GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Jimek ma beef z Peją? „Zadzowniłem do niego”

„Nie potrzebuje niczyjej zgody, żeby zagrać instrumental”.

Opublikowany

 

peja

W jednym z niedawnych numerów „Azarenka” Peja zdissował Jimka, bo ten nie zaprosił go na koncert na warszawskim Bemowie, a zagrał jego utwór. Radzimir wyjaśnił w rozmowie z Gabi Drzewiecką i Agą Woźniak-Starak, że zadzownił po tej sytuacji do Rycha. – W imię sztuki jaram się tym beefem – powiedział.

Peja zaczepia Jimka

– Ja o nic nie prosiłem, ale warto spytać, po co wygłupiać się jak Jimek na Bemowie z „Głuchą nocą” – nawinął Peja w nuemrze „Azarenka”. Poznaniakowi nie spodobało się to, że nie otrzymał zaproszenia na koncert Jimka na Bemowie, a ten zagrał bez jego wiedzy jeden z jego szlagierów „Głuchą noc”.

„Nikt mnie do tej pory nie zdissował”

Jimek powiedział, że to dla niego świetna sytuacja, bo nikt do tej pory go nie zdissował. – Dopiero jakoś wczoraj czy przedwczoraj moja menadżerka mi to puściła i pyta – chcesz usłyszeć jak zostałeś zniszczony? Słucham i słyszę, że on mówi, że się wygłupiłem na Bemowie – nie wiem do końca, o co w tym chodzi, chyba po prostu mu się to złożyło do rymu – stwierdził.Dlaczego Jimek nie zaprosił Peji?

Artysta przyznał, że faktycznie nie zaprosił Rycha na Bemowo, ale podkreślił, że próbował się z nim skontaktować. – Zadzwoniłem do niego żeby go zaprosić na stadion – bo gram Stadion Śląski – i rzeczywiście nie zaprosiłem go na Bemowo osobiście – nie dostałem jego numeru od produkcji moich koncertów. I to było o tyle ciekawe, bo rzeczywiście przed Bemowem nie zadzwoniłem do niego osobiście, ale jednocześnie dostałem od produkcji info, że on albo nie może, albo nie jest zainteresowany albo coś, albo nie odbiera. A miałem na tej swojej liście 40 raperów. I teraz jest sytuacja, w której ten koncert się odbył, był wielkim sukcesem, to trochę tak jak zorganizować Opole albo Sopot tylko fajnie. Logistycznie w ogóle co to jest za projekt – 40 raperów w jednym miejscu. Zagraliśmy to Bemowo, wszystko było super. Firma organizująca to wszystko dzwoni do mnie i mówią, że chcą to zrobić jeszcze bardziej. Możliwe, że to będzie takie pożegnanie – mam więc opcję rozwijania tej sytuacji. Więc drugi raz próbujemy to, co się mogło nie udać za pierwszym razem – tłumaczy.

Jimek zadzownił do Rycha

– No i mówię do swojej menadżerki dawaj mi numer do Peji. A ona do mnie – No nie wiem, czy chcesz dzwonić. Pytam dlaczego, a ona mi na to, że z nim rozmawiała i on jest bardzo zły. Udało mi się do niego dodzwonić. Gadam z nim i miałem z nim normalną rozmowę. On mi oczywiście powiedział, że już coś tam nagrał, a ja się jaram jako fan hip-hopu, że zaistniałem w świecie rapowym naprawdę. Totalnie nie mam z tym problemu, żeby powiedzieć, że to nie jest o tym koncert. I mówiąc zupełnie szczerze, nie mam z Peja najmniejszego problemu. Jak i z każdym innym, kto współtworzył te kulturę. Bo to była kultura, która utrzymała mnie jakoś przy życiu – mówi.

– I teraz mogę wam powiedzieć coś kontrowersyjnego. Ja mogę stanąć do beefu na argumenty, z szacunku do gry i powiedzieć to, zresztą chybami o tym powiedziałem podczas rozmowy z Peją – jeśli chodzi o instrumentale – ja nie potrzebuje niczyjej zgody, żeby zagrać instrumental. Powiem więcej, tam jest jeszcze inna historia – jeden z instrumentali Rycha, który zagrałem, to jest kawałek mojej matki, który mam prawo również zagrać. I to już jest incepcja w incepcji. To jest o tym, że ktoś przed tobą zrobił coś, i potem przychodzi ktoś nowy i ten nowy to robi inaczej, i niezależnie od tego czy jazzmani z tego szydzą czy nie, to tak powstaje hip-hop. W imię sztuki jaram się tym beefem – dodaje.39 komentarzy
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooor Traapu Brechta z Penera Rapu
2 miesięcy temu

