Sprawdź nas też tutaj

News

John Legend odwiedzi Polskę

Artysta przyjedzie do nas na jedyny koncert.

Opublikowany

 

John Legend

John Legend na jedynym koncercie w Polsce! Na trasie “Bigger Love Tour 2022” artysta wystąpi 28 czerwca 2022 r. w krakowskiej Tauron Arenie.

Amerykański piosenkarz R&B, kompozytor i pianista jest laureatem Oscara za utwór „Glory”, który nagrał z raperem Commonem na potrzeby filmu “Selma”. Twórca bijących rekordy popularności krążków “Lifted” i “Love in the Future” może również pochwalić się kilkudziesięcioma nominacjami do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej, czyli Grammy. Jako społeczny aktywista Johna Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, którego zadaniem jest rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.Album „Bigger Love” to celebracja emocji, radości, nadziei i delikatności. Projekt, na którym znalazło się 16 kawałków, łączy pop, soul, zmysłowe R&B, hip-hop oraz balladę. Utwory zawarte na płycie są nośnikami światła i miłości w czasach, które – jak mówi sam artysta – wydają nam się końcem świata. Magazyn Rolling Stone napisał o tytułowym kawałku – To popowa piosenka, która idealnie nadaje się na parkiety – tryska radością nawet w tych trudnych czasach. Z kolei MTV nazywając “wyciskaczem łez” piosenkę „Conversations in the Dark” dodało, że – John Legend pisze najpiękniejsze obietnice.

Sam Legend w oświadczeniu dla fanów podkreślił – Nie mam złudzeń, że muzyka może ocalić świat lub rozwiązać światowe problemy, ale zawsze zwracałem się do muzyki, kiedy miałem trudniejszy okres i wiem, że wielu z Was robi tak samo. Dlatego nie mogłem się doczekać, aż zaprezentuję światu ten album. Mam nadzieję, że po raz kolejny podniesie Was na duchu, wypełni Wasze serca miłością, inspiracją i da Wam coś, do czego można tańczyć albo trzymać się za ręce.

  • Bigger Love Tour 2022
  • Wtorek, 28.06.2022 r., godz. 20.00
  • TAURON Arena Kraków, Stanisława Lema 7, Kraków

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
CWELTINO
11 miesięcy temu

CO TO ZA ŁACZYSKO?

Alberto
11 miesięcy temu

czarnuch jebany

Kapitan Twardaknaga
11 miesięcy temu

oj cienko w redakcji, cieniutko, nie będzie grubej premii na święta xd chyba, że was sentino poratuje za przychulne artykuły i spam w komentarzach xd xd xd xd xd xd hahaha nie żal mi was wcale hahahahaha xdxdxdxd

Popularne