Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA nie lubi Kaliego, „ale to bardzo dobry raper”

„Środowisko rapowe jest jak korporacja ludzi w dresach”.

Opublikowany

 

fot. ciociaewaaa_foto

Dzisiaj, 20 grudnia premierę mają albumy Kacpra „Underdog” oraz Kaliego „Droga Koguta”. To raczej nie przypadek, że dwóch skonfliktowanych raperów wydaje płyty tego samego dnia. W dzień premiery wtrącił się w tym przypadku Kali, prawdopodobnie z pełną świadomością i wiedzą, że może to zaboleć jego byłego kolegę. Kilka tygodni temu między raperami doszło do kolejnej internetowej sprzeczki, a dzisiaj Kacper został zapytany o ten konflikt w najnowszym wywiadzie.

Już o tym nie myślę i zapomniałem o istnieniu tego człowieka i jego rozkminek. Ciężko mi wchodzić do cudzej głowy. Niech sobie wydaje kiedy chce. Jak patrzę z perspektywy czasu, to trzeba patrzeć na siebie, a nie sugerować się kto ci pomacha, z którego miejsca. – mówi raper w rozmowie z PrzekoTV. – Jest wiele niezrozumiałych dla mnie zachowań. Jak kiedyś będziesz miała nieprzyjemność zaprosić Kaliego to może się dowiesz trochę więcej. – dodaje.Kacper HTA przekonuje, że słucha także nowych numerów Kaliego, bo sprawdza wszystko, co dzieje się w rapie. Co sądzi o jego kawałkach? – Trudno mi podchodzić obiektywnie do muzyki kogoś, kogo nie lubię. Kali zawsze robił dobrą muzykę i tego nie kwestionuję. Można być wyśmienitym aktorem i zarazem nie do końca dobrym człowiekiem. Tam samo tyczy się to muzyki. – mówi.

Według Kacpra, fanów finalnie nie interesuje to jakimi ludźmi w życiu prywatnym są raperzy, bo rozliczają ich tylko z muzyki, a środowisko hip-hopowe w Polsce jest bardzo zakłamane. – Jest jak korporacja ludzi w dresach. Wyścig szczurów jest przeniesiony na trochę inna platformę. Jak poznasz trochę tego środowiska to się dowiadujesz, że mężczyźni są gorszymi plotkarami niż kobiety. – dodaje.

Raper nie chciałby się wpisywać w kanony środowiska hip-hopowego, ale z drugiej strony jak twierdzi robi rap i tak czy siak w tym środowisku jest. – Nie muszę jednak klepać się ze wszystkimi po plecach. – tłumaczy Kacper, który przyznał, że chętnie nagrałby wspólny numer z Young Igimi.17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
żENADA
2 lat temu

” tłumaczy Kacper, który przyznał, że chętnie nagrałby wspólny numer z Young igimi.”

HA HA HA HA!!!

Odb
2 lat temu

Kacper HTA nie lubić Kali „ale to bardzo dobra rapera”

żENADA
2 lat temu
Reply to  Odb

KALI JEŚĆ KALI PIĆ
A ONA CHCE SIĘ PIEPRZYĆ
(RAFALALA)

UKASZEK GONZO
2 lat temu
Reply to  Odb

KACPEREK WYRUCHAEM BYM CIĘ
PODOBASZ MI SIĘ
I FOKUS MI SIĘ PODOBA
TEZ BYM GO WYRUCHAEM
MMMMMMM

ajsjdjdj
2 lat temu

nie słucham ani jednego ani drugiego, ale gość ma dużo racji. Kiedyś widziałem wywiad z tym Kalim u Winiego. Gość jest wydaje się chory psychicznie. Ma jakieś dziwne poczucie wyższości i pierdolil takie rzeczy, że nie mógłbym wytrzymać 5 minut rozmowy z tym typem.

miki
2 lat temu
Reply to  ajsjdjdj

To fakt, Kali w wywiadach opowiada jakies brednie. Ale jednoczesnie PL plyta roku 2019 to Chudy chlopak. Taka prawda.

ajsjdjdj
2 lat temu
Reply to  miki

Poprawna praca serca czy Katarakta zjada ten cały rapowy syf jaki się sprzedaje.

No no aż się siurek podnosi
2 lat temu

Ładnie sobie włoski zrobił, schudł troszkę i taki jakiś kobiecy się zrobił. Chyba szykuje się intymne widzenie u Dawidziora.

Mysterio
2 lat temu

Chyba u twojej starej

TylkoSzczerze
2 lat temu

Do V8T mam jego wszystkie płyty bo uwazalem go za 1 z najlepszych polskich raperów i uważałem ze robi to choć trochę z serca. Ale odkąd zauważyłem ze robi to tylko i wyłącznie dla hajsu to mimo ze zajebiste sa te nowe kawalki wole posłuchać osiedlowych grajkow.

Popek
2 lat temu

Kali to beka w chuj. Typ się obnosi Tommym Hilfigerem, który w USA nosi klasa średnia, czyli amerykański Janek Kowalski. I jeszcze jest płaskoziemcem, który wali fanów na hajs, tą samą opowieścią ulicy, że „nie chce krasc aut, nagrywam legalnie rap”. Sorry, ale Kali to gorszy od Palca Grzebalca jest.

miki
2 lat temu
Reply to  Popek

Jak nie wiesz o co chodzi z Tommym to zamknij dziob i idz sie dalej jarac Zabsonem i Sentino.

Popek
2 lat temu
Reply to  miki

Jaram się Żabsonem na nowej płycie Kalego XD

Wiesiu
2 lat temu

Kali. Komu czemu? Kalemu. Kogo czego Kalego. Język polski jest trudny więc zamiast ukraińców proponuje zatrudniać w redakcji polaków po szkole przynajmniej podstawowej.

Piotr
2 lat temu

GRZ solowy Album „Samuraj”2002r wystarczy siegnac glebiej

nowy glamrap jest do bani
2 lat temu

Kalego nie Kaliego.

GALIK MONTANA
2 lat temu

ZA TO DOBRYM CZŁOWIEKIEM JEST KARTKI DO ŚMIECIARKI, KTÓRY BIŁ SWOJE DZIEWCZYNY, JEDNĄ PRAWIE POSŁAŁ DO PIACHU I OKRADA KOLEGÓW, ZAPYTAJCIE CHŁOPAKÓW ZE SKŁADU BEZIMIENNI, BEKA Z CIEBIE PANIE HTA, KALI PROPS

#GMLL

Popularne