GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Kaczor BRS „Wróg publiczny”

Album, który jest odpowiedzią na czarny PR stworzony przez antagonistów Kaczora BRS.

Opublikowany

 

kaczor brs wrog publiczny

Data premiery: 13.03.2020

Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez YouTube.

Jego dwie pierwsze płyty, „TRAPanacja Czaszki” oraz „Sygnatura Akt BRS 2019”, odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli.Album „Wróg publiczny” jest odpowiedzią na liczne przeciwności losu oraz czarny PR stworzony przez antagonistów Kaczora BRS. Cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz stylistyczną. Pokazuje osobowość Kaczora BRS oraz historię jego życia, bez owijania w bawełnę i zbędnej koloryzacji. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy licznych gości, reprezentujących starą i nową szkołę.

Preorder

Limitowana wersja preorderu będzie zawierać autograf artysty, dodatkowe utwory, wlepy, plakat oraz wyjątkową formę wydania. Na preorder.pl album kosztuje 39,99 zł.Tracklista

TBA

Utwory

TBA

Artykuły

  1. Kaczor BRS został pobity? „Szybko twarzy nie pokaże”
  2. Kaczor BRS zaatakowany przez nieznanych sprawców. „Zabijemy cię”

Popularne