Sprawdź nas też tutaj

News

Kaczor: „Robienie muzyki to hobby. Chciałbym, żeby było inaczej”

Raper ujawnia kiedy ukaże się płyta Piha i mówi o ich kolejnym wspólnym projekcie.

Opublikowany

 

Podejście zawsze miałem jakieś takie charakterystyczne dosyć do pisania tekstów, jestem temu wierny do dzisiaj – mówi w najnowszym wywiadzie Kaczor. Poznański raper udzielił wywiadu Szulasowi z poznanskirap.com. Panowie porozmawiali o wspólnej EP-ce Kaczora z Pihem, krążku „Ostatni Bastion”, o tym czy powstanie kolejny krążek Killaz Group, niedawno wydanym numerze KMV3 na mixtapie Dj Soiny, początkach nagrywek czy o kolejnym wspólnym albumie z Pihem.

Kaczor został też zapytany jak zmieniło się jego podejście do odbierania i robienia rapu na przestrzeni lat.  – Mam nadzieję, że się zmieniło, że jakiś tam progres zaliczyłem przez wszystkie lata, bo byłaby tragedia jakbym nap***ł w 98 na nielegalu „Prawdziwość dla gry” – mówi raper. – Nadal w moim przypadku jest to robienie muzyki dla hobby przede wszystkim. Pewnie chciałbym, żeby było też inaczej, ale jest jak jest. Dzisiaj patrzę na to z dystansu i nie muszę zaprzątać sobie głowy tym, że muszę co roku wydawać album, ktoś mnie ściga i mam jakieś długi. W tym momencie jest to tylko i wyłącznie pasja. Nie do końca zawód – dodaje.

Od Poznaniaka dowiedzieliśmy się, że po wakacjach Pih planuje wydać swój solowy album a później obaj panowie wezmą się za kolejny, tym razem długogrający materiał Pih x Kaczor.

Poniżej wywiad z Kaczorem.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
devx1

On jest tak slaby, dretwy i sztywny ze szkoda gadac, kompletnie zero rozwoju, jakim cudem on w ogole na tej scenie przetrwal to ja nie wiem.

Piotr

Niestety masz racje. Szkoła życia ti był sztos, ale ewolucja muzyczna zabiła Jego fenomen

cardiv

Nigdy nie rozumiałem o co wam chodzi że ktoś jest drętwy i sztywny że co że nie modeluje głosem czy o co w tym chodzi weź wytłumacz

beka

chodzi o to, że rapuje jakby czytał z kartki i ma taka samą nawijke (w sumie i teksty też) niezależnie od rodzaju i tempa bitu

cardiv

Dobra dzieki juz bede wiedzial na przyszlosc

Boski Pitalador Powraca

Dobra zamknij szparę już i wąchaj moje kacowe bąki ty osrana kaczko

cardiv

Nie oszukujmy się od zawsze na zawsze kaczor był tylko dodatkiem do gurala przydupasem XDDDD gural go zabierze na koncert itp ale nigdy nie będzie pełnoprawnym raperem

głos rozsądku

Kaczor nie jest zbyt mądry, głównie leciał na plecach Gurala, a później się wybił dzięki Peji, mimo wszystko miał potencjał. No ale do tego trzeba mieć trochę w głowie, a po 2009 świat poszedł do przodu za to on został.

.....01:59

02:29

Popularne