JIMEK DAŁ ULICZNA LEKCJĘ PENEROWI

I CO ZROBI PENER, POJDZIE NA POLICJĘ?

younx leosix
2 miesięcy temu

PO PROSTU WYCHECHŁANIEC UWAŻA ŻE NALEŻĄ MU SIĘ PIENIĄDZE I TYLE, NIC WIĘCEJ

SAM TVNOWSKI WYCHECHŁAŃCU SIE PO SĄDACH BUJAŁEŚ PRZEZ LATA, BO NIE POTRAFIŁEŚ OCZYŚCIĆ SAMPLI A TERAZ SIĘ SRASZ DO GOSCIA, KTORY ZAROWNO POD WZGLĘDEM MUZYCZNYM JAK I ŚWIADOMOŚCI PRAWA AUTORSKIEGO CIE ZJADA DUP Ą, BO SOBIE ZAGRAŁ INSTRUMENTAL NA KONCERCIE XD
BEKA Z CB

Roman
2 miesięcy temu

Ale bełkot

Dcc
2 miesięcy temu
Reply to  Roman

Peja to typowy pacjent cierpiący na chroniczny ból odbytu

Ganduromania
2 miesięcy temu
Reply to  Dcc

Najlepsze jest to że przez deksa zona ryska ma ten sam problem

Stenouglaindgertunden
2 miesięcy temu
Reply to  Dcc

Rychu zna swoją wartość, w przeciwieństwie do 95% Polaków.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2 miesięcy temu

Zna swoją wartość i dlatego poszedł do AGENTA TVN i sprzedał się za grosze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cebulaki z polszy
2 miesięcy temu

A skąd wiesz czy grosze ? Widziałeś papiery o jakiej kwocie mowa , czy tylko przeczytałeś ściek w internecie i go powielasz ? Typowa polska cebula

PRAWDA O RAPERACH
1 miesiąc temu

Czyli twierdzisz, iż Rychu wie, że jest jedanym dukaczem bez wartości?

Kaczy
2 miesięcy temu
Reply to  Roman

Peja nauczyłeś się odmieniać przez przypadki? 50 wybiła i myślę, że już najwyższy czas. Na 60 nauczysz się jeździć autem a jak do dożyjesz 70 ukończysz podstawówkę. WZÓR DZIECI I POLAKÓW.

młody pszczelarz
2 miesięcy temu
Reply to  Kaczy

rosnie w oczach nasz rysio na 40 doszedl do wniosku ze picie i cpanie jest fujka, bystrzak z niego

Eustachy
2 miesięcy temu

Co on pie*d0li. Z tego bełkotu nie da się niczego zrozumieć.

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Eustachy

I tak więcej w tym sensu niż w pięknym śnie o mafii Waco

GOLD$TEIN
2 miesięcy temu
Reply to  Eustachy

Pewnie mefedron do nosa wali

Kac Burdelmame
2 miesięcy temu

Dzivvek ma lizanko z Geją? „Zawstydziłem go”
„Nie potrzebuje niczyjej zgody, żeby lizać fleta”.

TYLKO KONFEDERACJA!
2 miesięcy temu

Widziałem wpis chłopaka, który opisał wczorajszą wizytę u młodej divy. Zadowolony skonkludował, że takie wizyty są dobre i nie potrzeba mu związku. Ja również nie chcę już związku, widząc i wiedząc, jakie kobiety potrafią być. No i niby ok, wróciłem do przeglądania pozostałych postów, jednak po chwili dotarła do mnie pewne refleksja.

Mamy trzecią dekadę XXI wieku i coraz częstszą sytuację, że kobiety nie chcą wiązać się z facetami, bo mają zbyt duże wymagania względem nich. Nawet jeśli dojdzie do związku, albo nawet małżeństwa, rozstania i rozwody idą w ilościach ogromnych. Coraz częściej kobiety wchodzą w związki z kobietami, sam znam mnóstwo takich związków.

