Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA o Grande Connection: „Jesteś Mają Staśko w hip-hopie”

Tym razem to Kacper HTA wyjaśnia Grande Connection – punkt po punkcie.

Opublikowany

 

Do tej pory Grande Connection hasał sobie swobodnie po hip-hopowym poletku, bo nikt realnie nie był w stanie odnieść się do jego filmów. W końcu jednak trafiła kosa na kamień. Kacper HTA zrobił sobie 10-minutową tyradą argumentów i w bardzo merytoryczny sposób odpowiada punkt po punkcie na film Youtubera, porównując go m.in. do Mai Staśko.

Kacper HTA punktuje Grande Connection

Grande Connection zyskał ogromną popularność, a kolejni zaczepiani raperzy albo nabierali wody w usta, albo nieskładnie i zdawkowo komentowali jego poczyanania, nawet w małym stopniu nie przekonując do siebie słuchaczy zapatrzonych w Youtubera, który w bardzo krótkim czasie stał się poniekąd rapową wyrocznią. Przed Kacperem HTA jedynie Kali pokusił się o szerszy komentarz na temat Youtubera. Straszenie sądem i sugerowanie pójścia na drogę prawną miało efektem odwrotny od zamierzonego. Inaczej do rzekomych oszczerstw pod swoim adresem podszedł Kacper HTA. Początkowo szef Ghetto Music miał nie odpowiadać szerzej na 30-minutowy film Youtubera, ale po przemyśleniu zdecydował się nagrać 10-minutowy materiał, w którym punkt po punkcie odpowiada na wszystkie zarzuty Grande.

Grande Connection Mają Staśko hip-hopu

Pomiędzy merytorycznymi odpowiedziami na każdy zarzut Youtubera Kacper HTA przechodzi także miejscami do ataku i teraz to on stawia się w roli wyjaśniacza.

– Jesteś nikim i to jest fakt. Nie zapracowałeś ciężką pracą na swoją popularność. Zacząłeś wyzywać raperów podpinając boczkiem jakiś swój socjologiczny projekt, który dumnie przemycasz w tych szambo filmikach. Naprawdę trzeba być ślepym, że to celowe zdobycie popularności za pomocą hejtu to jest twój główny zamysł – mówi.

– W sumie można powiedzieć, że jesteś taką Mają Staśko w hip-hopie. Sugerujesz fanom rapu, że przyszedłeś do Internetu w słusznym celu czyszczenia hipokryzji w rap grze. Tak naprawdę jesteś mistrzem tanich trików i oczerniania innych. Skupiasz wokół siebie uwagę i chcesz zarabiać na własnych projektach – dodaje.

„Manipulacja i robienie sieczki z mózgu odbiorcy”

– Uważam cię za niespełnionego rapera z prostych przyczyn. Gdybyś kierował się jedynie swoim zmyślonym ghostwritingiem na końcu każdego ze swoich odcinków nie nagrywałbyś tych gniotów, na których chcesz pokazać jakim jesteś super raperem, jakie masz legendarne flow i świetne, wielokrotne rymy, które tak naprawdę są słabe i nie mają żadnego sensu – kontynuuje Kacper.

– Filmik zatytułowałeś Kacper HTA, ale co najmniej 60% tego filmiku jest o Dawidziorze. Sugerujesz nawet, że jesteśmy przestępcami, którzy gotowi są skrzywdzić dzieci dla korzyści majątkowej. To już dla mnie, jako dla ojca jest kwintesencją bycia zakłamanym k*rwiszonem. Jest to nic innego jak manipulacja i robienie sieczki z mózgu odbiorcy. Mylisz jedną podstawową rzecz. Fakty i twoja własna opinia to dwie różne rzeczy. Kreujesz własny scenariusz i fabułę, która ma skierować ludzi na tory myślowe, które sam sobie uszyłeś – dodaje.

Na koniec Kacper powiedział, że to jego porsta odpowiedź, w której może i nie ma mnóstwa latających gifów czy śmiesznych wstawek, ale chciał on przedsatwić swój punk widzenia. – Musiałem posługiwać się kartką, żeby w ogóle sklecić wam parę prostych słów – kończy swój film raper.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Prawdziwa śmierć Slim Shady’ego na nowej płycie Eminema

Krążek trafił do sieci.

Opublikowany

 

Przez

eminem

Eminem wydał swój dwunasty album studyjny. Na krążku „The Death of Slim Shady (Coup de Grâce)” raper żegna się ze słynnym alter ego Slim Shady.

