Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Kacperczyk „Kryzys wieku wczesnego”

„Po wielu nieudanych podejściach, napisaliśmy tę płytę w rok”.

Opublikowany

 

Kacperczyk Kryzys wieku wczesnego

Data premiery: 26.11.2021

Bracia kacperczyk wracają z drugim długogrającym albumem. „Kryzys wieku wczesnego” ukaże się 26 listopada nakładem SBM label, a preorder płyty jest już dostępny na sbm store. Wraz z ogłoszeniem startu przedsprzedaży, na kanale wytwórni pojawił się klip do tytułowego singla.

„Kryzys Wieku Wczesnego” to napisana w ostatnim roku płyta, na której bracia po raz pierwszy pozwolili słuchaczom zajrzeć za kurtynę i odkryć towarzyszące im nadzieje oraz lęki. Studia, wyprowadzka od rodziców, wyjście naprzeciw nieznanej przyszłości – wszystkie te czynniki sprawiły, że bracia na własnej skórze odczuli tytułowy kryzys. Album zabiera słuchaczy w wyprawę po odzyskanie szczęścia oraz upragnionego spokoju po burzliwym okresie pełnym trudności.

– Po wielu nieudanych podejściach, napisaliśmy tę płytę w rok. Przez chwilę już sami nie widzieliśmy, kim jesteśmy, bo w końcu wcale nie tak łatwo muzykom alternatywnym odnaleźć się w rapowej wytwórni. Z czasem znaleźliśmy dla siebie miejsce w tym wszystkim i nagraliśmy szczerą płytę. Obcowanie z artystami z SBM sprawiło, że na tym krążku postawiliśmy mocny nacisk na tekst utworów.” – tak o swojej płycie piszą jej autorzy.

Preorder

Preorderowe wydanie „Kryzysu Wieku Wczesnego” zawiera podpisany album, otwieracz z logiem projektu, plakat, żakardową aplikację do naszycia na ubrania oraz wlepki. Cena albumu w wersji Deluxe to 49,99 zł.

kacperczyk kryzys

Bracia Kacperczyk to samowystarczalny duet – za warstwę liryczną utworów odpowiada Maciek, podczas gdy Paweł zajmuje się produkcją. Fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. Na drugim krążku znajdziemy gościnne zwrotki: Julii Pośnik, Julii Wieniawy, Janusz Walczuka, CatchUpa oraz Hodaka.

Tracklista

 1. Kryzys Wieku Wczesnego
 2. Artysta z ASP
 3. Cyrk feat. Hodak
 4. ANYWAY2005 (skit)
 5. Brejdaki
 6. Ludzie piękni feat. CatchUp, Janusz Walczuk
 7. WARSAWDAY2013 (skit)
 8. Znudziło mi się
 9. Sebiksy feat. Julia Wieniawa
 10. Długi
 11. Ptaki (skit)
 12. Niebieskie ptaki feat. Julia Pośnik
 13. Nie wiem, co jest dobre, a co złe
 14. Po co się smucić

Popularne