Sprawdź nas też tutaj

News

Kabe w reklamie Biedronki

Popularna sieć sklepów zaczęła sprzedawać ubrania z własnym logo.

Opublikowany

 

kabe biedronka

Biedronka uruchomiła sprzedaż unikalnej kolekcji ubrań, na których pojawiło się charakterystyczne logo marki. W reklamie promującej merch pojawił się fragment utworu Kabe.

Popularna sieć sklepów po raz pierwszy wprowadziła do sprzedaży własną linię ubrań. W skład Fan Collection wchodzą bluzy i t-shirty, kolorowe sneakersy, a także skarpetki z logo oraz stylowe klapki. Oferta jest dostępna od 4 lipca i towarzyszy jej akcja w mediach społecznościowych we współpracy z młodymi twórcami internetowymi.​

Utwór Kabe promuje ubrania Biedronki

– Skiety, klapki. Skiety, skiety, klapki – rapuje Kabe w kawałku „Skiety & Klapki”, w którym słyszymy również Kizo. Numer udostępniony na kanale StoproRap ma dzisiaj 27 mln wyświetleń i został wykorzystany do reklamy nowej kolekcji Biedronki.

Skąd pomysł na wykorzystanie właśnie numeru Kabe do promocji? „Skiety” i klapki mają być bowiem hitem kolekcji Biedronki. W zestawie składającym się z dwóch par za 14.99 zł, dostępne będą skarpetki w rozmiarach 35-38, 39-42 i 43-46. Bluzy są dostępne w cenie 49.99 zł, T-shirty damskie lub męskie kosztują 24.99 zł, a sneakersy 64.90 zł.

Biedronka stara się zdobyć uwagę przede wszystkim młodych ludzi stawiając na viralową sprzedaż. Na różnego typu festiwalach muzycznych możemy coraz częściej zobaczyć osoby w ubraniach z logo Biedronki.

32 komentarze
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
beka z pOlek
1 miesiąc temu

Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal całkowicie wypleniona? Żeby to zrozumieć, przypomnijmy sobie najbardziej cenione cechy w kobietach i przyjrzyjmy się, co się z nimi obecnie stało:
– rodzenie i wychowywanie dzieci – odpada, dzietność 1.3, a młode pOlki brzydzą się rodzicielstwem. Na dzień dobry możemy skreślić największą dotychczasową zaletę kobiet XD
– tworzenie ogniska domowego – odpada. Kobieta + sprzątanie / gotowanie = seksizm
– szanowanie się bardziej niż mężczyzna – odpada. Wszystkie badania i statystyki wskazują jasno, że #redpill to już przeszłość. Dziś seksualnie kobiety są „wyzwolone„, a przez swoje naturalnie wyższe SMV osiągają przebiegi Passata TDI z czadami będąc idealnym materiałem na żonę. Dla kolegi. Którego bardzo nie lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
– empatia, naturalność, uśmiech – odpada. Proszę po prostu zrobić przegląd profilówek Julek na facebooku xD

beka z pOlek
1 miesiąc temu
Reply to  beka z pOlek

Tak się kończy chęć naprawienia tego co ewolucja rzekomo zepsuła przez 50 lat forsowania chorego prawa i przywilejów na każdym kroku. Chłop jest nadal chłopem. Od 18 roku życia wielu chłopów już dyma ostro na budowie 12h. 80% mirków na politechnikach to chłopy. Chłopy nadal dymają na siłownię i chcą być po prostu męscy. Bowiem to nie chłopom się w głowach poprzewracało – to babom się w głowach poprzewracało od chęci bycia chłopem, którym być po prostu nie potrafi. To dlatego trzeba nas na każdym kroku odzierać z naszej naturalnej siły i zalet. Chłopa trzeba wdeptać w ziemię żeby baba była mu równa w chłopskiej domenie. Kobiety miały swoje zalety, ale dzisiaj to już NIEAKTUALNE.

Ziom
1 miesiąc temu
Reply to  beka z pOlek

Ukrainki są fajne, jak się z nimi spotykałem to na pierwszych paru
randkach już mi gotowały czego nie uświadczyłem u p0lek.

Naturalnie
1 miesiąc temu
Reply to  Ziom

Przez żołądek do serca….

Stop hipokrytom
1 miesiąc temu
Reply to  Ziom

Idealnie pasujesz do PiSu, zgłoś się do partii. Oni też mają fiksacje na temat rozrodczego życia kobiet i dyrygowania ich wyborami. W XXIw wprowadza się rejestr ciąż, za chwilę wprowadzi się rejestr stosunków, a dalej zabroni się antykoncepcji bo przecież to 'obowiązek’ kobiet by rodzić kolejne pokolenia niewolników zapiedralajacych za miskę ryżu i finansujących właśnie takich poje busów przy korycie. Bo to tylko o to w tym chodzi, de bile. Żeby system nie upadł, żeby mieć kolejne pokolenia do zdzierania podatków, a wy naiwni frajerzy myślicie że chodzi o dobro rodziny:] Kobiety nie wpiedralają się facetom w ich sprawy, ale czekam aż zacznie się rozliczanie facetów za trzepanie do chusteczki i mordowanie milionów dzieci każdego dnia, bo przecież chyba spuszczając się w chusteczkę uniemożliwiasz rozwój nowego życia i z premedytacją wyrzucasz je do śmieci, innymi słowy popełniasz aborcję!!

Qoń
1 miesiąc temu
Reply to  Ziom

Ukrainki gardzą Polakami jeszcze bardziej będą udawać miłe ale wschodnia mentalność i tak siedzi w głowie, rynek matrymonialny Ukrainek na Niemcy czy UK byl duzo wczesniej zanim Putin ich najechał.

