Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA otrzymał specjalną nagrodę

„Następny przystanek milion”.

Opublikowany

 

Kacper HTA / fot. brephoto

Jakiś czas temu Kacper HTA postanowił się usamodzielnić, kończąc współpracę z Ganja Mafią i zaczął pracować na własny rachunek. Raper aktualnie zbiera tego profity. Pochwalił się on, że otrzymał właśnie srebrny przycisk Youtube’a. Tego typu wyróżnienie otrzymuje się za 100 tysięcy subskrybcji kanału. – Właśnie dotarła do mnie długo wyczekiwana paczka ze srebrnym przyciskiem YouTube za przekroczenie 100 tysięcy subskrybcji. Aktualnie jest nas już 144 tysięcy także następny przystanek milion. Dzięki za wsparcie – poinformował artysta.

Kacper HTA ze srebrnym przyciskiem Youtube’a.Nowa płyta

Po wydaniu w ubiegłym roku albumu „Incognito” Kacper HTA zabrał się do pracy nad nowym krążkiem. – Jak zauważyliście, moja instagramowa aktywność ostatnio jest uśpiona, działamy z płytą w sporym skrócie mówiąc. Mam nadzieję, że Was nie zawiodę i wypuszczę swój najlepszy solowy album – poinformował raper. Album, którego tytułu jeszcze nie znamy prawdopodobnie trafi do nas jeszcze w tym roku.

 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Czambałamba
4 lat temu

Już myślałem że dostał specjalne wyróżnienie na najbardziej pasywnego geja w polskiej rap grze. Podobno ostro go tam zapinali w tej gandzia mafii. Musiał z niej odejść bo groziło mu wypadnięcie odbytu i zrobił to z kwestii zdrowotnych, jednak dalej lubi ochoczo opierdalac pały po bramach kamienic.

KUBAY
4 lat temu

Nowa część GTA?

Repek
4 lat temu

XDDDDD

tomy
4 lat temu

nie każdy taki guzik dostaje
musiał zapłacić

sadasd
4 lat temu

Popularne