Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kabe publikuje nowy kawałek

Posłuchajcie „Viva street”.

Opublikowany

 

Stoprocent prezentuje odsłuch numeru „Viva Street”. Utwór pochodzi z albumu Kabe – Albinos. Za produkcję utworu odpowiadają Opiat i Bartz. Odsłuch całego albumu jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Dziś, 17 stycznia na półki Empików i dobrych sklepów muzycznych oraz platformy streamingowe trafił nakładem Stoprocent długo oczekiwany album rapera, który od wielu miesięcy rozgrzewa polską scenę. Album Kabe Albinos EP określany jest mianem najważniejszego, trapowego debiutu 2020 roku.

Kabe, razem z producentami z ekipy GCBW, Opiatem i Bartzem, zabiorą was w świat mocnego i charakternego rapu, bez kompromisów, bez lukrowania, z dużą ilością cloudowych i syntetycznych brzmień prosto z muzycznego ghetta.

Kabe, 19 letni obywatel Europy, człowiek, który przez wiele lat mieszkał w Paryżu, gdzie dorastał, opowie Wam sporo historii widzianej z jego perspektywy. Zwięźle, konkretnie, z błyskotliwymi odniesieniami, wplatając w teksty sporo elementów języka francuskiego. Zobaczycie i przekonacie się, że życie na osiedlach Europy rządzi się podobnymi prawami, jak polskie realia.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wariat 13

Kabe jest dobry akurat.

Gnysi00wskyy

Zgodzę się.

Lambert

Podbijam

gejmondo aka młodi bi aka młody analiziak

kabe srabe chuj ci w babe

prawdziwy trap a nie multi gówno

Trzeba przyznać że pośród zalewu młodego gówna Kabe robi coś dobrego i należy mu sie props.

ebak321

kabel kolejny pajacyk za judopapierki łyka wszystko co usłyszy i skacze podniecony jak mu grają, dobry to plastuś z niego

Ogarnięty słuchacz rapsów

KABE na propsie. Z tych wszystkich młodych raperów to akurat KABE robi rozpierdol. Typ ma pojęcie o rapie,ma swój styl i nieźle nawija i najważniejsze: jest autentyczny. WINI ze Stopro zrobił dobry ruch tym że wziął go pod skrzydła. Muzyka sie zgadza – wyświetlenia sie zgadzają – hajs sie zgadza. Elo.

Odb

Opublikowano nowy kawałek kabla

----_____________---

NIE ZNAM ŁAKA

Janek

ZOBACZCIE CO TEN DEKIEL ODPIERDALA XD https://youtu.be/lQKjNIViuPU BRAWO

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Niro ….

Bartek

Kabe dobra morda

Kabus

To ten fejk co podjebal stylowe skorpiona Lecha Rocha kreuje się dilera z paryskiego getta lol dzieciak się jara imigrantami blokami i bdsm FEJK jak huiiii

psychicznie jebany HIHIHIHIHI

kurwo jebana zamorduje twoja siostre

MIRAS X
Alvialessa

Wejdź do najlepszego klubu erotycznego — http://Sextis.fun

[[[[[[[[[[[[[[[]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Popularne