Sprawdź nas też tutaj

News

K2 z nowym singlem. Ostatnia szansa na limitowany preorder

Za tydzień „Autonomia” trafi do regularnej sprzedaży.

Opublikowany

 

Do końca przedsprzedaży „Autonomii” K2 pozostał nieco ponad tydzień, tymczasem w mgnieniu oka topnieje limitowana edycja albumu. Ściśle ograniczone wydanie z niepublikowaną dotąd płytą „Shino Hito Finito” można jeszcze zamówić na MaxFloSklep.pl. Na MaxFloRecTV trafił natomiast numer nawiązujący tytułem do bonusowego krążka

Już w przyszły piątek, 13.12, w regularnej sprzedaży pojawi się 2. pełnoprawny album K2 zatytułowany „Autonomia”. Jeszcze tylko kilka dni potrwa jego pre-order, wraz z którym zgarnąć można: przedpremierowy cyfrowy odsłuch dwupłytowego wydawnictwa, autograf artysty, zniżkę na poprzednią płytę K2 oraz niedostępne nigdy wcześniej limitowane CD „Shino Hito Finito”. Nakład płyty w szybkim tempie zbliża się do końca. Krążek ten to niewątpliwie gratka dla wiernych słuchaczy artysty, szczególnie tych, którzy są z nim od czasu jego działalności undergroundowej. Premierowy numer K2, który właśnie znalazł się w sieci, to wyraźny powrót do „brudnej” stylówki rapera.

Autorem bitu do numeru „Shino Hito Dz***o” jest PawlO, który odpowiada także za wyprodukowanie muzyki do singla „THX”. Wszystkie poprzednie zapowiedzi nadchodzącego wydawnictwa są do sprawdzenia na tej playliście.

„Autonomia” ukaże się 13.12 i dostępna będzie wyłącznie w MaxFloSklepie. Tymczasem album można już przedpremierowo dodać do swojej biblioteki cyfrowej, klikając w ten link.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
RazDwaTrzyTralalalaPatrzy

Właśnie sprawdziłem dla beki te kawałki z preorderu cwelwagonu za 130 złotych. Oczywiście gówno i kilka nowych zwrotek które były napewno odrzutami, ale bardziej sprawiły mi przyjemność komentarze oburzonych dzieci które chciały jakieś kurwa palniki i maski spawacza w tym preorderze nie wspominając płacz że czemu dostali okulary VR które i tak do ich telefonów nie pasują albo czemu jakieś kurwa karty przekierowują ich na instagram członków cwelwagonu a nie na Spotify bo rekin się przejęzyczył w jakimś filmiku i myśleli że będą mieli kod na darmowe Spotify xd Płacz i pytania czy można to zwrócić, i paru obrońców którzy tam piszą że to jest „kolekcjonerska pamiątka” i wspieranie „artystów. Pierdolenie prędzej czy później każdy wypierdoli te gówno do śmietnika bo spróbuję sprzedać je koledze za pół ceny. Rekin wyruchał was.

PropTesto

Właśnie sprawdziłem dla beki te ogloszenie z Roksy WnukaTedego za 70 złotych. Oczywiście gówno i kilka nowych zabawek które były napewno uzywane, ale bardziej sprawiły mi przyjemność komentarze oburzonych klientow którzy chcieli jakieś kurwa palniki i maski spawacza w tej ofercie nie wspominając płacz że czemu dostepne są wielke strapony które i tak do jego odbytu nie pasują albo czemu jakieś podane numery przekierowują ich na telefon Wnuka matki która nic nie wie a nie na WnukaTedego bo on się przejęzyczył w jakims anonsie i myśleli że będą mieli Wnuka i jego stara na raz xd Płacz i pytania czy można to cofnac i paru obrońców którzy tam piszą że to jest „kolekcjonerska przygoda” i wspieranie „dobrych prostytutek”. Pierdolenie prędzej czy później każdy wypierdoli go dupe tym wielkim straponem lub spróbuję sprzedać voucher menelowi za pół ceny. Wnuk wyruchaja cie i tak a nie ty ich.

PropTesto lubi nasienie na ryju gesto

bezbek, idz pan w huj

Odb

IQ2 z nową łazienką. Ostatnia szansa na limitowaną wannę

PropTesto lubi nasienie na ryju gesto

odkad przerabiasz wszystkie tytuly sprowadzajac je do wanny stales sie JEBANYN bezbekiem, znaczy sie zawsze byles ale teraz jestes JEBANYN. przekrec to kurwiu

Żabsą

To ten małolat k2?

csz

tak

EnoHoNo

K2 z nową gąbka. Ostatnia szansa na limitowany prysznic
Za tydzień „Autonomia” trafi do regularnej kąpieli.

ROZJEBAŁEM SIĘ NA KOMENDZIE STRAŻY POŻARNEJ

Kał2 z nowym fistingiem. Ostatnia szansa na limitowaną orgię Za ty dzień „Analotonomia” trafi do regularnej sprzedaży.

ProofesorNauk

Dzięki za kolejnego bana kurwy glamrapowe. Ciekawe tylko za co..

WnukTedego

Za bycie zerem i pozerem. Brawo dla redakcji.

SYN TEDEGO

Kto się podszywa pod wnuka? Ten prawdziwy przecież zdechł.

PropTesto

WnukTedego ty masz jakieś oczekiwania w życiu prócz oczekiwania na decyzję ZUS w sprawie świadczenia rehabilitacyjnego?

WnukTedego

Oczekuje że twoja matka w końcu połknie. Bo jak na razie wszystko wypluwa

PropTesto lubi nasienie na ryju gesto

musisz jej dorzucic zeta to polknie, ja Tak robie I polyka za kazdym razem, a za dodatkowa zlotowke pozwala sobie nasrac na ten paskudny ryj. sprobuj ziomek I koniecznie powiesz jak bardzo gardzisz ta kurwa jej synem, wtedy moze bedzie full pakiet bez tych 2 zloty. elo

Popularne