Sprawdź nas też tutaj

News

Jongmen atakuje Sobotę i popierają go inni raperzy

Poważne oskarżenia w kierunku szczecińskiego rapera.

Opublikowany

 

Jongmen

Ciąg dalszy konfliktu Jongmena z Sobotą. Kilka tygodni temu reprezentant Diil Gangu oskarżył szczecińskiego rapera o to, że ten został tzw. małym świadkiem koronnym i zeznawał przeciwko swoim kolegom. W sieci zaczęły pojawiać się dokumenty sugerujące, że to Jongmen został „sześćdziesiątką”. Raper natychmiast zdecydował się wyjaśnić tę sprawę, atakując otwarcie Sobotę i zdobywając poparcie u kilku innych raperów.

– Ostatnio na moim profilu zrobiło się głośno. A to za sprawą podludzi, ku***w, którzy dla atencji fabrykowali dokumenty z prokuratury. Dokumenty, których oczywiście nigdy nie było. Sygnatura akt, która nigdy się nie odbyła. Oczywiście można było to sprawdzić. Sfabrykowali dokument, gdzie wstawili moje imię i nazwisko, gdzie w 2015 roku poszedłem na samoukaranie, biorąc „sześćdziesiątkę”, pomawiając jedną osobę. Słuchajcie wy k***y je***e, oczywiście nie pykło wam to, bo po pierwsze – nigdy w życiu takiej sytuacji nie było. Po drugie – prokurator, który niby podpisał się pod tym – skontaktowałem się z tym człowiekiem i nigdy nie był prokuratorem dla Warszawy – Pragi, w ogóle nie był prokuratorem. Jest adwokatem, zajmuje się zupełnie innymi rzeczami. Oczywiście z kilku dokumentów został sfabrykowany ten dokument, sklejony w Photoshopie po to, żeby mnie oczernić. Oczywiście ostatnio jechałem z pewnymi osobami ze środowiska rapowego, którzy roz****li się i zachowali nieelegancko na zeznaniach, gdzie powiedzieliśmy o tym i jawnie tępiliśmy te k***y. Teraz kontra z ich strony, fabrykowane dokumenty, żeby oczernić dobrych ludzi, którzy szanują zasady i nigdy w życiu nie postąpiliby wbrew nim. – informuje Jongmen.

Te k***y wykorzystały koronawirusa. Teraz nie można wyciągnąć akt z sądu, bo rozważane są tylko sprawy aresztantów, ale dzięki Bogu wstawili podpis człowieka, który nigdy nie był prokuratorem. K***y chciały w ten sposób zawalczyć, wiedząc, że nie pójdę nigdzie i że pewnie będę miał związane ręce do września. – dodaje.

Później raper otwarcie zaatakował Sobotę:

– Sobota, ty k***o, ruro bardaszana, i ta twoja k***a, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi k***ami, j***ć tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za***ał.

Jongmena w komentarzach wspierają inni raperzy m.in. Malik Montana oraz Bilon.

– Jazda z ku*wami. Podłe zachowanie. Kłamstwami chcieć zepsuć reputację człowiekowi, który na swoje dobre imię pracuje całe życie. – napisał Malik. – Jaaaa pie*dolę, co tu się odpie*dala. Trzym się morda. – dodał Bilon.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jazda z kurestwem #jebackapusi

Post udostępniony przez JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official)

 
173 komentarze

173
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SOBOTA

ROZJEBAŁEM SIĘ TO SIĘ ROZJEBAŁEM. NA CHUJ DRĄŻYĆ?

stefan

Kolejny polski gangsta raper rozjebusem? No nie może być XD
Beka z uliczników.

6ix9ine

My boi!

WIEPRZU WYJAŚNIONY

wiesz co jest najgorszym frajerstwem? Przyznanie się do tego, że zapłaciłeś haracz bandziorom, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale to jest najgorsze frajerstwo. Może jeszcze napisz komu, napisz ksywki albo pokaż SMS’y, to też jest jakiś patent na zrobienie większej kariery, która ci się kończy. Próbuj dalej frajerze.

