Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA o prowokacjach Kozy: „Nie chcę tego oglądać”

„W tych czasach najlepiej być rapującym transwestytą, gejem, konfidentem”.

Opublikowany

 

fot. brephoto.pl

Koza z Bypass sprytnie próbuje ugrać coś dla siebie wszelkiego rodzaju prowokacjami, w szczególności tymi na tle seksualnym. Młody raper próbuje zainteresować słuchaczy swoimi coming outami, które w środowisku nie przechodzą bez echa. – Wyobrażacie sobie rapera, z którym się ktoś beefuje i w trakcie kłótni mówisz mu „chuj ci w morde”, a on odpowiada „dobra”? – pisał jakiś czas temu Kacper HTA. Teraz raper ponownie wypowiada się na temat Kozy.

On w ogóle zamknął system. Tu znowu musiałbym powrócić do swojego wychowania. Nie wyobrażam sobie, żeby w moich czasach młodzieńczych gościu k*tasa rysował sobie na czole i taką prowokację zdobywał zainteresowani wśród tłumu. Sam się wpi*rdoliłem w tą prowokację wypowiadając się. – mówi Kacper w rozmowie z Marcinem Flintem dla CGM.

Szef Ghetto Music przyznaje, że nie wszystko jest w stanie tolerować. – Nie chcę tego oglądać, nie chcę, żeby mój dzieciak to oglądał. Generalnie nie podoba mi się dzisiaj w rapie jakby zdobywanie atencji prowokacjami. Dzisiaj mamy mistrzostwo jeśli chodzi o prowo. Jeśli masz dobre prowo i podchwyci ktoś taki wizerunek. (…) W tych czasach najlepiej być rapującym transwestytą, gejem, konfidentem. I jak jesteś takim raperem, to gwarantuję ci, że znajdziesz od ch*ja odbiorców. Bo jesteś wtedy dziwny i fajny. Dla mnie to jest za dużo. – dodaje.

Wyświetl ten post na Instagramie.

z synem

Post udostępniony przez koza_bypass (@goat_bypass)

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Stary herbatnik

Przynajmniej liże damskie kolana, to już jakaś poprawa.

Rafalala

Jak by ci to powiedzieć…

Odb

Kapsel HTA o prowokacjach Kozy: „Chcę to oglądać”

PejaTVN

Tak samo my sobie nie zyczymy zebys nagrywal te swoje podjebane gnioty i wydawal legalnie pod nazwa „rap”. Za wypowiedz o Belmondo i jego fanach masz plusa

ProofesorNauk

Mnie Twoje dredy prowokują żeby Ci najebać balasie. Atencyjny zjeb.

panczlajner

Wstawaj, zesrałeś się.

żENADA

Lepiej zagraj sobie w GTA kapsel

Oliwia Szmidt To Coorva 69

NIKT CI NIE KAŻE, TEGO OGLĄDAĆ.

Bonifac RHC

Akurat lizanie kolan kobiety nie jest pedalskie. Może jest bisexem?

Popularne