TYLKO KONFEDERACJA!
2 miesięcy temu

Samotni faceci, zniechęceni tym tym co widzą, swoje potrzeby załatwiają u młodych dziewcząt. Prostytucja u dziewcząt występuje na ogromną skalę. I tu od razu dygresja, czy takie dziewczyny, które za młodu parały się tą profesją, będą w przyszłości chciały wejść w normalny związek z jednym facetem? Raczej nie i chyba każdy z Nas stwierdzi, że w sumie to dobrze. One oddają się za pieniądze, natomiast tysiące młodych facetów może tylko pomarzyć o najnormalniejszym byciu w związku z kimś.

Czy coś poszło nie tak, czy tylko mi się tak wydaje?

Dcc
2 miesięcy temu

Twoja matka ma epizod bycia dworcową kurvvą

TYLKO KONFEDERACJA!
2 miesięcy temu
Reply to  Dcc

Twoja nią była, jest i będzie

Baruch Spinoza
2 miesięcy temu

Jimek! Lepiej uważaj na siebie! Jeszcze Peja w ramach odwetu w trakcie Twojego najbliższego koncertu zacznie wskakiwać na lady w strefie gastro razem z Malikiem!

Aspołeczny
2 miesięcy temu

Btw jak się wymawia Jimek ? Dżimek ? Czy poporstu Jimek. Nie no ksywa na propsie. Bełkot bełkot i jeszcze raz bełkot przy życiu go utrzymała kultura haha. Jaka kultura mówisz o HH? Nie ma już tej kultury teraz wszyscy mogą sobie nagrywać nawet typiary co do tej pory robiły filmy dla dorosłych.. o czym taka typiara będzie nawijać ? O tym ile miała męskich członków? Że lubi bukkake ? Vladimir Putin Please Push The Button ! Bo świat się sku.wil

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Aspołeczny

A ten button to Twój odbyt?

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

PS lubię aspołecznych mężczyzn, byleby nie byli aseksualni.

Aspołeczny
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

Proponuję udać się do psychologa bo najwidoczniej masz ze sobą problem. O czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomnę… Skup się na nauce nim będzie za późno.

Cebulaki z polszy
2 miesięcy temu
Reply to  Aspołeczny

Niech nawija o czym chce , co ty wymiary pomyliłeś? Nie ma wyznaczników żadnych w muzyce można nawijać o wszystkim czym się chce nawet o tym czego się nie ma także bukkake możesz tam skleić na jape

Aspołeczny
2 miesięcy temu

Ja nie pomyliłem żadnych wymiarów, ale Ty z pewnością, chcesz słuchaj sobie czego chcesz i kogo chcesz. ” Nie wszystko co świeci to złoto” i nie każda płyta Rapowa to Rap. Na jape to możesz dostać kwasem siarkowym bananowcu pierd.lony

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Aspołeczny

O, Pan bez poczucia humoru. Horror bez wchodzenia do kina.

ZADOWOLONY
2 miesięcy temu
Reply to  Aspołeczny

WSZYSCY SSA FUJARY

DIABEŁ
2 miesięcy temu

JIMEK DAWAJ DISSS NA PENERA

Zapity
2 miesięcy temu

Nie rozumiem, co?

Dominik Janas z belchatowa (obecnie Hull)
2 miesięcy temu

tu kurvo na szczała himek

Minus
2 miesięcy temu

Prawidłowo Rysiek

OLDFAN
2 miesięcy temu

Ale że Liroya nie zaprosił , tylko Yung Leosie … To może lepiej ,że w takim towarzystwie nie pojawił się Liroy i Peja

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
2 miesięcy temu

Pamietacie jak Gabi zdissowała Chade ?? hahaha

wykolejeniec
2 miesięcy temu

E yo to widać odrazu jakaś menagerka z poza Rapu czegoś albo niedopilnowała albo chciała coś podkręcić

Polska walczy,kotwica kur#ica,Lechia gdańsk kur#a
2 miesięcy temu

Mam need beef z the game i kilo wołowiny proszę,bo inflacja rośnie,mam beef z Snoop lionem i darmowe internety proszę i usługi,bo r.i.p. papudruje homoautystyczne ,mam dis z peją,bo na Haiti nie chcą dawać ciągów transformacji w naturze.zbliżeniowo…

Iceman
2 miesięcy temu

Umysłowa bieda w formie

Riccardo Slamsini vel Patology z domu Ziobro
2 miesięcy temu

Jim Beam na zgode i głowe Jacka w lodówce turystycznej rozwiążą nasz problem, w przeciwnym razie w tej lodówce znajdzie się twoja głowa…

Popularne