Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Jongmen dissuje Sobotę! „Polska ulica idzie za mną”

W klipie pojawiają się Dudek P56 i Rest Dixon37.

Opublikowany

 

jongmen diss

Po wydaniu przez Sobotę płyty „Homo sum”, która w całości poświęcona jest aferze, która rozgrywa się od roku, Jongmen, który został na albumie zdissowany odpowiedział szczecińskiemu raperowi dissem „Do spodu”.

W klipie pojawiają się m.in. Dudek P56 oraz Rest Dixon37. Jongmen twierdzi m.in., że Sobota będzie musiał się tłumaczyć z rzekomego donosicielstwa do końca życia. Na końcu mamy też przesłanie dla Soboty od Roberta RS77, który uważany jest za lidera gangu markowsko-wołomińskiego ściągającego haracze od biznesmenów z podwarszawskich miejscowości.

76 komentarzy
76 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dzontrawolta
1 rok temu

CIĄGMEN MA DO STRACENIA BARDZO DUŻO, M.IN. WIZERUNEK CYGAŃSKIEGO ULICZNIKA. ŻYCZĘ TEMU ŁYSEMU FIUTOWI SOBOCIE ŻEBY GO ROZJEBAŁ.

Tobi King x Małolat K2 x Jongmen
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Ciągmen liczy na to, że chociaż sobota nagra Lockdown challenge

Chad twój stary
1 rok temu

Kobiety puszcza się przodem w drzwiach , żeby im dupę obejrzeć lebiodo

Kay
1 rok temu

Widać, że patole na chacie mialeś, trzymaj sie chłopie, polecam terapie

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
1 rok temu

tak… tak !!!!

Dobry chłopak , informatyk w korporacji? Nuda… A tfuuu na niego Bez nałogów? Kwiaty kupuje? Pedał jakiś albi Maminsynek..albo jedno i drugie!!!
Uzależniony od sterydów narkoman, który dorabia na okradaniu tirów, przekrętach vatowskich i ma za sobą 5 letni wyrok za pobicie? Mraaauuuu oh naszczał na mnie… chyba się zakochał..czuję, że to miłość na całe życie!!!

One to lubią, jak latałem po mieście wystrzelony jak rakieta Space X, paliłem 2 paczki dziennie i nie mogłem spać, bo się bałem , że ktoś mnie rano odwiedzi to dupy leciały na mnie jak pojebane…potrafiłem 3 nowe dupy dziennie obrócić. A jak już żyję sobie spokojnie normalnie, nie pije, nie pale, nie ćpam, uprawiam rekreacyjnie sport, dom i praca to co najwyżej leci na mnie taka wywłoka co puściła się z gościem, którym ja byłem kiedyś…ale dziś marzy o pewnym i stabilnym związku.

Generał farmazon cygan
1 rok temu

I nagrał jebaniec haha

Ciong Pao™
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Skoro Żopro zdelegalizował karuzele vatoskie to może też mógł by zaradzić coś na to nienazwane jeszcze zjawisko. Kurwa dorosłe typy a intelekt ameby. Serio pora przywrócić eugenikę.

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy… Czytaj więcej »

Odb
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Ciongmen kradnie tamburyn! „Tabory ulicą idą za mną”

Rucham Ci matkę
1 rok temu
Reply to  Odb

Jak mnie wkurwisz to ci spale pakamerkę. Łaku

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
1 rok temu

DUDEK 56 I REST 37 I CINDY69 I ROBERT STERYDZIORZ Z WYJEBANYM BĘBNEM 77, NIE NO KURWA KONKURS OSOBLIWOSCI. MOGLIŚCIE JESZCZE WZIĄĆ DO KLIPU DWIE KARLICE ROBIĄCE NOŻYCE W WANNIE. JA PIERDOLE PRZECIEŻ JAK TO OGLĄDAŁEM TO AŻ ODWRACALEM WZROK ZE WSTYDU. ŻE IM KURWA NIE JEST WSTYD NAGRYWAC TAKIE GÓWNO. JEDEN PIERDOLI NA DRUGIEGO ALE ŻEBY SIĘ SPOTKAĆ W 4 OCZY TO JUŻ NIE, LEPIEJ STRZELAĆ DO SIEBIE INTERNETOWYMI PUKAWKAMI. MÓGŁBY SIĘ TRAFIĆ JAKIŚ BYK, KTÓRY BY IM TE PUSTE ŁBY PRZETRĄCIŁ BO TAM JEST MOŻE Z 50IQ SUMUJĄC TYCH WSZYSTKICH KASZTANOW.

Johny
1 rok temu

Like za te karlice

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
1 rok temu
Reply to  Johny

Nie gadaj, że byś nie chciał chociaż raz zobaczyć karlic robiących nożyce. Temat dla freaków ale jakże ciekawy

Elpadrino
1 rok temu

Sobuś znowu atakujesz z lewych kont?

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
1 rok temu
Reply to  Elpadrino

Atakuje idiotyzm tego zajścia z małym dodatkiem szyderki z tych kasztanow i gangusa sciagajacego haracze z liczydłem bo do trzech umie zliczyć

Can
1 rok temu

Piękne. Szanuję.

Cygańskie white power
1 rok temu

Zgnilizna moralna. Przewartościowanie wartości. To co złe nagle stało się dobre i przedstawiane jest jako „zasady”. Nie ma kurwa, nie macie prawa głosu. Jesteście marginesem. Rozumiem że może się powinąć noga i możesz zboczyć z normalnej drogi, bo każdy popełnia błędy. Ale kurwa obnosić się swoim patologicznym stylem życia i promować go w mainstreamowych mediach typu YouTube? Co za kurwa czasy. Wy nawet nie reprezentujecie buntu wobec systemu. Jesteście egoistami, którzy widzą tylko własny interes i dla niego jesteście skłonni krzywdzć innych, co stawia was na równi z kurwami z sejmu, którym pewnie jedziecie.

Tadek firma
1 rok temu

Oczywiscie gardze patologią natomiast tu rozchodzi sie o podobne wartosci ktore wyznaje kazdy „normalny” czlowiek, wśród patusow panuje zmowa milczenia, popelniamy przestepstwa i nie rozmawiamy z policja gdy ktos lamie te zasade dopuszcza sie zdrady swoich wartosci, zdrada jest pietnowana w kazdej wspolnocie.
Dobrym przykladem bedzie tu jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci ktora postanowila wyjawic sekrety swoich wspólników Judasz

Cygańskie white power
1 rok temu
Reply to  Tadek firma

Różnica jest taka, że Judasz nie pomówił gangusa dealera, ale osobę, która wg wierzeń większości jego wyznawców była dosłownie święta, bo jest Bogiem.

Natomiast tutaj mamy porachunki jakichś instagramowych gangusów, z których każdy ma za uszami, a każdy poucza jak się niby trzeba zachowywać, jakby był papieżem lub dalajlamą.

To mnie w ogóle zadziwia jaką muzyka popularna przeszła liberalizację. Zaczęło się od wolnej miłości, zażywania miękkich narkotyków, buntu przeciwko establishmentowi, a w tej chwili mamy propagowanie patologii przez ludzi, którzy nie traktują muzyki jako lekarstwa na tę patologię, tylko środek przekazu do utwierdzania się w patologii i przekonaniu, że jesteśmy zajebiści tacy jacy jesteśmy, chociaż reprezentujemy moralne gówno.

Jestem pierwszy za wolnością przekazu, ale patrząc na niektóre dokonania głównie raperów nieskalanych głębsza myślą, to myślę, że to za daleko zaszło.

Kuzynka Buczera
1 rok temu

Miesiac dissa pisal, musi byc majstersztyk. Sprawdzilbym, ale nie lubie pedalow co mi fuckersy pokazuja na tych fotkach.

DON DESTA KOKAINA?
1 rok temu

https://www.youtube.com/watch?v=BJQB84ahvTU sentino mu pomagal,cyganska solidarnosc

Heniek
1 rok temu

Dlaczego nazywacie jakiegoś ciecia byłym liderem gangu ?
Tyle informacji które się przewinęły przez internet i tv na temat gangusow jest mnóstwo ale o tym smieciu nie na nawet słowa.
Może macie na mysli liderem gangu lgbt ?

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
1 rok temu
Reply to  Heniek

„Gangus” celebryta sterydziorz co ma ryj nieskalany myślą, przecież zobacz jak on wygląda, gość żeby ściągać haracze musiał kurwa z liczydłem chodzić

Pogromca kurew
1 rok temu
Reply to  Heniek

to był chłopak na posyłki w gangu wołomiński, zwykły śmieć. On przez połowe swojego życia siedział w pierdlu, bo jest taki głupi że jak próbuje od kogoś wymusić haracz to od razu go zawijają.