Na albumie gościnnie pojawiają się Big Sean i BabyTron, a za produkcje odpowiadają m.in. Dr. Dre, Luis Resto, Foulmouth i sam Eminem. „The Death of Slim Shady” to koncept-album, a sam autor zaleca słuchanie krążka w kolejności jak z tracklisty. Tekstowo to Eminem – i Slim Shady – w szczytowej formie.

„The Death of Slim Shady” promują single „Houdini” i „Tobey”. Album to następca wydanego w 2020 roku „Music to Be Murdered By”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

„Vultures 1” z kolejnymi nieciekawymi przygodami na Spotify

Problemy nie opuszczają Kanye Westa.

Opublikowany

 

kanyewest

Pierwszy wspólny album Kanye Westa i Ty Dolla $igna od samego początku boryka się z wieloma problemami technicznymi, które po kilku miesiącach od premiery wciąż ich nie opuszczają.

W czwartek, 11 lipca album „Vultures 1” został usunięty ze Spotfiy bez żadnych słów wyjaśnienia ze strony platformy jak i twórców. Spotkało się to z rozczarowaniem wśród fanów, którzy zaczęli komentować tę sytuację.

– Słuchałem tego w drodze na siłownię, a jak wróciłem do domu, to już nie mogłem nic włączyć – napisał jeden z fanów. – Dlatego kupiłem winyl. Wiedziałem, że w końcu zaczniecie to usuwać z platform – dodał inny.

Po kilku godzinach album znów wrócił na Spotify. Wydaje się więc, że była to tylko drobna usterka. Co ciekawe, wydarzyła się ona tuż po leaku, że Kanye West zamierza odejść na emeryturę. Sam raper też wielokrotnie wypowiadał się niepochlebnie o platformach streamingowych: „To jedno wielkie kłamstwo”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Podopieczni Szpaka zabrali głos po zamknięciu GUGU

27.Fuckdemons, Vae Vistic i Esceh komentują decyzję Szpaka.

Opublikowany

 

szpaku

Szpaku zamknął swoją wytwórnię i nie zamierza promować już innych raperów. Co z jego podopiecznymi? Esceh, Vae Vistic i 27.Fuckdemons skomentowali decyzję swojego szefa.

Koniec GUGU

Młody Simba ogłosił w tym tygodniu, że zamyka GUGU i chce skupić się wyłącznie na własnych projektach. Wizja prowadzenia wytwórni widać go przerosła lub było to po prostu nieopłacalne. Co na ten temat sądzą raperzy zakontraktowani w labelu?

Esceh, Vae Vistic i 27.Fuckdemons komentują

Esceh, Vae Vistic oraz 27.Fuckdemons pozytywnie wypowiadają się na temat współpracy ze Szpakiem. Nie mają do nikogo żalu i informują, że zamierzają kontynuować karierę artystyczną.

Esceh: „Jak mogliście zauważyć pewien rozdział w mojej muzyce dobiegł końca. Wracam tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli na mój kanał, na który serdecznie Was zapraszam. Wspominałem już chyba że „3X SOTT” to nie jedyna rzecz, którą miałem dla Was przygotowaną? Potrzebuję chwilę i wracamy z nowymi numerami. Wiem, że czekacie też na koncerty ale czuję że to moment, w którym trzeba jeszcze mocniej uderzyć z nową muzyką. Na koncerty przyjdzie czas. Dziękuję GUGU za wspólną przygodę.”

27.Fuckdemons: „Cześć, stało się. To, że osobno, nie znaczy, że nie razem w głębi serca! Dziękuję za możliwość przeżycia tego wszystkiego GUGU, to już jest z nami wszystkimi i zostanie na zawsze. Jestem teraz jeszcze bardziej zmobilizowany niż zwykle do pracy, a jestem od tego uzależniony, więc wiem co mnie i Ciebie słuchaczu jeszcze czeka. Odetchnę sekundę po „Monachopsis EP”, mam już gotowy przepotężny kawałek i wracam z kolejną historią na swoje. 27 & GUGU always.”

Vae Vistic: „Piękne rzeczy zrobiliśmy, dostałem masę wiary we mnie, pograłem sztuki których się nie da zapomnieć. Takie jest życie, koniec jednego to zawsze początek drugiego. Kocham grindować, jestem nie do zdarcia i im gorzej jest, tym paradoksalnie mocniejszy jestem. Kiedy coś ma mnie pociągnąć w dół, to działa na mnie jak trampolina. Thx GUGU.”

