Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kacperczyk „Chwile” – singiel i teledysk

Reprezentanci SBM promują płytę „Sztuki piękne”.

Opublikowany

 

Na kanale SBM Label ukazał się dzisiaj nowy singiel wraz z teledyskiem braci Kacperczyk „Chwile”. Nagranie zwiastuje ich debiutancki album „Sztuki piękne”, który ma się ukazać 14 lutego 2020 roku nakładem SBM.

Kacperczyk “Sztuki Piękne” to debiutancki album dwóch braci – Maćka i Pawła Kacperczyka. Jest to pierwszy krążek w katalogu SBM Label, który można – choć nie trzeba – umieścić w przegródce ‘alternatywny’. Ścieżka do debiutu pod szyldem Kacperczyk prowadziła przez lata podziemnej działalności w ramach lokalnych, lubelskich zespołów, która zawiodła chłopaków na sceny największych polskich festiwali muzycznych, takich jak Open’er, Spring Break czy Orange Warsaw Festival. Dwa single wydane w 2019 roku pod szyldem SBM Label wystarczyły, by drzwi do największych scen otworzyły się po raz kolejny. Kacperczyk wystąpili na Kraków Live Festival oraz ponownie na Open’erze, gdzie zaprezentowali przedpremierowo materiał ze “Sztuk Pięknych”.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
po huj mi las?

a tego kastrata to skąd do kurwy wytrzasnęliście?

Z pizdy

Hahahhaha

TRANZYSTORY6I
Odb

Odb „bezbek”,- singiel i teledysk

Ciepłota to cwel

Ciepłota pewnie wrzuci ich do topki „raperów” znając jego podsumowania

Ja jebe

Hahahah

Sedzia stuleya

Ja pierdole to jest portal o rapie czy kurwa o czym? Odpalam to gowno, przewijam do 30 sekundy i tak jakbym…widzial to juz 219048 razy. Lacznie sprawdzilem ten „material” 6 sekund, i zastanawiam sie – po chuj ten pierdolony skurwysyn to nagrywa? Gibia sie przed ta kamera jakby sie wysrac nie mogli, jakies komputerowe wokale…a chuj do dupy z tym wszystkim.

Napewno nie twoja stara

Heniu Kasperczak o pamiętam jak Wisła grała z shalkem

Odb

Kacperczyk „Chwilę w wannie” – kąpiel i anal

Bedoesik

Kacwelczyk – Kiłe

policjant1

W SB to już teraz same pedały wydają? Znaczy no w sumie zawsze tak było ale kiedyś chociaż trzymali pozory jak solar nawijał „jebać lgbt” albo dissowali ryżego pedała.
Beka z łaków

Popularne