Warsaw
1 rok temu
Reply to  Pogromca kurew

Śmieć i ciec wiaodmo, młodszy podhujaszczy od latania po wódkę i popite, przestańcie nazywać kogoś takiego jakimkolwiek liderem czegokolwiek.

Aspirant Nowy
1 rok temu
Reply to  Salaput

Salaput dobry warciacie! 😉

rapowe realia
1 rok temu

Kurwa kolejny, ja pierdole. Dzisiaj to jakiś wysyp pedałów, jakaś Iza pewnie z kutasem i teraz kurwa śpiewający cygan. Jop pewnie na wieczór trzyma asa w rękawie. Nie mogę się już doczekać co to będzie.

kurs 50cm
1 rok temu

Roberta RS77, który uważany jest za lidera gangu markowsko-wołomińskiego ściągającego haracze od biznesmenów z podwarszawskich miejscowości.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

co do kurwy

i flexuje się tym bez ponoszenia żadnych odpowiedzialności?

Żaklina cygańska księżniczka
1 rok temu
Reply to  kurs 50cm

TO JEST LIDER GANGU CO NAGRYWA INSTASTORY. TE HARACZE TO CHYBA Z WARZYWNIAKÓW

Bubibi
1 rok temu

Potwierdzam, ten pan próbował podjąć haracz z naszego warzywniaka i dostał takiego ogóra w dupę, że aż się zesrał w pory.

Konkubina denata
1 rok temu

Przecież jongmen to bananowiec wszyscy w Wwa się z niego śmieją
P.s. Mega beztalencie

Warsaw
1 rok temu

To akurat prawda, w ogóle ta ekipa to jest jakaś beka, ta soboty pewnie tez

Obiektywny hejter
1 rok temu

Coś dlugo tej parówie zajeło napisanie dissa gdzie 60 go zdąrzyła zjebać już kilka razy.

Żenua
1 rok temu

O kurwa, padłem, dobre xDxDxD

Kazek
1 rok temu

Czym niby go zjebal? Tymi jebanym wypocinami na płycie co kupiło 10 osób?

Hefajstos
1 rok temu

Gadzia gadzia! Dobra perfuma! kup kup, promocja!
Moze zegarek Omega, zlota ! Kup gadzia kandziamore kup!

Cyganiucha zajety byl kurwa robieniem zabkow w Dubaju i handlowaniem gaciami na dworcu.

I ten kurwa ROBERTRS77 – jakby byl gangusem to by sie nie wychylal bo juz by go zawineli, zwlaszcza za Ziobry.

kredensik
1 rok temu

Oprocz nich wystepuje tam typ w niebieskiej kurtce co ma wytatuowane oczy. Jprdl 2021 rok, XXI wiek a takie klauny dalej chodza po ziemii. Ciekawe czy wala konia tam dupa dla tych co sa charakterni. Tfuu na wiezniow i tych co wyszli.

Trzy Korony
1 rok temu

Polska ulica idzie za ciapatym hahaha chyba po to żeby mu wjebać 🙂

Pogromca kurew
1 rok temu

Roberta RS77, który uważany jest za lidera gangu markowsko-wołomińskiego ściągającego haracze od biznesmenów z podwarszawskich miejscowości.
—————
Buahahhahaha, pojebało was? Przecież to był chłopak na posyłki w gangu wołomiński, zwykły śmieć. On przez połowe swojego życia siedział w pierdlu, bo jest taki głupi że jak próbuje od kogoś wymusić haracz to od razu go zawijają.

