

MAIN EVENT: Jedzenie pizzy z robakami i cyganami. #teamstrzelampistoletamizpalcowwpowietrze

Karol Krawczyk
2 lat temu

Nie takie rzeczy Ciongmen miał w ustach.

Jaca 563
2 lat temu

To co zostało przedstawione w filmie „Idiokracja” w 2006 roku zaczęło dziać się na serio.
Pizza z robalami, wskakuj z transem do wanny, dołączaj do płyty chińskie mazaki i pchaj za kilkaset złotych (płyta JWP 2020), blichtr na wynajem, tani lans a głowę trzymaj już tylko w telefonie.
Jest paskudnie…

So60ta
2 lat temu

Ja nikogo na okazanych tablicach nie rozpoznaję. Na okazanych zdjęciach nie ma tego Daniela, o którym wyjaśniałem uprzednio, nie ma tego chłopaka, którego spotkałem w Berlinie.

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
2 lat temu

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy… Czytaj więcej »

GAGATEK XD
2 lat temu

W drugiej konkurencji jongmen zje kloca w zalewie z ejakulatu

Clive Bombardier
2 lat temu

Kurwa jaka żenada

CIAWARES
2 lat temu

JONGMEN TO POWINIEN JEŚĆ GRUZ JAK NA PRAWDZIWEGO CYGANA PRZYSTAŁO

Niedziela
2 lat temu

Ten czelendz jak każdy czeledz w którym ciągmen maczał swojego cygańskiego fiutka jest skazany na sukces

haha
2 lat temu

JA PIERDOLE WSTYD KURWA WSTYD KOMPROMITACJA DNO BAGNO

DON VASYL OFFICIAL
2 lat temu

CIĄGMEN POKAŻ PAPIERY ŻE JESTEŚ CYGANEM

Arnold
2 lat temu

„Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych”… Kto to kurwa pisał?

Krzyżyk PCK
2 lat temu

Wszyscy traktują go jak powietrze więc zapragnął zostać kapitanem tejże drużyny

Ciągutka ciągmen
2 lat temu

Tzw. krówka

gandzior
2 lat temu

AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHA

Stefan
2 lat temu

Wy kurwy jutubowe!

Sentino ruchał kozy
2 lat temu

Ten cygan w czerwonym dresie chętnie by ojebal parówke

Trzy Korony
2 lat temu

Kiedyś hardcorem było BEZELE

ZPS
2 lat temu

Z 15-20 lat temu był fear factor, nic nowego 🙂

Orbelzok
2 lat temu

Jongmen ewidentnie ma problemy z dobraniem odpowiedniego rozmiaru dresu ….

Farmazon
2 lat temu

Teamgruz

Tekaszi 96
2 lat temu

Czas umierać

GypsyKing
2 lat temu

Gdzie mój tamburyn?

devx
2 lat temu

Niedlugo gówno beda żreć byle hajs sie zgadzal..

UkUk
2 lat temu

A juz w nastepnym odcinku…
Nasz glowny bohater Ciagman bedzie wpierdalal DUDU ze sloika po nutelli!
Dacie cyganowi ciagmenowi gale to opierdoli tez jak zaplacicie odpowiednio jestescie kurwa zalosni robiac kolejna gale dla pajacow to jest kurwa smieszne

UkUk
2 lat temu
Reply to  UkUk

Jeszcze chce przypomniec jak Ciagman na klipie z modelkami Malika Montany mial pomalowane usta, przypadek?
Prawilniacy wszyscy kurwa jestescie ulica sztywniutko jedyne co sztywno jest tam u was to jak ciagman opierdala gale na srodmiesciu prawilnie malujac usta

Hans
2 lat temu

Ile ci zapłacić żebyś pokazał jak się skurwisz

CIąg
2 lat temu

Robią z tego sportu Big Cyc

69 VulkanStrasse Strappon
2 lat temu

Chyba się wstrzymam z ppv, ponoć za pół roku rusza koloseum i siekiery a za wszystkim stoi jakiś Seba z Berlina… Dziękuję/dobranoc…

EJ TY ZJEBIE!!!
2 lat temu

Ty masz umysłowego downa

EJ TY ZJEBIE!!!
2 lat temu

Ty też masz umysłowego downa

Zbygnewo
2 lat temu

Ja pierdole… co jest nie tak z tym krajem?? #prawilnyfacepalm

Leszek
2 lat temu
PejaTVN
2 lat temu

No i co tutaj sensownego wymyslic ? przeciez te „raperki” coraz bardziej sie pograzaja… kurwa jakie dno totalne, proponuje walke w wannie z Tytusem o pas potęznego geja.

Cycki Guovy jak skarpy z piachem
2 lat temu

W końcu coś o rapie.
Ja pierdolę.
Życzę wam raka ptaka.

Kwch
2 lat temu

Kurwa weźcie się za rap

Jongman
2 lat temu
Reply to  Kwch

zniszczę cię

haha
2 lat temu

DAJCIE JAKIŚ NOWY NEWS O SENTINO A NIE JAKIŚ CYGANEK Z TAMBURUNKIEM

Steam Computer Xbox Nintendo PlayStation 666
2 lat temu

Nie mam nóg, ani lewej ręki (siedzę na wózku inwalidzkim). Zbieram na pizzę.

32 1140 2004 0000 3402 4174 7356

39 1240 5615 1787 0011 0282 8813

Postawię Wam 741 milionów piw! 8 miliardów litrów wódki chcecie? Wine & champagne! Horror gore vodka beer 666.

Cygański ciagmen
2 lat temu

Ten program jest tak tandetny i nacigany z dawnych xfactory jak ciagmen idź pan w ujjj z tym takie jak perfumki od hujo bosia

AzbeST
2 lat temu

Jedzenie pizzy z robakami dla wyświetleń to nadal poziom wyżej od Ciepłoty i spółki, co by objebali gówno za 5 zeta….

Popularne