Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Kacper HTA ft. Rufuz, Bezczel – „13 dzielnica”

Album „Ronin” jest już w sklepach.

Opublikowany

 

„13 dzielnica” to kolejny singiel Kacpra HTA pochodzący z jego nowej płyty „Ronin”. Za produkcję odpowiada Worek, a gościnnie pojawiają się Rufuz i Bezczel.

Po niespełna roku od poprzedniego, bardzo dobrze przyjętego, albumu „Incognito” otrzymamy dawkę 12 tracków wzbogaconych o unikatowe Intro i Outro, które, jak cała płyta, koncepcyjnie nawiązuje stylem do starych czasów kultury wschodu opartej na zasadach honoru, lojalności i oddaniu.

Zamów album: Kacper HTA – „Ronin”

Tytułowy „Ronin” to forma utożsamienia się ze współczesnym samurajem, który jednak wybrał samotną drogę stając się wagabundą, jednostką walczącą o swój kawałek ziemi, nie zapominając jednak o najcenniejszych wartościach.

Album ukazał się 16 listopada.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bozia

W łakometrze wyjebało poza skalę

wymemłany

13 dzielnica xD co za jełops. Jedna z większych chorągiewek na scenie. Jechał po disco, potem sam disco robił, a teraz nagle znowu zgrywa sztywnego ziomeczka…xD Na śmiech się zbiera, gdy widzi się takiego wymemłanego frajera, który skacze i zmienia zdanie każdego dnia.

Pan Wąsaczek

Dawidzior pewnie słucha w więzieniu

człon

13 dzielnica to dobry film, ale ty kacperku widzisz ulicę tylko zza firanek! Dość tych farmazoniarskich bajek!

mxrtvy
massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

MIRAS X

Weekendowy relaksik https://www.youtube.com/watch?v=UNsSLrlsbhg ZDRAPKA projekt 144

Popularne