Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

W listopadzie ukaże się kolejny solowy album Kacpra HTA „Ronin”. Wydawnictwo jest promowane m.in. teledyskiem do utworu „Pozytywka”, który dzisiaj ukazał się na kanale wytwórni Ghetto Music.

Tytułowy „Ronin” to forma utożsamienia się z współczesnym samurajem, który jednak wybrał samotną drogę stając się wagabundą, jednostką walczącą o swój kawałek ziemi, nie zapominająco najcenniejszych wartościach. Na krążku poznamy również pogląd artysty na tematy związanem z zepsuciem świata, ludzi, brutalnością istnienia i bólu, który musimy jako ludziezwalczać i niwelować każdego dnia by nie zwariować w tym szalonym świecie.

Zamów album: Kacper HTA – „Ronin”Na najnowszym LP Kacpra mamy sporą mieszanką gości z różnych stron hip-hopowego półświatka: Paluch, Polska Wersja, Sarius, Małach&Rufuz, Zbuku, Bilon, Bezczel oraz Oliver Olson.Ponadto Monika Kliś na chórkach oraz Gibbs i PSR, którzy zadbali o album od strony produkcji muzycznej. Za finalnie brzemienie odpowiedzialny jest Nerwus od strony brzmienia albumu.Za jedna z produkcji odpowiada również Worek.

„Ronin” pojawi się na półkach sklepowych 16 listopada 2018 roku.

 
3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
3x KLAN
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=xXfJAAPB1lU
Jedyna słuchalna Pozytywka

gaga12
4 lat temu
gdsgs
4 lat temu

a co z jego ziomem szefem gangu?

Popularne