Kretyn z kretynowa
1 rok temu
Reply to  Pogromca kurew

Swietny scenariusz na film – syn podwarszawskiego sprzedawcy warzyw ma dosc. Ze ludzie z miasta terroryzuja jego ojca. Ciágmen dalszy nastápi

Spocone Stringi Alberto
1 rok temu

Przełączyłem na pornola jak stara weszla do piwnicy, latwiej sie wytłumaczyć

W PROGRAMIE SQUAD ERDO I RED
1 rok temu

ZOBACZ ELDOKA NA WOLNO, MASZ TUTAJ PRZED SOBĄ MOJĄ MYŚL UWOLNIONĄ, GOTÓW DO WALKI JAK LOBO I TAK JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO ZE…<SMARKNIĘCIE> Z PUSTĄ GŁOWĄ.A WIĘC ZOBACZ JAK NA WOLNO ELDO JEDZIE CAŁY ŚWIAT PADA TUTAJ NA KOLANA, ZOBACZ ELDO CAŁY CZAS SIE STARA NO BO OBROŃCY TYTUŁU ZNISZCZĄ KAŻDEGO KTO FIKA Z PUSTĄ GŁOWĄ, ZNISZCZE WSZYSTKICH ZOBACZYSZ, ELDO MIASTO WYCZYŚCI Z TYCH KTÓRZY SĄ NIE NAJSYS ALE WORST,LEŻĄ NA PODŁODZE ZOBACZ ELDOKA ZNISZCZY PRZEJDZIE PO NICH JAK TAK JAK WALEC,ZNISZCZE, ZOSTAWIE CIE SEMPOM,ELDO PREZIDENTO,ZOBACZ TAK JAK NA KUBIE FIDEL CASTRO NIGDY NIE SKOŃCZE BO CAŁY CZAS MIKROFON WŁĄCZE, NIKT MI GO NIE ODETNIE, ZOBACZ ELDOKA WIĘC ZOBACZ TERAZ SPRAWDŹ TU, W PROGRAMIE SKŁAD, ERDO I RED, ZOBACZ WIĘC NA WOLNYCH MAJKACH NIGDY TO NIE KOŃCZY SIE, A ELDO POZDRAWIA WSZYSTKICH PIS JOU

Robert Lewandowski
1 rok temu

Klasyk, wiadomo!

erdo w rowerze błażeja
1 rok temu

dożywotni props

Ciagmen
1 rok temu

Chuj tam z dissem, słabo mi się pisało, wyszło jak wyszło, ale jest inny temat: mam do sprzedania sporo perskich dywanów, wyglądają jak oryginalne, w serwisie wniesienie i instalacja dywanu do domu przez cyganerie.. pisac na priv na insta, jeśli ktoś jest zainteresowany..

NWO
1 rok temu

Jaka polska ulica ciapaku pierdolony

Cyborkbialasrudyryba
1 rok temu

Ulica stoi za sobotą

Tadeusz Rydzyk
1 rok temu

Następny kurwa patus pl tapu
Chyba chciałeś napisać
Że za niedziela handlowa

Gundi gunda
1 rok temu

Kazdy z bliskiego otoczenia wie, że cała ta akcja z sobota miała być trampolina dla jongmena. I w sumie się stała trampoliną, bo przez 25 lat nikt o nim nic nie pisał, no i w końcu się udało wyżebrać atencje.

Nowy na Glamrapie
1 rok temu

Ten lider gangu nieźle popłakiwał jak trafił na salony do Pałacu. Beksa i kurdupel.

Warsaw
1 rok temu

A Ty co z nim trafiłeś czy tam pracujesz, gnoju?

Aspirant Nowy
1 rok temu
Reply to  Warsaw

Panie Naczelniku, pan nie krzyczy, bo założe panu sprawę o mobbing.
Poza tym sekretarka mówiła, że na popłudnowym dyżurze walił pan sobie konia pod tranzolskiego pornola na służbowym kompie.
Nieładnie Kocie.

Robert Lewandowski
1 rok temu

Diss Ciągmena na Sobótkę:

„ -Ja będę trzymał, ja będę trzymał
-Pana
-Co się tutaj dzieje?
-Tak?
-Co wy tutaj robicie?
-Tutaj… bagno
-A co wy tu robicie?
-Co? Myyy… tego… miał kurde… to eee… tego… no
-Na chleb tak zarabiacie?
-Tak jest, tak jest, no
-Ciężka tu jest praca?
-Tak jest, tak jest. Pammł tutaj, tutaj
-Daj mi tu ja będę (…) ci.
-No
-Wszystkie pierdolenie tam my pierdolimy się dupczymy, gołe pizdami chodzimy, eee okresy tam się leją z pizdy babom. O!
-Ale po co nam takie? Spokojnie no
-Chodzi, chodzi nie?”

