Sprawdź nas też tutaj

teledysk

K2 zaskakuje i pojawia się w trapowej odsłonie

Zobaczcie klip „Disco club”.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Na MaxFloRecTV pojawiła się dziś (29.11) kolejna propozycja singlowa K2. Artysta zaprezentował numer w zupełnie odmiennym stylu niż dotychczas. „Disco Club” to jak dotąd najbardziej odważna zapowiedź krążka „Autonomia”. Do premiery nowego albumu K2 pozostały już tylko 2 tygodnie. Płyta dostępna jest i będzie wyłącznie w MaxFloSklepie

Pod tym adresem trwa pre-order dwupłytowego wydawnictwa „Autonomia”. Ci, którzy zamówią album w przedsprzedaży, otrzymają m.in.: limitowane CD „Shino Hito Finito” K2 dostępne w ściśle ograniczonym nakładzie, cyfrowy odsłuch „Autonomii” dostarczony tydzień przed premierą czy autograf artysty. Do sieci trafił dziś jeden z ostatnich zwiastunów najnowszego krążka K2. „Autonomia” ukaże się 13 grudnia i do kupienia będzie tylko w MaxFloSklepie.

Autorem teledysku jest grupa filmowa Motka Produkcja. Za produkcję numeru odpowiada Bardziej Matt, cuty dorzucił natomiast DJ Avens. „Disco Club” to już 5. numer zapowiadający „Autonomię”, do którego powstał wideoklip. Wszystkie poprzednie single do płyty znajdują się na tej playliście.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Moskwicz

A już myslalem ze to ten cygan małolat k2 z uk i jego karyna eve znana jako chleve.I to i tamto to jedno wielkie dno.Pozdrowki z Moskwy

­­­

K2 nie zaskakuje i pojawia się w trapowej wannie

S-H-A-D-O-W

Xd

ProofesorNauk

Co to za gruz tam za nim stoi? Lexus wkurwionego chuja?

wkurwiony huj

Profesor znaleziony na kamerach w Elblągu https://i.gifer.com/KTQN.gif

ProofesorNauk

Miękka klucha jesteś. Takie gify to możesz dzieciom wysyłać (wiem że takie lubią). Jak jesteś kozak to wstaw urywek z jakiegoś pornusa. Jak nie to jesteś pizda.

SYN TEDEGO

Wnuka tedego. Od starego dostał resortowy bananowiec.

fgYZq

Chyba seksus twojego starego

Odb

IQ2 zeskakuje ze zmywaka i pojawia się w wannie bez osłony

BEKA Z TYPA

O kurwa ale nas zaskoczył XD

żENADA

RAP NA BANICJI DLA WSZYSKICH TRANSOLÓW

Paluch BOP

SŁUCHAJCIE JESTEŚCIE SCHOWANE JEBANE KURWY DO WORA, KAJDANIARZE PIERDOLONE 8 KRYMINAŁÓW CIŚNIE Z WAMI, JEBAĆ KURWY CO NAM ŹLE ŻYCZĄ PAMIĘTAJCIE NIE SRAJCIE SOBIE SAMI W MAJTKI JEBAĆ KURWY. MŁODY I MAŁOLAAT MACIE JUŻ WYROK WYPISANY W KRYMINALE OD POMIDORA JA DALEJ GRYPSUJE A WY SIE PRUJECIE CHUJ WAM W DUPE PUŚĆ TO.

kurwa dupa huj

Paluch uspokój się bo jeszcze rzucisz ksywką i potem będziesz tego żałował

Popularne