Jerzy

Frajerzy przyszli po siano to teraz mają do roboty hamy

ANDRIEJ KORNHAUSER

TO TERAZ TAKIE SZTYWNE CHŁOPY JAK TEN JONGMEN CHODZĄ NA SOLARIUM I ROBIĄ BRODY OD LINIJKI U BARBERA??
JESZCZE KILKA LAT TEMU WSZYSCY MIASTOWI TO BYŁY ŁYSE KAFARY, TERAZ „MŁODA BANDA” Z LOKALNEJ EKIPY KIBICOWSKIEJ I STOJĄCA NA BRAMKACH, TO PEDAŁY Z INSTAGRAMA W ŁACHACH Z GUCCI I PHILIPP PLEIN’A

budze sie ze ssana pala

ale jongmen nie chodzi na solarium tylko jest cyganem to jego naturalna barwa skóry debilu

Gniewomir

jest naturalnym cyganem

Doniuu

Jest naturalnym cygarem.

Bili

MORE

Jebać SBłaków

chyba sruczi i plejna z Turcji 😀 bo na pewno taki jongcwel czy inni od razu wypierdolą na koszulka ponad tysiaka albo dres 5 koła 😀 na łapie ma na bank Hublota jak na tym zdjęciu z torbą za 100 kafli ;D jebane przebierańce i podrobasy

ICEK - Nie uprawiam ziemi bo nie można jej oszukać

Tajemnicze Przymierze…
Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy nas przed zauważaniem zachodzących zmian. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń, ponieważ sekrety są absolutne. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać. Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie. Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje. Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn. Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta, a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.cdn

Abraham - złoto jest cenne a papier jest dla gojów

Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą to dostrzec. Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny. Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć, akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy. Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami. Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości. Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw. Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc. Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny. Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli. Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.

Andrzej to nasza kukľa

Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasze cele, ale zawszę będziemy realizować nasz plan. Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga. Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie. Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii. Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co mają myśleć i jak myśleć. Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje. Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało. Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela. Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.

Rabin

Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne. Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą, ponieważ nie mogą nas widzieć. Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane. Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk. Użyjemy wszelkich dostępnych środków, aby to uzyskać. Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą. Będą nienawidzić siebie i bliźniego. Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno.

Tego oni nie mogą się nigdy dowiedzieć. Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi. Krok po kroku będziemy zdążali do celu. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać. Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach. Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które my faworyzujemy. Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.

Moloch

Będą bezbronni bez możliwości działania, ponieważ nie będą posiadali broni. Powołamy niektórych z nich, aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają, ponieważ nie należą do nas. Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani, aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć, że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy. Oni nigdy nie mogą poznać prawdy, ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam. Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia. Prawda będzie ukryta przed nimi, bijąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno. O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami. Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach. Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna. Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.

Świrus Tv korona świrus Tv broń zabieramy wam praw

Jeżeli kiedykolwiek oni znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, to zaczną działać w tym kierunku. Nigdy nie mogą się dowiedzieć, co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy dokąd uciec i będzie im łatwo widzieć, kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta. Kiedy nasze działania ujawnią, kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.

To jest tajemnicze przymierze, poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń. To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi, którzy zstąpili z nieba na ziemię. To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY nie może być spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność

AzbeST

Dlatego – nie wspieraj tajnej masonerii, skończ ze sponsorowaniem illuminati i nie kupuj już tyle mefedronu… Jak by Ci to umysłu nie otwierało, jest to trucizna!

Herezje powyzej

Nie czytaj tyle książek o Diable synu, te Twoje posty to objawienie Antychrysta. Poczytaj w Księdze Apokalipsy co się stanie z Szatanem, który kieruje rządami obecnego swiata. Jeżeli mu służysz koniec końców zostaniesz zgładzony. A wszyscy prawi wstaną z martwych.

Chuj z tobą

Chsrakter sie liczy pyto jebana a nie ubiór

Gniewomirztdgy

powiedział dres… code

Anonimowy ulicznik

Nie szata zdobi człowieka, ale jego zachowanie. Czyli jeżeli typowy tzw. sebix łysy w czapce w dresach z bazaru się rozjebie na kolegów to jest prawilniakiem ? Coś tu chyba kurwa nie pasuję

­­­A TO CWELER WESTCHNĄŁ PENER

 

EJ TY KOLO!

TEMU TO CHYBA NIE PYKNĄŁ KARNET NA DEPILACJE ŻE SIE PRZYPIERDALA

Odb

Dongmen penetruje Sobotę i dołączają się inni hiphopolowcy

Kulfo

Odb Ty juz bezbeku nawet nie rowisz swoich postów bo wiesz ze to bezbeki żal Ciebie

rafalalunia

ODByt belmondziaka zamknij ryj

Goldstein

Strzelają z dupy krwa. Ciekawe co na to Sobota

Fufacz

POLSKI HIP HOP = WANNA

Tomek

Rapeży gangstrzy zwykłe grajki nie do końca wszyscy fajni , takie sprawy załatwia sie twarzą w twarz a nie na forach , jaki gangus taka tważ .

Szop

I na co Ci Wąski ta gangsterka?

Mama Soboty (niedziela)

gratulujemy ~~~!!! napisz teraz o tym piosenka hip hopolo… wstydu nie masz … ile bys dostal moze nawet zawiasy …..

Dr Dre

Prawda jest taka,że co drugi Polski ‚raper’ obecnie zgrywa gangusa (dilerka i kradzież fur to chyba dwa najpopularniejsze farmazony). A jak przyjdzie co do czego to albo szpagat albo płacz ze ‚to nie ja, to tylko piosenka’. Polska rap gra to dno i dwa metry gówna i mułu. Niewielu poszło pierdziec w pasiak z honorem. Dlatego zawsze szanowałem Chade. Bo złodziej i diler ale poszedł siedzieć i nie skomlał o ułaskawienie i nie zrzucał winy na innych. reszta tych pseudo gangusów chyba naogladala się za dużo vegi. Te wszystkie problemy, sycylijczycy, shotguny, majory i inne farmazony z bogatych domów albo w wypożyczonych furach i garniakach. Jak ktoś ma cokolwiek w głowie to już od dawna nie słucha ‚polskiego rapu’ .

hmm

Sycylijczyk odbębnił sześć lat, bez zawiasów.

Dr Dre

A to przepraszam, nie wiedziałem.

Pogromca kurew

Bzdura. On jedynie gdzie siedział to McDonald.

Nakas

TPS, Kali, Dawidzior, Ryjek, Chada

KRZYSZTOFOR

PRZECIEŻ TEN DAWIDZIOR TO KONDON ZUŻYTY I GANGSTER CHYBA Z GANGU OLSENA. NA PIERWSZEJ SPRAWIE SZCZEGÓŁOWO WYSTRZELAŁ Z DUPY CAŁĄ RESZTĘ, WIEC TERAZ NIECH TA JEGO DZIEWCZYNA KACPERKA NIE ROBI Z NIEGO PRAWILNIAKA

Nocny Mar

Ryjek siedzial po sztywności z moim znajomkiem z dąbrowy. A i tak Wałbrzych najsztywniejszy. Jebac legnice kurwe szmatę ladacznice

dka w koronie

W wałbrzychu teraz mieszka pokolenie łopaciarzy, pijaków, debili i nieudaczników.

Brudne paznokcie

A kiedyś było inaczej?

Chlebek z trawy

A tak wogóle, to Jongmen ma wypożyczalnie samochodów w Warszawie czy tam pod nią.

pokemon

Małolat, brat pezeta

Pogromca kurew

Nie ma, robił w chuja wspólasa i interes padł.

Chlebek z trawy

Czemu mnie to nie dziwi

Doniuu

Ma wypożyczalnie wozów kolorowych

Lolek

Jak 40 latkowie rapują że są dillerami to też znaczy że kariera gangstera nie za bardzo się udała

Senator Lipski

TEN SYCYLIJCZYK Z RASZYNA???

Wasz ziom

Nie kurwa Sycylijczyk z radomia

WwA

Albo z dupy! Po co ta sraczka cała? Takie kurwa prawilniaki wszyscy, a jedyne co robią to prują się w necie! Jak mają problem z sobotą to po chuja tu krzyczą? Polska mały kraj. Jedź jeden z drugim do niego, wyjaśnij i strzała! Bo mi to akurat koło kutasa lata kto na kogo się rozjebał! Nie znam sprawy, nie widać białka. Po chuj to rozdmuchujecie? Więcej wejść na Wasze strony, więcej sosu dzięki mega aferze? Hahaha. A dzieciaki łykają jak pelikany!! Bielańska ulica wie swoje.

Ewa

Bielanska Ulica wie ze jongmen to bananowiec z parciem na szkło ?

Pogromca kurew

Z niego taki sycylijczyka jak z Popka gangster. Zwykłe pizdy i rozjebundy.

PRAWDZIWY KOMENTARZ

KURWA CHYBA 1 TAK PRAWDZIWY KOMENTARZ NA TYM SPIERDOLONYM OPLACANYM PRZEZ FRAJEROW Z
PL RAPU FORUM

lil szaj

Bo to nie sa raperzy,a piosenkarze udajcy murzynow z USA i Francji

Ania

Prawda sto procent! Od słuchania obecnego polskiego rapu juz wole obejrzeć Hotel Paradise a to ułaskawienie to jak strzał w kolano. Powinni go tam prawilni dobrze pocisnąć na zakladzie

EJ TY KOLO!

WEŹ OBEJRZ GDZIE ZGUBIŁAŚ CYCKI I MÓZG LAFIRYNDO

olthebest

A dawidizor hta i gang olsena, też szacun?

Kajoj

Jak dobrze wiem to Major 7 odjebal

dka w koronie

Major suchodolaki siedział 7 lat.

Kemba Walker

7 lat ruchali karła w.dupsko,aż się rozjebał

Alfredo Di Stefano

Dyche odbębnił byku

EJ TY KOLO!

ZA ALIMENTY BRAWO TY JEST SZACUN NA DZIELNI AHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

PejaTVN

Wow kurwa odkryli Amerykę !
Fazi już dawno wyjaśniał stoprocent ale ludzie go wtedy obrzucali błotem bo niby był zakłamanym cpunem ! A nie czekaj teraz tez jest zakłamanym cpunem…

Żaluzja

Ale od faziego to ty się odpierdol. Jego już życie wyjątkowo pokarało

DzikiTibijczyk

Co dalej nie zmienia faktu, że jest… zakłamanym ćpunem.

PejaTVN

Ja się nie dopierdalam tylko nazwałem go tak za ta akcje z gnomem ,która mi osobiście nie leży ale Fazi co chwile zmienia kolegów

taaaaaakk

FAZI ZAWSZE NA PROPSIE.

Profesoor Trapu

FAZI MA CÓRKĘ CIEKAWE CO POWIE JAK ZOBACZY MORDĘ TEGO DEGENERATA KIEDYŚ NA PSEUDO-GANGSTERSKICH KLIPACH

HXDC

Gówno powie. Co według Ciebie ma niby kurwa powiedzieć? Jak będzie mądrzejsza trochę od ojca to nic nie będzie mówić, żeby ludzie nie pierdolili domysłów, a Ci co mają wiedzieć to będą wiedzieli.

dka w koronie

Przecież jego córka ma nagrac płytę rapową, był filmik jak fazi razem z córką siedzial i o tym mówił.

Belgazi

Bo Fazi jest zakłamanym ćpunem, to że jego menelski bełkot czasem pokryję się z prawdą tego nie zmienia xD

olliwa

Przeproś HST ino szybko

Spejson na wolno

Sobota to donosiciel i kabel

Zbigniew Stonoga

Różnica jest taka że HST nigdy nie kreował się na gangstera ulicznika i jak się rozjebał to miał 18 lat.
A Sobota? Szkoda gadać. Beka z typa.