REEEEE
1 rok temu

KURWA A PO CO TAM TEN ULICZNY PRZYGŁUP RDEST CZY TAM INNY RODODENDRON JAK NAWET NIE RAPUJE XD

Spocone Stringi Alberto
1 rok temu

Cyganie z zajęczą wargą, rafalala ma więcej testosteronu niz ty spuchnięty smerfie

KRÓL CYGANÓW
1 rok temu

CIĄGMEN WRACAJ KURWA DO WIOSKI A NIE W JAKIEŚ RAPY SIĘ BAWISZ SKURWYSYNU

Pogoń Bukareszt
1 rok temu

W tym momencie sobie tam wszyscy w tej Warszafce przejebaliscie! Spuszczam Henka ze smyczy, niech przywiezie mi parę głów! Potem na weekend do Berlina..

żENADA
1 rok temu

król cyganów

Wuha
1 rok temu

Robert RS77 niech lepiej wytłumaczy jak to jest, że Bonus siedzi, a on sobie występuje w teledyskach. Obaj byli do tej samej sprawy.

cZŁOwiek
1 rok temu

Nie wiem czy wiecie ale ciągmen ma jeszcze dwóch braci blizniakow i blizniaczke, niezły miot

Kac Bakłażane
1 rok temu

Co to kurwa jest za diss? Jebane gówno.

Rocco Siffredi
1 rok temu

Wszystkie tabory ida za mną.

Cyborkbialasrudyrybarybkka
1 rok temu
Reply to  Rocco Siffredi

Chyba śnisz

Marian
1 rok temu

Hahahah zero argumentów albo czegokolwiek w tym wysrywie

digidongmen Widzew zyrardow
1 rok temu

Fendi roma. LoL. Tak wiemy, że ta bluza fendi należy do cygana

Lyrics
1 rok temu

szotgun, szotgun
numai pentru oamenii adevărați
da oameni elo

Atent
Intru mândru ca un păun
pe nenorocita de stradă de pui
nu ai drepturi
doar
când îl vezi
ea îl scuipă
când fraierul proteinei se sparge

suge pula *
cu găini * călare
până mult timp
Strada poloneză mă urmărește
pentru adevăr
hardcore
sunt singur
ca în vechea școală
deși după părerea mea fiecare puf
și oamenii mai târziu

taci nemernicii tăi nemernici
pentru că ai fire proaste
în spatele tău fotografii fictive și anii 1960
voia să facă furori
și distrage atenția
dar în biroul procurorului stătea pe tejghea cu păsărică

Prop&Testo
1 rok temu

Ale to jest kurwa chujowe

donvasylpiroman
1 rok temu

RS77- Rafalali Ssal 77 razy?

Jojo
1 rok temu

Jestem z ulicy i nie idę za Ciągcyganem

Kropel WWA
1 rok temu

Jaka ulica jak to ciota w rurkach Chyba że ma na myśli dzisiejsze pokolenie

lojer
1 rok temu

 Na końcu mamy też przesłanie dla Soboty od Roberta RS77, który uważany jest za lidera gangu markowsko-wołomińskiego ściągającego haracze od biznesmenów z podwarszawskich miejscowości.:) co to kurwa za gangster ? gangster co sie pucuje co robi to tak jak by dawal z dupy swoich ziomkow z gangu chyba ze to gangster jak tekashi69 i ta kurwa ksywa rs77 ja pierdole kurwa jak by powiedzial Adam M . pozdro zjeby milego weekendu

Mangos
1 rok temu

Prawdziwi ulicznicy nie robią sobie licówek tu ciołku

Byku
1 rok temu

Ciagmen ty to ciąg sie na rumunie cyganski popaprancu i razem z tobą ci przydupasy i ten pseodo gangster od haraczy

Rucham Ci matkę
1 rok temu

Tak szczerze to Jongmen go zjadł tym jednym dissem jak dziwkę. Przecież tych wysrywów niedzieli się nie da słuchać. Możecie się tu pruć pryszczate łajzy w okularach, które ojciec ruchał za młodu, ale i tak jebałem wasze matki z dupy do ust.

I dziwka twoja stara
1 rok temu

Właśnie chuja zjadł, a nie so60tę. Ponapinał się ponapinał, zebrał kolegów i chuj So60ta wypuścił 2 luzy diss i łak cygan już nic nie odpowie… Takie to gówno dla ułomnych.

Popularne