Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA nazywa Quebonafide „geniuszem”

Raper pojawił się w „Dzień dobry TVN”.

Opublikowany

 

fot. kadr z wideo /Dzień dobry TVN

W minioną sobotę, 15 lutego Quebonafide pojawił się niespodziewanie w studiu programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Kompletnie zmieniony raper, który zakrył swoje tatuaże mocnym makijażem, założył okulary i pozował na bardzo skromnego wprowadził w osłupienie niejednego słuchacza. Raper opowiedział w programie o swojej przemianie, nie zdradzając jednak zbyt wielu szczegółów. Po jego wizycie w studiu TVN pojawia się coraz więcej głosów, że ciechanowski muzyk po mistrzowsku promuje nadchodzącą płytę „Romantic Psycho”.

Pojawiają się też pierwsze głosy ze środowiska. Kacper HTA nazwał Quebonafide geniuszem.

Quebo pi*rdolony geniusz. Natalia Szroeder pokazała jak być popularną osobą z talentem co w dzisiejszych czasach jest abstrakcją..ogólnie po takich piosenkach schodzę do piwnicy szukać bitów. – napisał Kacper HTA zachwycony numerem „Jesień”.

Nie do końca chyba jednak spodobała mu się wizyta Quebo w TVN-ie, która możecie obejrzeć na dziendobry.tvn.pl.

Quebo z nowymi numerami pozamiatał, ale akcja z dziendobry tvn mnie przerosła. wtf? – dodał raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

mamy w „dzień dobry” nowego informatyka, wpadł parę dni temu naprawić serwery i chyba zostanie. no i lubi grać w gry, więc dużo nas łączy. #quebonafide #is #back #mistrzowskie #zagranie 🙋‍♂️EDIT: poczytałem trochę komentarzy. niektórzy piszą, że "ustawka dla kasy", że quebo "stracił wiarygodność", że "udaje". a ja myślę, że jest dokładnie odwrotnie. że tą kreacją potwierdza swoją klasę – jako artysta. bo sztuka, która podoba się wszystkim i jest przez wszystkich zrozumiała, jest równie wartościowa, co landszaft z jeleniem. rolą artysty jest mądrze prowokować, drażnić, budzić niepokój, zmuszać do myślenia, bawić, wciągać publiczność w grę, nabierać ją, zmieniać się, traktować siebie jako tworzywo nieustającej kreacji. i to, co w tej chwili robi @quebahombre – a co kiedyś zrobił m.in. joaquin phoenix (vide: film „i’m still here”) – jest moim zdaniem znakomitym wypełnieniem tej roli. a że robi to dla promocji płyty? no jasne, a co ma robić artysta, jak nie znajdować sposoby, żeby jego sztuka trafiła jak najszerzej? siedzieć w piwnicy i czekać, aż ktoś go tam znajdzie…? tyle ode mnie, pysiaczki 😘♥️

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
BeImondo Informator

Wiadomka Kacper props jak przystało na prawdziwego gangsta rapera z przekazem rzecz jasna siedział na kanapie i oglądał dzień dobry TVN zupełnie jak moja babcia.
Elo

tarararararara

kurwa nie za dobra ta rafalala dla ciebie, ze ci laptopa do wanny nosi?

Odb

Kapsel HMA nazywa quebonadzide gejuszem wanien

panpe

ta siedział liczył hajs i ucieszył się po prostu jak zobaczył gostka po fachu jak pokazuje ze można kreatywnie nakręcić fejmu, z pocalowaniem rączki dodatkowo, empatia i uśmiechem na ustach.

znawcy

PETER PP

Jak Ty mnie wkurwiasz Kacper albo prawilnie do końca albo liżesz dupe nowej generacji l. Co ty kurwa cuckload chcesz z nimi?? Nie wkurwiaj mnie tej i nie pisz potem

ProofesorNauk

Ten Kacper to trochę taki Odb polskiego rapu. Największy bezbek i dupoliz zaraz po Kalim. Kali to ja czyli atencyjny pajac.

JACEK TEDE GRANIECKI KRÓL POLSKIEJ RAP GRY

KACPER HTA LICZY ŻE KAŁBONAFIDE GO NA FEAT WEŹMIE XD
ALE NIE SZANUJE TYCH PSEUDO ULICZNIKÓW CO JAK TYLKO ZOBACZĄ, ŻE KTOŚ MA WYŚWIETLENIA TO ROZPYCHAJA MU ANUS BARDZIEJ NIŻ CZARNE MURZYŃSKIE PENISY.
ZARAZ SIĘ OKAŻE, ŻE PRAWILNIAK Z JEŻYC BĘDZIE JEDNYM Z GOŚCI NA PŁYCIE ‚ROMANTIK DEBIL’.
ALE CHOCIAŻ ON BĘDZIE MIAŁ Z KAŁBONAFIDE COŚ WSPÓLNEGO BO RAZEM BIEGAJĄ DO TVNU.
SZACUN DLA FANÓW PRAWDZIWYCH RAPERÓW (CZYT. JACKA GRANIECKIEGO, POMIDORA I CHŁOPAKÓW Z NIEZNANYCH REJONÓW)
POZDRO DLA CHARAKTERNYCH

Pedoenikreska

Cwelu oddaj hajs matce za abonament

WKS

Kapsel GTA nazywa Qonfidente gejuszem.

Stfu

Ten Kacper GTA nie wydaje mi się dość kompetentny na określanie kogokolwiek mianem geniusza.

asd321x213213

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ 🙂 🙂 🙂 🙂

SPRADZAJCIE KLIP SERCE 🙂 ZOSTAW ŁAPKE W GÓRE 🙂 ESSA

Emma

http://l­a­d­­­­­­y4.fun – świ­et­ny pr­oj­ekt dla do­r­os­łych, kt­órzy szuk­aj­ą pa­rt­ne­ra do s­e­­­ks­u

Popularne