Sprawdź nas też tutaj

News

Juice WRLD „Fighting Demons” – szczegóły pośmiertnej płyty

Matka rapera wydała komunikat.

Opublikowany

 

Na 10 grudnia wyznaczono premierę nowej, pośmiertnej płyty Juice WRLD-a. Album otrzymał tytuł „Fighting Demons”.

Album promuje singiel „Already Dead”.

– Niewiele rzeczy, sprawiało Jaradowi „Juice WRLD” Higginsowi większą przyjemnością niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie. – czytamy we wspólnym komunikacie matki nieżyjącego już rapera, Carmeli Wallace i labelu Grade A.– Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org – fundację stworzoną ku pamięci Juice WRLD-a.

Wydany 10 lipca 2020 roku album „Legends Never Die” zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy przebojów w Ameryce.

W kwietniu 2020 roku, matka Juice’a, Carmela Wallace, powołała do życia fundację Live Free 999, która zyskała wielkie wsparcie wytwórni Grade A i Interscope.

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gnur
1 rok temu

RIP. Pozdrawiam Patolany

Boże mniej nas w opiece
1 rok temu

Rip bro

Artur
1 rok temu

Rip juice

Breaking News
1 rok temu

GÓWNO. NIE SŁUCHAŁEM

Popularne