Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA wycofał się z dissu na scenę i tłumaczy dlaczego

Raper rusza też z nowym challenge’em.

Opublikowany

 

– Prawdopodobnie znienawidzi mnie cała branża – mówił Kacper HTA pod koniec ubiegłego roku, zapowiadając diss na całą scenę. Miał być kawałek i wysokobudżetowy teledysk. Nie będzie żadnej z tych rzeczy.


Kacper HTA poinformował, że wycofał się z nagrania kawałka, w którym nie zamierzał „strzelać w powietrze” tylko wymieniać raperów z ksywek.

– Tak wiele osób zarzuca mi, że nie wywiązałem się z nagrania kawałka, w którym miałem wprost powiedzieć o większości sceny i macie rację – wycofałem się z tego nie bez powodu. Osoby których nie lubię i nie szanuję wiedzą o tym doskonale, do kogo mam jakieś „ale” albo zawód. Nie wiedzą o tym jedynie fani. Natomiast dojrzałem do tego, by skupić się na tym, co chcę zbudować dla kogoś, a nie kogo mogę wyjaśnić. Piszę o tym ostatni raz i mam nadzieję, że uszanujecie dobre ruchy zamiast wypominać złe – poinformował.Nowy challenge

Jednocześnie Kacper poinformował o nowym projekcie charytatywnym: – Na dniach ruszamy dla Was z nowym challengem, który uważam za mega ważny. Zosieńka kontra SMA. Zofia Szcześniewska choruje na rdzeniowy zanik mięśni i dostałem prośbę/propozycję zrobienia 16 wersów, które popchną całą inicjatywę tak, jak było to w przypadku HOT16. Wiem, że nie pomogę wszystkim, ale mimo obrzucania mnie błotem za akcję z Ukrainą chciałbym kontynuować łączenie muzyki i pracy dla siebie z pomocą dla innych. Myślę, że to dopiero początek, bo będę takich akcji ruszał dużo więcej – poza samą pomocą daje mi to po prostu dobrą energię/karmę i chciałbym zaszczepić tę zajawkę w innych. Dla Zosi powstanie licytacja z gadżetami ode mnie (tshirty, CD etc z podpisami) i 16-tka, do której siądę w przyszłym tygodniu. Nie bójmy się pomagać. Razem możemy więcej – uważa raper.

 
21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gmb fns
7 miesięcy temu

Kogo on może rozliczać? Dawidziora za to ze go już nie puka, Kaliego bo ukradł mu 2 stówki?

Koprobo1488
7 miesięcy temu

Kacper w mefedronowej euforii chciał „rozliczać scene”, zrobił zapowiedź, faza zeszła i się obsrał konsekwencji. Nic więcej

Ksijh
7 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

XXDDDD idiot

SKURVVYSYN J3BANY® Dominacja Genetyczna
7 miesięcy temu

TERAZ SOBIE WYOBRAŹCIE, ŻE NIEPRZYTOMNY PRZYPINASZ GO DO ŁURZKA PASAMI W LATEKSOWYM, BARDZO OBCISŁYM KOMBINEZONIE, A POD SPODEM MA PIELUCHĘ. KARMISZ GO SPORĄ, ALE TO NAPRAWDĘ SPORĄ ILOŚCIĄ GAZOPĘDNEGO ZMIKSOWANEGO POŻYWIENIA PRZEZ RURKĘ (MA MASKĘ GAZOWĄ NA TWARZY, ANI JEDEN ELEMENT JEGO CIAŁA ZA WYJĄTKIEM WŁOSÓW NIE JEST NA POWIERZCHNI). ON MYŚLI, ŻE NIE BĘDZIE TO TRWAĆ DŁUGO, ALE CORAZ MOCNIEJ GO PRZYCISKA, WIĘC WSTRZYMUJE JEDEN DZIEŃ, DRUGI JUŻ BARDZO LEDWO I CORAZ MOCNIEJ SIĘ POCI Z WYSIŁKU, AŻ W KOŃCU TRZECIEGO DNIA NIE WYTRZYMUJE I DOCHODZI DO AKTU DEFEKACJI W NIECO WILGOTNĄ JUŻ OD POTU PIELUCHĘ. ROBI OGROMNĄ KUPĘ, TAK OGROMNĄ ŻE NIEMALŻE MDLEJE W TRAKCIE.

