Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Kabe można było usłyszeć jakiś czas temu we wspólnym numerze z Majorem „KREA7ORZY”, który został bardzo dobrze przyjęty.

Niedługo ze stajni Stoprocent pojawi się również teledysk od Soboty, gdzie gościnnie usłyszymy nowego rapera Stoprocent. Wideo będzie promować między innymi film „Kobiety Mafii II”, w którym zobaczymy Sobotę i Bonsona.

Kabe jest raperem wychowanym w 95 departamencie na jednym z francuskich osiedli. Swoje kawałki nagrywa w charakterystycznym, łączonym polskimi korzeniami i zachodnim klimatem, stylu. Członek GCBW i nowy nabytek Stoprocent. Za warstwę muzyczną jego utworów odpowiada Bartz oraz Opiat.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wasz ziom

Wini dupoliz pro.uje tego zjeba Vegę. Huj wam w dupę za demoralizację

BABA KWAZY

WRÓĆ LEPIEJ CHŁOPCZE DO SKŁADANIA KLOCKÓW LEGO BO DO TEGO SIE NADAJESZ.

Hujson

Ssij jaja

Naśladowca Odb

Kachanka – ,,Beje”

TheBillGatestRapu

Swobodny styl jest spoko, ale takie wypadanie z branży tu w dzisiejszych czasach to przypał… jak jego bródką. Utwór typo przewózka. Szkoda, że bez grama łamiących punchy. Tym razem nie siadło.

ALKOHOLIK

Jestem na Nie łoł

TheBillGatestRapu

Swobodny styl jest spoko, ale takie wypadanie z bitu tu w dzisiejszych czasach to przypał… jak jego bródką. Utwór typo przewózka. Szkoda, że bez grama łamiących punchy. Tym razem nie siadło.

Hujson

Jebie – kaszanka

łaka łaka łaka TE DE EF ma flaka

dobre nawet, props, jebać tedego przygłupa z flakiem, kurwęśliską fałszywą

yoou

kurwa ale wstyd
nie czaje tej przepaśći łaki
https://www.youtube.com/watch?v=VqJnb3L1Bus

MIRAS X

Czarne anioły, negatywy, złe emocje to właśnie mamy wewnątrz. Tak chciał BÓG? https://www.youtube.com/watch?v=aXz0JCu1prk ŻYJĄ W NAS projekt 146

Popularne