Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Melanż” to singiel zwiastujący nową płytę Kaczora BRS „Sygnatura Akt. BRS 2019”, która ma się ukazać 26 kwietnia. Gościnnie w nowym klipie pojawił się Książę Kapota.

„Sygnatura Akt. BRS 2019” przepełniony jest emocjami oraz wskazówkami gospodarza przekazywanymi „między wierszami”. Całość została zaprezentowana oczywiście w bardzo dynamicznej, charakterystycznej dla rapera formie.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Belmondo Informator

Ale kolabo dwóch konifdentów. Kaczor to znany szpagaciarz, rozpruł się elegancko i sprzedał kilku dobrych chłopaków.
Kapota z kolei sprzedał swojego szefa, który nie księgował na kasie wszystkich sprzedanych posiłków w pizzerii. Szef go przygarnął, dał robotę a ta menda go podpierdoliła do skarbówki.

Bulbozaur

Kaczor BRS – jebał cię pies…taki ulicznik z niego, a sprzeda kolesi jak przyjdzie co do czego.. Taka prawda.. Uważajcie słuchając tego guwna bo to zwykły cwel podwórkowy. Był na śledczym tydzień czasu i urka burka król podwórka.. Tacy są najlepsi

TheBill Gates Rapu

Kaczor BRS na wstępie był czymś świeżym. Teraz nie da się go słuchać. Tak obiektywnie teksty na poziomie naćpanego 15-to latka, folow (choć to nie pasujące określenie) u niego jest dukaniem, które zadko kiedy zgrywa się z bitem, piskliwy głos i… ta czapka zimowa nawet w mieszkaniu. Boże święty dlaczego polski rap jest tak patologiczny i chory? Rodzima scena to choroba której nie pomoże operacja, pozostała tylko eutanazja i zakaz uprawiania jak u skośnookich.

Testopapaj

Takie połączenie to jak ogórki kiszone z mlekiem- tylko sraczki można dostać.

BIURO OBCIĄGANIA RAPEROM

Sprawą kaczora się zajęliśmy..doszliśmy do informacji, że pseudonim uzyskał od tego gdy ktoś mus się spuścił do japska to takiego Kaczorka właśnie minę robił gdy mu spermocyty splywaly… Tak było!

Odb

Kaczor melanżuje w kapocie z książkami

głos rozsądku

Nie popieram

stary na plecach

Kaczor BRS ft. Książę Kapota –Melanż (MiłyPan Remix)

GorylWeMgle

kurwa ile te lochy mają?? po 15 lat?

00:12 i 17

Opublikowany 2 dni temu Przez Sebastian Skajnowski

07:24 7

Popularne