Chlebek z trawy

Hst się dogadał z tym typem co miał z nim problem, wytłumaczył i chyba nikt go po kato nie ściga

Niedziela

Kto to HST

Polska bez ślaska

Hst djobeł haha

Triple Seis vs Prospects

Kurwa kaczmi podrobił papiery i puścił w neta a ludzie jak te debile łykają

Silesia

Racja ziomeczku najgorszy w tym wszystkim jest ten lans na „złego”

Eleonora

Moim zdaniem takie sprawy powinna rozsądzać tylko Rafalala. Jak ktoś się rozjebał, to ona to sprawdzi, bo sama niejeden odbyt rozjebała, zatem ma doświadczenie.
A jak się potwierdzi, to karna wanna, a potem liść od Oskara pod Jubilatem i diss od Tigera Bonzo!

dka w koronie

Oskar też sprzedał paru gości

MONDO BEL

Ale wykąpał się i odkupił swoje winny.

Nocny Mar

Białko masz?

żENADA

Żółtko masz?

MK2

Ja mam białko. Ostatnio mi Pop i spuścili je na klatę.

janurz lot graszyny

rafalala pozywa kogo popadnie pampam stara 60 a tiger bonzo traktuje komisariat jak drugi dom dostac kare od takich debil to jest dopiero ponizenie

Chlebek z trawy

Jongmena w komentarzach wspierają inni raperzy m.in. Malik Montana

Ten sam co z Sobotą nagrał kawałek? Tak ten

hmm

Tak, ten sam. Nagrywał także z Sentino.

Chlebek z trawy

Z tym Sentino, co tak ładnie się przewraca w tym filmie? „Halo, policja”

PS – dźwięk pierdolnięcia o asfalt bardzo profesjonalny

https://www.youtube.com/watch?v=y7w1Dk-O90w

olliwa

Jongmen też ma utwory z sobota, podobnie jak stu innych

Jongmen rura

1. Jongmen opowiedz jak zostałeś pogoniony na Mokotowie za walenie w chuja aż w koncu przygarnął Cię brata Bola ze szmulek i teraz bujasz się z praskimi ekipami.
2. Wiedziałeś ze sobota się rozjebal już pół roku temu i co? Na co czekałeś? Ze się wyjaśni? Wyprostuje?
3. Kurwo bardaszana jak w Żyrardowie poprosiłeś chłopaków kozaków żeby wystąpili w twoim groźnym klipie to cię wyśmiali i chuja tam znaczysz
4. NAJWAŻNIEJSZE Jesteś jebanym cyganem pastuchem wiec w hierarchii więziennej jesteś kurwo nizej niż ta rozjebana sobota.

Wojdzian

Jednak nie jesteśmy w więzieniu bo nie popełniamy przestępstw

WLIZSKIF

No dokladnie wiedzial pol roku i chciał prostować wytyczne daje.Co to ma być cyganeria buja się na farmazonie i robi rozkminki na necie on wogule siedział? grypsowal? kto mu pozwolił? ale mam nadzieję że nie:) Ten się rozpierdala a on daje wytyczne kurwa pol roku mam nadzieje ze znajdzie się ktoś w tej Warszawie ze pocisnom znim.

elton john

cyganie tez grypsuja

ZNUDZONY

Kurwa kolejna afera koperkowa, Sobota to ciul ale jongmen to jakis cygan polaczony z pedałem, twoj kolezka rest juz wpierdol obskoczył, wy leniwe kurwy na budowe do łopaty zamiast gangsterke zgrywac nieroby pierdolone, bo juz kazdy ma was w chuj i kto tam kogo sprzedaje w waszym pseudo gangsterskim swiecie, pajace pierdolone.

dzontrawolta

JEBAĆ SOBOTE KONFIDENTA CO SPRZEDAŁ JEGO STARĄ KTÓRA GO PRAŁA (MURZYNKA).

Silesia

Polski gangsta rap w pigułce pamiętam jak sobota się pieklił na hst! Że konfi itd jak również krytykował Rick rosa ze klawisz jak tak można że trzeba prawilnie jp HWDP i popatrz mija trochę czasu i tu taki psikus ogólnie rzecz biorąc na każdego coś się znajdzie nikt nie jest czysty do końca każdemu szło by wynalesc takie aferki bo żyją „na krawędzi” lans z dragami z bandyterka itd jak jak przypal to panie władzo ale to żarty hehe pozdro dla kumatych

Oskar Pam Pam

Moja krew.

