Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA nie lubi Kaliego, „ale to bardzo dobry raper”

„Środowisko rapowe jest jak korporacja ludzi w dresach”.

Opublikowany

 

fot. ciociaewaaa_foto

Dzisiaj, 20 grudnia premierę mają albumy Kacpra „Underdog” oraz Kaliego „Droga Koguta”. To raczej nie przypadek, że dwóch skonfliktowanych raperów wydaje płyty tego samego dnia. W dzień premiery wtrącił się w tym przypadku Kali, prawdopodobnie z pełną świadomością i wiedzą, że może to zaboleć jego byłego kolegę. Kilka tygodni temu między raperami doszło do kolejnej internetowej sprzeczki, a dzisiaj Kacper został zapytany o ten konflikt w najnowszym wywiadzie.

Już o tym nie myślę i zapomniałem o istnieniu tego człowieka i jego rozkminek. Ciężko mi wchodzić do cudzej głowy. Niech sobie wydaje kiedy chce. Jak patrzę z perspektywy czasu, to trzeba patrzeć na siebie, a nie sugerować się kto ci pomacha, z którego miejsca. – mówi raper w rozmowie z PrzekoTV. – Jest wiele niezrozumiałych dla mnie zachowań. Jak kiedyś będziesz miała nieprzyjemność zaprosić Kaliego to może się dowiesz trochę więcej. – dodaje.

Kacper HTA przekonuje, że słucha także nowych numerów Kaliego, bo sprawdza wszystko, co dzieje się w rapie. Co sądzi o jego kawałkach? – Trudno mi podchodzić obiektywnie do muzyki kogoś, kogo nie lubię. Kali zawsze robił dobrą muzykę i tego nie kwestionuję. Można być wyśmienitym aktorem i zarazem nie do końca dobrym człowiekiem. Tam samo tyczy się to muzyki. – mówi.

Według Kacpra, fanów finalnie nie interesuje to jakimi ludźmi w życiu prywatnym są raperzy, bo rozliczają ich tylko z muzyki, a środowisko hip-hopowe w Polsce jest bardzo zakłamane. – Jest jak korporacja ludzi w dresach. Wyścig szczurów jest przeniesiony na trochę inna platformę. Jak poznasz trochę tego środowiska to się dowiadujesz, że mężczyźni są gorszymi plotkarami niż kobiety. – dodaje.

Raper nie chciałby się wpisywać w kanony środowiska hip-hopowego, ale z drugiej strony jak twierdzi robi rap i tak czy siak w tym środowisku jest. – Nie muszę jednak klepać się ze wszystkimi po plecach. – tłumaczy Kacper, który przyznał, że chętnie nagrałby wspólny numer z Young Igimi.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
żENADA

” tłumaczy Kacper, który przyznał, że chętnie nagrałby wspólny numer z Young igimi.”

HA HA HA HA!!!

Odb

Kacper HTA nie lubić Kali „ale to bardzo dobra rapera”

żENADA

KALI JEŚĆ KALI PIĆ
A ONA CHCE SIĘ PIEPRZYĆ
(RAFALALA)

UKASZEK GONZO

KACPEREK WYRUCHAEM BYM CIĘ
PODOBASZ MI SIĘ
I FOKUS MI SIĘ PODOBA
TEZ BYM GO WYRUCHAEM
MMMMMMM

ajsjdjdj

nie słucham ani jednego ani drugiego, ale gość ma dużo racji. Kiedyś widziałem wywiad z tym Kalim u Winiego. Gość jest wydaje się chory psychicznie. Ma jakieś dziwne poczucie wyższości i pierdolil takie rzeczy, że nie mógłbym wytrzymać 5 minut rozmowy z tym typem.

miki

To fakt, Kali w wywiadach opowiada jakies brednie. Ale jednoczesnie PL plyta roku 2019 to Chudy chlopak. Taka prawda.

ajsjdjdj

Poprawna praca serca czy Katarakta zjada ten cały rapowy syf jaki się sprzedaje.

No no aż się siurek podnosi

Ładnie sobie włoski zrobił, schudł troszkę i taki jakiś kobiecy się zrobił. Chyba szykuje się intymne widzenie u Dawidziora.

Mysterio

Chyba u twojej starej

TylkoSzczerze

Do V8T mam jego wszystkie płyty bo uwazalem go za 1 z najlepszych polskich raperów i uważałem ze robi to choć trochę z serca. Ale odkąd zauważyłem ze robi to tylko i wyłącznie dla hajsu to mimo ze zajebiste sa te nowe kawalki wole posłuchać osiedlowych grajkow.

Popek

Kali to beka w chuj. Typ się obnosi Tommym Hilfigerem, który w USA nosi klasa średnia, czyli amerykański Janek Kowalski. I jeszcze jest płaskoziemcem, który wali fanów na hajs, tą samą opowieścią ulicy, że „nie chce krasc aut, nagrywam legalnie rap”. Sorry, ale Kali to gorszy od Palca Grzebalca jest.

miki

Jak nie wiesz o co chodzi z Tommym to zamknij dziob i idz sie dalej jarac Zabsonem i Sentino.

Popek

Jaram się Żabsonem na nowej płycie Kalego XD

Wiesiu

Kali. Komu czemu? Kalemu. Kogo czego Kalego. Język polski jest trudny więc zamiast ukraińców proponuje zatrudniać w redakcji polaków po szkole przynajmniej podstawowej.

Piotr

GRZ solowy Album „Samuraj”2002r wystarczy siegnac glebiej

GALIK MONTANA

ZA TO DOBRYM CZŁOWIEKIEM JEST KARTKI DO ŚMIECIARKI, KTÓRY BIŁ SWOJE DZIEWCZYNY, JEDNĄ PRAWIE POSŁAŁ DO PIACHU I OKRADA KOLEGÓW, ZAPYTAJCIE CHŁOPAKÓW ZE SKŁADU BEZIMIENNI, BEKA Z CIEBIE PANIE HTA, KALI PROPS

#GMLL

nowy glamrap jest do bani

Kalego nie Kaliego.

Popularne