SKURVVYSYN J3BANY® Dominacja Genetyczna
7 miesięcy temu

I TERAZ NAJLEPSZE – TO FACET I OKAZUJE SIĘ, ŻE JEST ZDOLNY DO O WIELE BARDZIEJ BRUDNYCH RZECZY NIŻ PRZECIĘTNA POLSKA KOBIETA – RZECZY O KTÓRE NIKT BY GO NIE POSĄDZAŁ, TOTEŻ PODCZAS AKTU (W TRAKCIE KTÓREGO OCZYWIŚCIE JESTEŚ PRZY NIM) JEGO WIZJER JEST BARDZO ZAPAROWANY I LEDWO WIDAĆ, ŻE JEST CZERWONY ZE WSTYDU, BŁĘDNIE PRÓBUJE WBIĆ GDZIEŚ WZROK I SIĘ GUBI, JEDNOCZEŚNIE BARDZO SIĘ NAPINA, ABY JUŻ SOBIE ULŻYĆ, ALE TEŻ BARDZO NIE CHCE, ABYŚ BYŁ ŚWIADKIEM TEGO JAKŻE KRĘPUJĄCEJ SYTUACJI, W KTÓREJ ON JAKO MĘŻCZYZNA JEST ZDOLNY DO TAKIEGO POZORNIE ODRZUCAJĄCEGO OKROPIEŃSTWA.

PODCZAS AKTU DEFEKACJI PUSZCZA TAKIEGO NAGŁEGO, NIESPODZIEWANEGO ALE BARDZO GŁOŚNEGO I SPOREGO BĄKA, CO TYLKO DODATKOWO GO KRĘPUJE I JESZCZE BARDZIEJ OBNAŻA JEGO SŁABOŚCI.

Sentino myje zęby domestosem
7 miesięcy temu

A ty w tym czasie czyścisz mu ustami kindybała uwalonego kupskiem

Docent Fiutt
7 miesięcy temu

Mmm kindybał

Blastojs
7 miesięcy temu

Jaki ty jesteś obrzydliwy chłopie by cię uj

numak
7 miesięcy temu

chciał wyjaśnić scenę 🙂

a wyjaśnił tylko siebie samego…

Hudy HZD
7 miesięcy temu

Nie powiem że wierzyłem trochę w niego. Ale jednak po raz kolejny się zawiodłem… Przecież jego odbiorcy to ludzie po 20 po 30.. dojrzali i świadomi i oni tego potrzebują jak tlenu..

slfjlfjljfdjfss
7 miesięcy temu

NIE CHCE ROZLICZYĆ SCENY BO JEST OBSRANY, MEFEDRON DZIAŁAŁ TO BYŁ TWARY I CHCIAŁ WYJAŚNIAĆ A JAK MU FAZA ZESZŁA TO JUŻ MU SIE NIE CHCE

SicenS
7 miesięcy temu

Zbroja obsrana

Biały wojownik
7 miesięcy temu

Kto to wogóle jest za koleś?

Marian
7 miesięcy temu

Kacper MZK wczoraj z playbacku leciał na KSW….

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
7 miesięcy temu

szkoda energii na wyjaśnianie afery itp.

Aby
7 miesięcy temu

Zrezygnował bo jest miękką fają

Stolecking
7 miesięcy temu

rucham go

Konrad zwany Grzegorzem flaczkiem
7 miesięcy temu

Zamknij mordę ukraiński pomiocie

Penis Odbytniczy
7 miesięcy temu

ALE CIOTA HAHAHAHA

Mucha
7 miesięcy temu

Dogadaj się z tede, on umie rozliczać scenę!

Popularne