Szpaku z koncertem na Robloxie

Warto przy okazji wspomnieć, ze wczoraj odbył się wirtualny koncert Szpaka na Robloxie. 10 lipca na Robloxie koncert zagrało 5 artystów: Szpaku, Young Leosia, Kizo i Blonsky.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Sarius o drodze na skróty i „podlewaniu się” alkoholem

Raper kupił sobie okulary „do pisania mądrych rzeczy”.

Opublikowany

 

Przez

Sarius podzielił się z fanami refleksją dotyczącą nakręcania się przed koncertami. Kiedyś raper robił to przy pomocy alkoholu, ale porzucił destrukcyjne nawyki.

– Na co dzień ładuję się energią z treningów, chillem, słońcem i witaminami. Te komponenty rozpalają później ogień na scenie. Parę lat temu, jak większość początkujących artystów na trasie, szedłem na skróty i rozpalałem ten ogień bezpośrednio od alkoholu. Palisz się wtedy mocno i gwałtownie, ale później poza sceną szybko gaśniesz. A warto mieć w sobie ogień na scenie i poza nią – napisał raper.

Sarius jest aktualnie w trakcie promocji nowego albumu „Ostatnie takie emocje”.

sarius alkohol


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Nitro widział nudesy Sentino i wbił szpilę… w przyrodzenie rapera

„Jakimś losowym rurom to rozsyłałeś na Instagramie i się zleakowało”.

Opublikowany

 

sentino

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie wysłał rozbieranych zdjęć płci przeciwnej z pytaniem o komentarz. Niejednokrotnie wymiana z nowo poznaną osobą kończyła się spotkaniem. Jednak taka interakcja jest zawsze obarczona ryzykiem, że zdjęcia mogą później trafić w niepowołane ręce. Miał się o tym przekonać Sentino, którego intymne wcielenie rzekomo widział Nitrozyniak i zabrał głos na ich temat.

Na podstawie jedego z ostatnich lajwów Sento można byłoby napisać co najmniej kilka tekstów. Alvarez się dobrze odpalił i zaczepił Taco Hemingway’a. Nie zabrakło też miejsca na wspominki z czasów, gdy mieszkał w Polsce. Fani Sento dowiedzieli m.in. o jego relacjach z warszawskimi prostytutkami. Ten wywód został skomentowany przez Nitrozyniaka, który przyciął pompę z jego przewiezionej gadki.

Zaczęło się od tego, że Sentino wylewał gorzkie żale na Edytę Bartosiewicz, iż wybrała współpracę z Taco. – Więc po prostu zlała cię, a Taco Hemingway, co by o nim nie mówić, ma nieskazitelny pijar przy tobie. Ty jesteś mieszanką g*wna i schizofrenii. No i tak szczerze, wstyd by było dać kawałek swojej legendarnej piosenki, żeby taki szmaciarz ją zniszczył – odniósł się Nitrozyniak.

Chwilę później Sento zaczął się przechwalać wielkością kindybała, nawiązując do serialu „Sex and the City”. – To wszystkie prostytutki i escortówy są w stanie potwierdzić, bo chodziły jak Lucky Luke po nocy ze mną – podkreślił raper. – Problem jest taki, że masz krzywego ch*ja, niezbyt fajnego kut**a – wbił mu szpilę Nitro. – Jesteś takim cepem, że jakimś losowym rurom to rozsyłałeś na Instagramie i się zleakowało – wyjawił chwilę później.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kim jest Zdziarka? Pojawia się w większości utworów na projekcie Mei & Faziego

W oczekiwaniu na „Delirium” przyglądamy się Zdziarce.

Opublikowany

 

Lada chwila mamy otrzymać więcej szczegółów na temat wspólnej EP-ki Mei & Faziego. W oczekiwaniu na „Delirium” przyglądamy się wokalistce, którą wspomniany duet zaprosił do większości kawałków na mini albumie.

Zdziarka to wokalistka, która posługuje się językiem polskim i hiszpańskim. – To niezwykle uzdolniona artystka, która swoim śpiewem upiększa większość kawałków na naszej EP-ce z Fazim – informuje Mei.

Zdziarka jest aktualnie na etapie promocji solowej płyty. Wczoraj ukazał się jej nowy singiel „Zwalniamy krok”, który jest mieszanką przeróżnych styli muzycznych w języku polskim i hiszpańskim. Płyta wokalistki zostanie wydana nakładem wytwórni SOCV Music.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: