Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Jesteśmy inwigilowani? Buczer nie ma wątpliwości i publikuje „Truman show”

„Imitacja podszyta intrygą na zlecenie Kremla”.

Opublikowany

 

„Truman Show” to czwarty singiel z nadchodzącego wydawnictwa Buczera „Do Przodu”. Za teledysk odpowiada ta sama ekipa, która zrealizowała „300stu”, czyli Robson, Górski.

– Kawałek jest opisem rzeczywistości, w której przyszło nam teraz żyć. Permanentna inwigilacja, pandemia, oraz (choć kawałek powstawał na długo przed zbrodniczym atakiem Rosji na Ukrainę) zawarłem w nim kilka wersów nawiązujących do sytuacji – mówi Buczer.

Produkcją bitu zajął się Sate, który nakręcił również jeden z teledysków dla toruńskiego rapera „God Hands”, który niebawem będzie miał premierę.

– Nagrałem 21 premierowych utworów w bardzo zróżnicowanym muzycznie i lirycznie stylu, zwracając jednocześnie uwagę, by płyta jako całość była bardzo spójna, co było nie lada zadaniem, aczkolwiek uważam, że udało mi się osiągnąć ten cel w 100%. Nie chcąc, by album sprawiał wrażenie zbyt długiego (w końcu znalazło się na nim, aż 21 utworów, a każdy z nich zasługuje na miejsce na płycie) rozdzieliłem go na 2 krążki – tłumaczy raper.

Na CD1 znajdziecie starego dobrego Bucza z pazurem. Mocne bezkompromisowe teksty w połączeniu z flow, charyzmą oraz charakterystycznym głosem ubrane w dźwięki, do których słuchacze rapera są mocno przyzwyczajeni. To na pewno propozycja, która sprawi, że ludzie, którzy słuchają Buczera od lat będą zadowoleni.

Na CD2 znajdziecie nieco lżejszą I bardziej przyjemną w odbiorze propozycję. Utwory, które znalazły się na tym nośniku są bardziej melodyjne, wyważone i nieco przyjemniejsze dla ucha, co oczywiście nie oznacza, że są mniej ciekawe – wręcz przeciwnie. Pokazują one rozwój artysty, który cały czas poszerza swoje umiejętności tak, by dać najlepsza wersję samego siebie.

Takie rozwiązanie daje możliwość – w zależności od nastroju – sięgnięcie po mocniejszą, bardziej czysto-rapową produkcję, bądź łatwiejszą w odbiorze i przyjemną alternatywę na długie trasy w aucie czy imprezy. B to jest marka!

13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stara ciota
2 miesięcy temu

Trochę musiało minąć czasu zanim patusy doszły do tak oczywistego wniosku

Andżej
2 miesięcy temu

Mleko pokazał ci, w której grasz lidze.

Profesor Nadzwyczajny Skurwysyn Zjebany (r)
2 miesięcy temu

Co on tam buczy dukacz jebany

xDDDDDDDDDDD
2 miesięcy temu

WOW, odkryłeś nową galaktykę, a teraz wypierdalaj spowrotem do pierdla za tej chujowy antyrap, spaślaku!!!

MUCZER, PODEJRZANY O RAP? UNIEWINNIONY!!!

W PIERDOLI INWIGILOWALI CI KISZKI 24/7.

Ciągmen
2 miesięcy temu

Zapraszam do mnie po tamburinCoiny

KONFITURKA z 60 malin
2 miesięcy temu

RozjeBuczer slynny Toruński Pizdofon i 60 tka Sztanga Siwy Pitek i Cinas już sis o tym przekonaly

Flakozaur
2 miesięcy temu

Wszystko zaczęło się po WTC, orient!

TEORIA SPISKOWA
2 miesięcy temu
Reply to  Flakozaur

NIE SĄDZĘ. MOIM ZDANIEM JUŻ W 1917 (REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA)

Popularne