Sprawdź nas też tutaj

News

K2 wyprzedał preorder

Do sieci trafił kolejny numer z „Autonomii”.

Opublikowany

 

fot. Łukasz_Siekanowicz

Najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo K2 trafiło w piątek, 13.12 do sprzedaży w MaxFloSklepie oraz do odsłuchu na platformach streamingowych. Wiadomo, że w pre-orderze wyprzedany został limitowany nakład z bonusową płytą „Shino Hito Finito”. Na MaxFloRecTV dostępny jest natomiast kolejny numer z premierowego albumu K2. W najbliższą środę (18.12) na kanale pojawi się ostatni wideoklip promujący „Autonomię”.

Playlistę z utworami z „Autonomii” na MaxFloRecTV zasilił ostatnio numer „Nowa generacja”. To już 9 ujawniona propozycja pochodząca z najnowszego albumu K2, która trafiła na kanał wytwórni. Za produkcję muzyczną numeru odpowiada Grob.

W miniony piątek, 13 grudnia, odbyła się premiera 2. legalnego wydawnictwa K2 pt. „Autonomia”. 19 premierowych utworów podzielonych zostało na 2 krążki ze względu na różnorodność tematyczną. Tracklista albumu tym razem nie zawiera featów, jednak w tworzenie warstwy muzycznej zaangażowało się kilku producentów. Wśród nich znaleźli się: Jupiter, PawlO, Bardziej Matt, Joe Bravura, Grob, JRLISKE oraz DR Nico.

Fizyczna wersja „Autonomii” trafiła do sprzedaży tylko do MaxFloSklepu, natomiast cyfrowy odsłuch albumu dostępny jest już we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych.

W najbliższą środę, 18.12, na MaxFloRecTV pojawi się ostatnia singlowa propozycja z „Autonomii”. Numerowi zatytułowanemu „R.I.P. W.O.” towarzyszyć będzie wideoklip. Teledysk będzie można znaleźć m.in. na tej playliście.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ZPav

K2 wyprzedal caly preorder (500szt) gratulujemy.

srejz

Ile sztuk przewidywał preorder? 1? 5? 20? 50? Wow, jest się czym podniecać.

Odb

IQ2 wyruchał preorder

żENADA

RAP Z UK DLA BANICJI, DLA WSZYSTKICH DOBRY CHŁOPAKÓW I TRANSÓW POZDRO POMIDOR MAM NA CIEBIE BIAŁKO A MOŻE NAWET ŻÓŁTKO !

Daniel krejg

Myślałem, że już odszedł. A szkoda, że się myliłem

WSZ bóg polskiego gangsta rapu

to jest ten pajac z uk co po helupie kupionej za socjal cos tam skrzeczy z jakas larwa z ktora prowadzi dom publiczny?

Kac Burdelmame

Kur Wa wylizał petarde
Do sieci trafił gorący numerek z „Autoanal”.

Kolega

Ten gość ma tak zajebiste flow, technikę, wszystko, płyta w odsłuchu dla mnie petarda, szkoda że zniknął z mainstreamu po „1 moment”

Popularne