Wasz ziom

Chyba oskar pif paf haha

Wasz ziom

Ciągmen wystąpiłes na cwel mma więc wypierdalaj podrabiany uliczniku. Juz samo to wydarzenie sprawia ze jestes nieautentycznym kmiotem. Całe środowisko bokserskie w Żyrardowie cisnie z ciebie beke pajacu.

EJ TY KOLO!

NO CO TY TO PRZECIEŻ ŻYLETA JEST SPODENKI LEGI MIAL HAHAHHAHHAHAHA

Wasz ziom

I majtki rafalalli… na glowie

Rena

Sobota o 20 pod Jubilatem.
Dostaniesz siusiskiem po twarzy.
Essa.

Stary szota

Kizo też parowczak

Dominique Wilkins

Taaa bo komuś byś się chciało fabrykować dokumenty na Jongmena. Ps Jongmen kurwa t-shirty dla dzieci.Kto normalny bedzie chodził z napisem jebać kapusi?Wiadomo jebać,ale tylko niedorozwój taki t shirt ubierze.Kasy nie masz i na dzieciach chcesz zarabiać.Spierdalaj do ciapatej kurwy popowej popierdółki

Sobota Flow

Pokażcie papiery na mnie kurwy jebane a nie pierdolicie jakieś farmazony, sprawa będzie na dniach wyprostowana a za kręcenie afery bez białka to chuj w dupe.

Niedziela mood

wypierdalaj

HSTe

KURWA ZE MNOM TEZ TAK ZROBILI I NIE MIALEM SIE JAK BRONIC BO MIALEM NOCKI W MAGAZYNIE

HE HE

co na to RENA?

Lutherone1

Chuj na to kładzie.

QueboRPK

Jebać Sobotę konfidenta jebanego,wielki prawilniak a się rozjebał na psach cwel pierdolony,białko jest na frajera więc morda każdy lamus co będzie bronił tę konfiturę

#wolnykurdystan

Co to jest to białko ?

QueboRPK

Papier z zeznaniami konfidenta Soboty,jebać go cwela i frajera

żENADA

BIAŁKO ODŻYWKA DLA SPORTOWCÓW

Lej na ryj

Jak ktos ci sie zlewa do mordy

Fufacz

Ciongmen pakuje Sobotę i penetrują go inni penerzy
Poważne pogwałcenia w kierunku szczecińskiego penera.

Sobota

Śmingus dyngus!

Sobota

to znaczy się …PRIMA BALERINA!

Sobota

Aprilis primia aprlis. Na żartach się nie znasz?

żENADA

JEBAĆ KURWY Z ROKSY !!! POLICJA RZĄDZI, TYLKO POLICJA TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY, TEN KTO Z NIMI TRZYMA NA ZAWSZE JEST WYGRANY!!!

Wrocław

Jongmen ty cyganski pedale wypier*alaj do Rumuni. Jesteś doje*any będziesz ciągnął kichę ruro. Poczekaj ty na pawilonie wyjansnisz wszystko na ogóle. Malik i inne pedzie to jedyne co w życiu nielegalnego robili to jaranie blanta. Ochroniary i kondomy! Macie przeqierdolone! Z fartem ćpuny

WSP

Jongmen bananowcu , masz dobry dom , normalna rodzine , od dziecka miałeś hajsy od rodziców , na chuj ta pseudogangsterka ? Krystian kurwa bananie ty

KRZYSZTOFOR

2020R – PSEUDOGANGUSY WYJASNIAJA SIE W INTERNECIE

Jaga

Kto to?

WKS

Jongmem to noskill.

Ziom

Czy tylko ja słuchając rapu x lat nie wiem kim są w/w prócz Soboty „raperzy”?