Ines
1 miesiąc temu
Reply to  beka z pOlek

Tak, bo o kobiecości świadczy sprzątanie i bycie uległą matką Polką. Młode kobiety boją się w tym chorym kraju zachodzić w ciążę, to po pierwsze. Są bardziej świadome i wiedzą, że nie robi się czegoś bo tak wypada i trzeba. Poza tym żeby urodzić dzieco trzeba mieć warunki. Zapewnić godne życie i przyszłość. A nie klepać dzieciaki i mówić, że Bóg dał dziecko, bóg da na dziecko.

Fajny
1 miesiąc temu
Reply to  Ines

Do garów, babo!

Qwerty
1 miesiąc temu
Reply to  Ines

A co ty masz wspólnego z kobiecością jałowca krowo.

Ale fail
1 miesiąc temu

W końcu coś o rapie

tre
1 miesiąc temu
Reply to  Ale fail

pan yapa bylby dumny z tego jak rozkrecil gangsta rap w Polsce

BIG_FAN_OF_PALUCH
1 miesiąc temu

Kto by się spodziewał XD
ale tak czy inaczej przynajmniej nie moralizuje społeczeństwa jak Sokół.

Okrągłe kafelki
1 miesiąc temu

Sentino by pasował do reklamy biedronki jak ulał

Nowystaryziel
1 miesiąc temu

Według lekarzy ciąża po 35 roku życia kobiety to już ciąża z automatu zagrożona, potencjalne ryzyko urodzenia dziecka z defektami genetycznymi, ciąża zagraża życiu matki, itp.
Do tego ciężej jest zajść kobiecie w takim wieku, znaleźć dobrego partnera- bo taki wybierze młodsze i w takim wieku ewolucja działa tak, że kobieta czuje smutek i zazdrość widząc pary z dziećmi czy matki z dziećmi.
Nawet typiarka, która pisała scenariusz do „seks w wielkim mieście” po 50tce będąc samotną panną wyszalaną popadła w deprechę, popełniła umyślnie „nieudaną próbę samobójczą” i stwierdziła, że wyrządziła ogromną krzywdę kobietom, które oglądały ten serial o „niezależnych kobietach robiących karierę w korpo i zmieniających facetów jak rękawiczki” ponieważ ona właśnie żałuje że już nigdy nie założy rodziny i nie urodzi dziecka.
Wszystkie kobitki mające koty, psy zamiast dzieci- silne i niezależne przejdą załamanie nerwowe i będą próbowały rozpaczliwie złapać kogoś na dzieciaka.

Nowystaryziel
1 miesiąc temu
Reply to  Nowystaryziel

Czy się to uda to zależy od stylu prowadzonego życia- brak nałogów, zdrowa dieta, ruch na świeżym powietrzy oraz nieużywanie hormonalnej antykoncepcj

kecaj awgal
1 miesiąc temu

no i co z tego ze biedronka???? przy najmniej nikomu nierobi krzywdy jak ten sentino ktory okrada i zabija ludzi bo jest gangsterem!!!!! quebo przez niego skonczyl spiewac nie nawidze sentino

rafalala
1 miesiąc temu

szef całej biedronki też byl u mnie w wannie

Belzebub
1 miesiąc temu
Reply to  rafalala

I wanna też była z biedronki

Maupa
1 miesiąc temu
Reply to  Belzebub

To była promocja towaru,to się nie liczy.XDD

Tata profesora trapu
1 miesiąc temu

To jest piękne haha widzę tego łaka razem z Sebastianem pentino sprzedającego koszulki fucksiusiarios razem z tym zelipapą haha, kto wie może razem by zrobili karierę w biedronce, podśpiewywali by sobie wyładowując pakty z towarem przez cały dzień haha j3bac łakow

KABE
1 miesiąc temu

Wcale się nie sprzedałem! Dzisiaj na to mówi się progres!

Pan Yp bogacz z GR
1 miesiąc temu

A U WAS JAK?
https://ibb.co/Zmrbh5V

Ziominho
1 miesiąc temu

A jem sobie pizze i hejtuje na glamrapie. Dzien jak codzien.

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu

ZNOWU TEN UPOŚLEDZONY SYN KURYWY MYŚLI ŻE KTOŚ SPRAWDZI JEGO LINK HAHAHAH BEKA Z PRZEGRYW . BEZ KITU JESTEM CIEKAWY JAK U CIEBIE I CHYBA SPRAWDZE> ŻARTOWAŁEM JESTEŚ KURYWĄ . A TERAZ WYGINAJ DO ŻABKI PO ZDRAPKE

Denzel Washington
1 miesiąc temu

Matce rentę zabrałeś, teraz przez ciebie musi stać pod latarnią, czarnuchu.

Pan Yp bogacz z GR
1 miesiąc temu

Twojej matce zabrałem, teraz stoi pod latarnią i ciągnie druty żeby cie wyżywić nieudaczniku 😀

Rafalala król! RAFALALA KRÓL!!
1 miesiąc temu

W Pape w reklamie wanny
Popularna królewna rafalala testuje na nim analne kulki.

Andżej
1 miesiąc temu

Przecież to antyreklama.

Kibic
1 miesiąc temu

Co na to Booba?

Sramrap
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic

No w sumie to puściłem w kibelku srogiego boba nie pytałem ale domyślam się że był zadowolony bo wyszedł gładziej niż zazwyczaj

Traper z woli
1 miesiąc temu

Kape w reklamie wanny

Wacek
1 miesiąc temu

Brawo następny odpadł,kto wie ten wie

Popularne