Sprawdź nas też tutaj

News

K2 wyprzedał preorder

Do sieci trafił kolejny numer z „Autonomii”.

Opublikowany

 

fot. Łukasz_Siekanowicz

Najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo K2 trafiło w piątek, 13.12 do sprzedaży w MaxFloSklepie oraz do odsłuchu na platformach streamingowych. Wiadomo, że w pre-orderze wyprzedany został limitowany nakład z bonusową płytą „Shino Hito Finito”. Na MaxFloRecTV dostępny jest natomiast kolejny numer z premierowego albumu K2. W najbliższą środę (18.12) na kanale pojawi się ostatni wideoklip promujący „Autonomię”.

Playlistę z utworami z „Autonomii” na MaxFloRecTV zasilił ostatnio numer „Nowa generacja”. To już 9 ujawniona propozycja pochodząca z najnowszego albumu K2, która trafiła na kanał wytwórni. Za produkcję muzyczną numeru odpowiada Grob.

W miniony piątek, 13 grudnia, odbyła się premiera 2. legalnego wydawnictwa K2 pt. „Autonomia”. 19 premierowych utworów podzielonych zostało na 2 krążki ze względu na różnorodność tematyczną. Tracklista albumu tym razem nie zawiera featów, jednak w tworzenie warstwy muzycznej zaangażowało się kilku producentów. Wśród nich znaleźli się: Jupiter, PawlO, Bardziej Matt, Joe Bravura, Grob, JRLISKE oraz DR Nico.

Fizyczna wersja „Autonomii” trafiła do sprzedaży tylko do MaxFloSklepu, natomiast cyfrowy odsłuch albumu dostępny jest już we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych.

W najbliższą środę, 18.12, na MaxFloRecTV pojawi się ostatnia singlowa propozycja z „Autonomii”. Numerowi zatytułowanemu „R.I.P. W.O.” towarzyszyć będzie wideoklip. Teledysk będzie można znaleźć m.in. na tej playliście.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ZPav
11 miesięcy temu

K2 wyprzedal caly preorder (500szt) gratulujemy.

srejz
11 miesięcy temu

Ile sztuk przewidywał preorder? 1? 5? 20? 50? Wow, jest się czym podniecać.

Odb
11 miesięcy temu

IQ2 wyruchał preorder

żENADA
11 miesięcy temu

RAP Z UK DLA BANICJI, DLA WSZYSTKICH DOBRY CHŁOPAKÓW I TRANSÓW POZDRO POMIDOR MAM NA CIEBIE BIAŁKO A MOŻE NAWET ŻÓŁTKO !

Daniel krejg
11 miesięcy temu

Myślałem, że już odszedł. A szkoda, że się myliłem

WSZ bóg polskiego gangsta rapu
11 miesięcy temu

to jest ten pajac z uk co po helupie kupionej za socjal cos tam skrzeczy z jakas larwa z ktora prowadzi dom publiczny?

Kac Burdelmame
11 miesięcy temu

Kur Wa wylizał petarde
Do sieci trafił gorący numerek z „Autoanal”.

coca
24 dni temu

It’s great to have the opportunity to read a good quality article with helpful information on topics of great interest. I agree with your conclusion. I look forward to your future updates.
mapquest directions

Kolega
11 miesięcy temu

Ten gość ma tak zajebiste flow, technikę, wszystko, płyta w odsłuchu dla mnie petarda, szkoda że zniknął z mainstreamu po „1 moment”

Popularne