Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Jesteśmy inwigilowani? Buczer nie ma wątpliwości i publikuje „Truman show”

„Imitacja podszyta intrygą na zlecenie Kremla”.

Opublikowany

 

„Truman Show” to czwarty singiel z nadchodzącego wydawnictwa Buczera „Do Przodu”. Za teledysk odpowiada ta sama ekipa, która zrealizowała „300stu”, czyli Robson, Górski.


– Kawałek jest opisem rzeczywistości, w której przyszło nam teraz żyć. Permanentna inwigilacja, pandemia, oraz (choć kawałek powstawał na długo przed zbrodniczym atakiem Rosji na Ukrainę) zawarłem w nim kilka wersów nawiązujących do sytuacji – mówi Buczer.

Produkcją bitu zajął się Sate, który nakręcił również jeden z teledysków dla toruńskiego rapera „God Hands”, który niebawem będzie miał premierę.– Nagrałem 21 premierowych utworów w bardzo zróżnicowanym muzycznie i lirycznie stylu, zwracając jednocześnie uwagę, by płyta jako całość była bardzo spójna, co było nie lada zadaniem, aczkolwiek uważam, że udało mi się osiągnąć ten cel w 100%. Nie chcąc, by album sprawiał wrażenie zbyt długiego (w końcu znalazło się na nim, aż 21 utworów, a każdy z nich zasługuje na miejsce na płycie) rozdzieliłem go na 2 krążki – tłumaczy raper.

Na CD1 znajdziecie starego dobrego Bucza z pazurem. Mocne bezkompromisowe teksty w połączeniu z flow, charyzmą oraz charakterystycznym głosem ubrane w dźwięki, do których słuchacze rapera są mocno przyzwyczajeni. To na pewno propozycja, która sprawi, że ludzie, którzy słuchają Buczera od lat będą zadowoleni.

Na CD2 znajdziecie nieco lżejszą I bardziej przyjemną w odbiorze propozycję. Utwory, które znalazły się na tym nośniku są bardziej melodyjne, wyważone i nieco przyjemniejsze dla ucha, co oczywiście nie oznacza, że są mniej ciekawe – wręcz przeciwnie. Pokazują one rozwój artysty, który cały czas poszerza swoje umiejętności tak, by dać najlepsza wersję samego siebie.

Takie rozwiązanie daje możliwość – w zależności od nastroju – sięgnięcie po mocniejszą, bardziej czysto-rapową produkcję, bądź łatwiejszą w odbiorze i przyjemną alternatywę na długie trasy w aucie czy imprezy. B to jest marka!

 
13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stara ciota
10 miesięcy temu

Trochę musiało minąć czasu zanim patusy doszły do tak oczywistego wniosku

Andżej
10 miesięcy temu

Mleko pokazał ci, w której grasz lidze.

Profesor Nadzwyczajny Skurwysyn Zjebany (r)
10 miesięcy temu

Co on tam buczy dukacz jebany

xDDDDDDDDDDD
10 miesięcy temu

WOW, odkryłeś nową galaktykę, a teraz wypierdalaj spowrotem do pierdla za tej chujowy antyrap, spaślaku!!!

MUCZER, PODEJRZANY O RAP? UNIEWINNIONY!!!

W PIERDOLI INWIGILOWALI CI KISZKI 24/7.

Ciągmen
10 miesięcy temu

Zapraszam do mnie po tamburinCoiny

KONFITURKA z 60 malin
10 miesięcy temu

RozjeBuczer slynny Toruński Pizdofon i 60 tka Sztanga Siwy Pitek i Cinas już sis o tym przekonaly

Flakozaur
10 miesięcy temu

Wszystko zaczęło się po WTC, orient!

TEORIA SPISKOWA
10 miesięcy temu
Reply to  Flakozaur

NIE SĄDZĘ. MOIM ZDANIEM JUŻ W 1917 (REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA)

Popularne