Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA chce się spotkać z Kalim twarzą w twarz

„Tak jak on zaczął tę rozmowę, to ja ją skończę”.

Opublikowany

 

Kacper HTA / fot. brephoto.pl

Kilka tygodni temu między skonfliktowanymi Kacprem HTA a Kalim doszło do kolejnej internetowej sprzeczki, Były reprezentant Ganja Mafii zarzucił Kaliemu kradzież pomysłu na płytę, a Kali zdecydował się wydać swój nowy album „Droga Koguta” w ten sam dzień, na który datę premiery swojej płyty ustalił Kacper HTA. Między raperami jest sporo złej krwi, a właściciel Ghetto Music myśli o rozwiązaniu konfliktu twarzą w twarz, a nie kłócąc się w internecie.

Kompletnie nie spodziewałem się, że udzieli się w jakimś komentarzu i w ogóle, że ten komentarz będzie napisany w taki sposób, który obnażył bardziej jego, jako osobę, która mierzy ludzi wartościami, typu: słupki na OLiSie, fame, czy co on tam sugerował. W dodatku używając jakichś określeń, jak „duszek”, gdzie gwarantuję Ci, że jakbym stał obok, to nie mówiłby tego w taki sposób. – komentuje konflikt z Kalim Kacper HTA w rozmowie z Marcinem Flintem dla CGM.

Na pewno jak się spotkamy, to będziemy mieli okazję o tym podyskutować. Tak jak on zaczął tę rozmowę, to ja ją skończę. Jak się spotkamy, to na pewno tak będzie. – dodaje.

Raper twierdzi także, że Ganja Mafia jest nadal ekipą, ale bez logo Kaliego. – My wszyscy dalej ze sobą działamy. Nikt nie działa już po prostu z nim – tak to wygląda. Nagrywamy wspólnie kawałki. Nikt z ekipy praktycznie nie został z nim. A my razem mocno działamy. Na pewno w planach mamy gdzieś jakąś wspólną płytę, tak więc na pewno jakichś reborn malutki będzie. – mówi.

 
19 komentarzy
19 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
beka
2 lat temu

Kali to tylko w gadce jest mocny i to jeszcze jak stoją za nim koledzy. Wszyscy pamiętamy jak nie zagrał koncertu bo bał sie podjechać pod hotel bo pod hotelem stały jakieś małolaty i Kali bał sie że go opierdolą.

╭∩╮ (òÓ,) ╭∩╮
2 lat temu

KALI BOI SIĘ SWOJEGO CIENIA, A CO DOPIERO KACPRA xD

Odb
2 lat temu

Kapsel HTA chce się spotkać z Kalim penisem w penis

FDSFS
2 lat temu

DAWAJ SOLUFKE Z PRZESZCZEPEM

Arnifakt
2 lat temu

KOGO TY INTERESUJESZ BIRDAKU,WEZ SIE DO NORMALNEJ ROBOTY I ZACZNIJ ZARABIAĆ PIENIĄDZE

Marcin
2 lat temu

Powiem Wam że faza by byla gdyby słynny krime padł na liścia, wiecie co to byłoby cała książka i płyta oznaczala by scieme w chuj!

Zakrzun
2 lat temu
Reply to  Marcin

zrozum najpierw ta książkę i płytę przypierdolu jebany

Marcin
2 lat temu
Reply to  Zakrzun

Skąd ta miłość do mnie ?
Won na LGBT !

Elviswuwuła
2 lat temu

jeszcze nie dałeś sobie spokoju??? Jak tam twoja marna płyta ?

Łonowy Barber
2 lat temu

Niech ktoś tego bezużytecznego hanysa zaciągnie do roboty w kopalni. Wszyscy mają w ciebie wyjebane duszku frajerze pierdolony. Zawsze będziesz tylko frajerem który żebrał o 5g towaru ze sceny na hip hop raporcie pamiętam to. Skoro tak cienko z rapsów żyjesz to się przydaj społeczeństwu i idź do jakiejś roboty ty śmieciu. Zrobisz tym samym przysługę słuchaczom

panpe
2 lat temu

ja jebie za bardzo się się niego troszczyles ze taki nadasany

żENADA
2 lat temu

niedługo nowe GTA i nowa płyta Kacperka, przypadek ?

Popek
2 lat temu
Reply to  żENADA

Kurwa nie sądzę

Non phixon
2 lat temu

Kali spierdalaj nagrywać z pederastą majorem spz popową kurwą

JANEK
2 lat temu

Polecam obczaić kanał young blit.właśnie wleciał nowy traczek:
\https://www.youtube.com/watch?v=IszOCOOQ8ys

Michał
2 lat temu

Kacper poprostu to olej, nie pisz nic itp rób rap jeśli to kochasz albo spierdalaj jeśli szukasz tylko sławy i kasy, bo to co z kalim robicie jest żałosne, słabe itp serio ile wy macie lat? Żałosne naprawdę

Common4life
2 lat temu

Kacper slynie z podpierdalania stylowek na kawalkach zero fejmu i lapa w dol a automatu kali olej dno

Prawda
2 lat temu

Opublikowany 2 godziny temu 30 grudnia 2019 Przez Maxymilian Hozer

00:14 7

BezJOJ
2 lat temu

Chuja tam kurwa. Nie istniejecie. Bez konfliktu z Kalim który tak bardzo chciales sprowokować nikt by niewiedzial ze istniejesz. Promujesz swoja płyte standardowy konfliktem z kimś znanym bo sam jesteś nieznany. Też się dziwie że Kali nabrał się na twoje prowo ktorego celem bylo i jest promocja wlasnej osoby.

Popularne