żENADA

CZY TO SOBOTA CZY JUŻ NIEDZIELA ? A JAK NIEDZIELA TO TRZEBA SIĘ WYSPOWIADAĆ NA KOMENDZIE I SPRZEDAĆ KUMPLI

Nasir Jones

Malik to akurat kurwa nie lepszy od Soboty sprzedawczyk pierdolony.A co do Jongmena jedziesz z tą kurwą jebaną pedałem Sobotą.

jajebee

ciungmen
kazdy ma byc jak w ojcu chrzestnym. tajemnica az po grob XD

Marcin

Sobota lecą w twoim kierunku obelgi czy jest to swiadomia informacja twojwgoja jeśli tego nie sprostujesz to wtedy prosty przekaz dla ciebie ciągnij się detka

Nikt

SOBOTA PRZEPROŚ HASTA TY KURWO CO DZWONI NA BAGIETY BO MU BABA LIŚCIA SPRZEDAŁA

Big Pun

KURDE NA POCZATEK Jongmen takim ubogim słownictwem w 2020 nic nie zdziałasz.Chyba,ze menele spod żabki się będą tym podniecać.Widać,że książki w życiu nie przeczytałeś,a gangstera zgrywasz.Jesteś jebanym cyganem i chuj ciebie obchodzi Sobota i inni.Oni są w swoim kraju a ty nawer takiego nie posiadasz bo NIGDZIE CIAPAKÓW NIE CHCĄ.Więc skończ pierdolić ,bo kiedyś na koncercie się zdziwisz i będziesz miał fame mma od ręki cioto

AzbeST

„…kurew, którzy…” – widać w jakich kurwach gustuje…

„Sygnatura akt, która nigdy się nie odbyła.” – gdzie odbywają się sygnatury?

No i jak wie, że jest to przerobione w Photoshopie, z kilku dokumentów, to ciekawe jest – kto to w końcu zrobił… Mógł jeszcze podać z jakich dokumentów… Jebany atencjusz!

Oyche Doniz

Zakaz.

Karkówka

Ogień z kurestwem bez opierdalania jak zapierdolił szpagat zwykły chuj z niego do szczania.
#freekurdystan

kutaskozla69

zadnego z nich nie bronie i nie mam zamiaru, bo te kurwy powinno sie gazowac

tak jak powinno sie pokazywac bialko przy takich oskarzeniach, wiec jesli ktos ma to zrobcie upload/dajcie link

Seba

Dokładnie papier na stół albo morda.

Proste

Pif paf.Strzelanina trwa

Don Machiaveli

Jeśli on o tym wiedział wcześniej że sobota jest konfident em i siedział cicho to jest gorszym frajerem jak sobota bo scisnol dupe i nie powiedział takie to są prawilniaki wiedza o kimś ale nie pucują się bo hajs taki jest świat jedna rada dla ludzi ktorzy mają zamiar lub zajmują się gangsterka nie mniej zasad nie ufaj nikomu abyś ty wyszedł na plus nikt za ciebie nie odsiedzi

WLIZSKIF

Dokładnie oby dwoje pocisnieci

Yskn

Kto to ten cały dildomen?

Sobota

pomówienia

sara

dobry serwis, jest wszystko co trzeba – https://extrafilmy.pl

Marcin

Chój ci na imię sobota ty skurwysynie!!!!

Damian

Dzisiaj ŚRODA. KORONAwirus panuje. 😉 Cała prawda na ten temat—–>https://www.youtube.com/watch?v=6rEk9UDupcU

Damian

Dzisaj CZWARTEK. KORONAwirus panuje. 😉 Cała prawda na ten temat —> https://youtu.be/6rEk9UDupcU

Seba

Jongmen wyobraź sobie że pod cela tak się tłumaczysz, jakoś tego nie widzę. Kto siedział wie o co chodzi pozdro dla normalnych.

WLIZSKIF

hehe ja też.

Wariat 13

Nie wierzę w to. Prima aprilis był wczoraj.

Young Saturdej69

Słuchaj mnie frendzlu https://youtu.be/P3Opg5LHnOQ

Leszek co się wałęsa

Jebac kapusi niech chuj was dusi

henio

tylko gandzior gandzi gandhi dałni bambi jest prawdziwym gangusem razem ze swoim najasniej oswieconym rysiem ono mapejom „palec wskazujacy przy brodzie ze niby mysli”- zawsze twardzielem

Pedalinho

Co to jest ten szpagat?

Wasz ziom

Taka figura ktorą wykonal cwelmondo po wejściu do jednej wanny

DzikiTibijczyk

Szpagat to w slangu rap-zjebów znaczy, że ktoś zrobił zeznania na komisariacie

Popularne