Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Juice WRLD z pośmiertnym kawałkiem

Dzisiaj raper obchodziłby 22 urodziny.

Opublikowany

 

juice wrld dead

2 grudnia, w dniu urodzin Juice WRLD, w serwisach cyfrowych pojawił się nowy kawałek „Real Shit” wyprodukowany przez benny’ego blanco.

Juice WRLD zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków w grudniu 2019 w wieku zaledwie 21 lat. 2 grudnia 2020 obchodziłby 22. Urodziny. benny blanco często współpracował z raperem. Po śmierci WRLD w grudniu 2019 napisał:– Byłeś jedną z najsłodszych, najwspanialszych osób, jakie poznałem. Twój talent był niedościgniony. Wystarczyło posłuchać dosłownie dwóch sekund bitu, pójść do budki i nagrać pięć ujęć, by potem wybrać najlepszą piosenkę. A potem jeszcze zrobić to samo z dziesięcioma innymi bitami. Dosłownie kończyły mi się bity. To nie było ludzkie. Juice był kimś wyjątkowym. Jestem wdzięczny za czas, który spędziliśmy razem. Twoi przyjaciele i rodzina są w moich modlitwach. Kocham cię, bracie. 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
GLAMRAPOWY BEZBEK
2 lat temu

CHUJ MNIE OBCHODZI JAKIŚ MURZYN, KTÓREGO FEJM POLEGA NA TYM, ŻE JUŻ „NIE ŻYJE”. NIE ZDZIWIĘ SIĘ, JAK NAPRAWDĘ ŻYJE I ZGARNIA TERAZ HAJSY NA FRAJERACH. CIEKAWE, KIEDY TO W POLSCE PODCHWYCĄ. WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE PALCZASTY FARMAZON POZORUJE SWOJĄ ŚMIERĆ I Z DNIA NA DZIEŃ WYSKOCZENIA SKACZĄ MU W GÓRĘ O MIN 40% XD JUŻ TO WIDZĘ JAK GIMBUSY PŁACZĄ PO TYM POZERZE JEBANYM XDDD

GLAMRAPOWY BEZBEK
2 lat temu

WYŚWIETLENIA*

Odb
2 lat temu

Huice WRLD z pośmiertnym sextejpem

Ryyyj
2 lat temu

Geniusz!

ToJuzNieRap
2 lat temu

Tytuł brzmi jakby sam go wydał po śmierci

MIZOGINIA NIE PRZEJDZIE. PRZEBIEGNIE
2 lat temu

KRZYSZTOF GONCIARZ
SZKALUJESZ? PLUSUJESZ

Pissing Cock
2 lat temu

A czy Chada będzie w następnym jego kawałku na ficzuringu?
Świat się kończy – Żyd o pseudonimie blanco modli się za czarnucha i jego rodzinę…

Popularne