Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper x Gibbs: Klip, preorder i szczegóły płyty „Iluzja”

Totalne zaskoczenie i nowy album bez zapowiedzi.

Opublikowany

 

Kacper

Pod koniec ubiegłego roku pochodzący z Rybnika raper wydał solowy album „Ronin”. Po kilku miesiącach od jego premiery otrzymujemy ku zaskoczeniu pełne informacje na temat kolejnej płyty Kacpra, której preorder właśnie ruszył, a pierwszy singiel trafił na kanał Ghetto Music.

„Iluzja”, czyli Kacper przedstawia iluzoryczny świat

„Iluzja” to siódmy solowy album w karierze rapera oraz pierwszy w całości wyprodukowany przez Gibbsa. Tym razem artyści zdecydowali się poruszyć kwestie iluzorycznego świata, w którym pomału zatraca się ludzkość.

Tytułowa „Iluzja” zahacza w dużej mierze o destrukcyjne wątki takie jak kategoryzowanie, robocze podejście do życia i codzienne „igzyska śmierci” w których uczestniczymy chcąc – niechcąc. Na krążku od strony muzycznej mamy dosyć zróżnicowany klimat, który nie pozwala nam na jednoznaczne określenie stylu jednak komponuje się z warstwą lyriczną na tyle by z zamierzanej EPki powstało LP. „Iluzja” pojawi się na półkach sklepowych 24 maja 2019 roku.

Preorder płyty z bonusami

Preorderowa wersja albumu dostępna na stronie iluzja-preorder.pl. kosztuje 39,99 zł i zawiera liczne dodatki: -10% na kolejnej płycie Kacpra, bonusowe wideo ukazujące kulisy tworzenia albumu, dwa bonus tracki, autografy, unikatowe opakowanie oraz wlepki.

Preorderowe wydanie albumu „Iluzja”. Cena: 39,99 zł

Klip „Iluzja”

Wraz ze startem przedsprzedaży albumu raper udostępnił tytułowy singiel „Iluzja”, do którego powstał teledysk. Za produkcję muzyczną odpowiada Gibbs. Klip trafił na kanał wytwórni Kacpra Ghetto Music.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Szczegółowy preorder iluzji gibbsa i klipsy kacpra

80Procent90TutajtoZjebyiNiedorozwoje

HURTOWE DODAWANIE PLUSÓW I MINUSÓW, W KILKA SEKUND…!!!

SKANDAL!

ROBICIE BAGNO I ROZPIERDALACIE GLAM RAP, TAK JAK HIP HOP PL …!!!

PRZEGRYWY ŻYCIOWE PO DOPALACZACH, JEBAĆ, TFU KURWY, CWELE, FRAJERZY, OBSZCZAŃCY, OBSRAŃCY, ŻYCIOWE PATAŁACHY, POPAPRAŃCY Z GULEM I BÓLEM KAPSKA, ZBOCZUCHY DO WORA…!

STOP KUTASOM NA GLAM RAPIE INICJATYWA OBYWATELSKA

Jebać Moderatorów Glam Rapu, którzy Hurtowo w kilka sekund, Plusują-Minusują po 10 Lajków (akcja przy Njusach o Tede), tak aby nadać priorytet komentarzom, manipulować…!!!

Jebać za Tolerowanie tych Ścieków, tego Szamba, tego Bagna…!
Niszczycie Portal, tak jak był niszczony Hip-Hop.PL!!!

Niech Reklamodawcy, zaczną Was Pierdolić!

POPKILLER.PL i CGM.PL – na Propsie!
…a Wy, jesteście Śmieszni i zarazem Żenujący-Żałośni!

Jebać, wszystkie Kurwy, Tfu…

Rumun

Japierdole jaki sztos, Gibbs! I klip!

Analny

Kacper x Gibbs: Klip, preorder i szczegóły płyty „Analna Iluzja”

ProfesorNauk

Jeden się zarzeka że detoks od trawki przy czym utrzymuje się z firmy promującą ganje + zamawia rekordowe bongo gdy akcja z tym że „już nie palę” przestała być na topie. Drugi to już rewelacja. 10 razy kończył kariere, śmiał się z małolatów a teraz sam próbuje robić trapy. Duet chujów do szczania

ObozowyKapo

Gdzie ty tu widzisz coś o Kalim przygłupie?

ProfesorNauk

No fakt. Rozpędziłem się i pisałem szybko żeby być PIERWSZY. Ale dobrze wyniuchałeś z opisu że chodzi o Kaliego tego łaka

Belmondo Informator

Co to za diler narkotyków? Powinien siedzieć.

drendi

haha a tu co innego było

https://youtu.be/C5Rp7-pi6KY

poluz

no ta pewnie a co innego było haah

https://youtu.be/C5Rp7-pi6KY

Popularne