Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kafar Dix37 „To tylko my” – pierwszy teledysk z nowej płyty

Opublikowany

  

W sieci pojawił się pierwszy teledysk promujący płytę Kafara Dixon37 – "Panaceum 2: Trzeba Żyć".  Ekipa 9Liter Filmy zobrazowała utwór "To Tylko My", do którego muzykę wyprodukował Klimson.

Płyta w zestawie limitowanym dostępna jest na stronie www.kafardix37.pl – głównej stronie promocyjnej płyty. Z informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się, że nowy album Kafara zawiera 15 utworów, a w edycji limitowanej dostępnej tylko w sklepie www.districtarea.pl znajdziemy także plakat, wlepki, autograf rapera oraz płytę-niespodziankę. Wytwórnia zapowiada, że to nie wszystko – w trakcie preorderu mamy otrzymać dodatkowe informacje na temat płyty i specjalnej zawartości książeczki.

 

Zamów album: Kafar Dixon37 – "Panaceum 2: Trzeba Żyć"

 

Poprzednia solówka Kafara – "Panaceum" – zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 – "Krew Za Krew", który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

 

Dotychczas raper oraz wytwórnia nie ujawnili jakich gości będziemy mogli usłyszeć na płycie Kafara.

 

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

0 0 votes
Article Rating
 
19 komentarzy
19 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Dobry chlopaczyna
3 lat temu

ZNOWU O TYM SAMYM?
[img]https://famousas.es/wp-content/uploads/2012/12/ewa-sonnet-7.jpg[/img]

CAKE BOY
3 lat temu

TAK WIEMY
TO TYLKO WY
TRUSKI
NIC NIE ZNACZACE PIONKI
W SWIECIE MUZYKI
JAK I NA ULICY
W WWA TYLKO WILANOW SIE LICZY
W RAPIE TYLKO HOODIE
I JEGO EKIPA
THE HYPE PLYTA ROKU
A TRUSKAWY ZNOWU Z BOLEM DUPSZTALA
POZDRO DLA KUMATYCH
[img]https://oi66.tinypic.com/ejc593.jpg[/img]

heniek svc
3 lat temu
Reply to  CAKE BOY

co to za z pedalona morda ? jebany chyba był w morde ?!!

....
3 lat temu

ewa.

Korynt
3 lat temu

SZKODA ŻE JESTEM BRZYDKIM SMIECIEM BEZ WYKSZTAŁCENIA, ZAŁAMAŁEM SIĘ NIE MA TA EGZYSTENCJA SENSU

CAKE BOY
3 lat temu
Reply to  Korynt

PROSCIEJ BYLO NAPISAC
JESTEM POLAKIEM
JA CO ROKU DO BABCI NA WAKACJE
LATAM DO TEL AVIVU
POLECAM SIE WYBRAC TO ZOBACZYCIE
CO TO HI LIVE
I DOBRZE WYGLADAJACY MEZCZYZNI I KOBIETY
POLACY TO WYGLADAJA JAK
GOWNA PRZY ZYDACH
[img]https://oi65.tinypic.com/jfxbus.jpg[/img]

AlbertKutiz
3 lat temu
Reply to  CAKE BOY

Komentarz roku

ehhe
3 lat temu

To samo pierdolenie o tym że jest tylko patusem ze śmierdzącej klatówy co się boi ryja pokazać bo by mu go obili żebyś tak wkońcu trafił do celi z nie wyżytym murzynem za to truskowe gówno

Jordanowski
3 lat temu

[img]https://bankfotek.pl/image/2098409.jpeg[/img]

tedenwj
3 lat temu
Reply to  Jordanowski

Wpierdalałbym się jak dzik w sosne

Simon5235
3 lat temu

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.

Xanax
3 lat temu

Ten bezdomny z teledysku to cydży z przyszłości widać nawet typowe zmęczenie na twarzy od wieloletniego ruchania w kartonie podobne do wyrazu obecnie młodego cydżego

....
3 lat temu
Reply to  Xanax

Wypożyczony

Haha1234
3 lat temu

A KILLAS ZNOWU SZALEJA

ESSA
3 lat temu

propps – i to jest rapsik

Zaganiacz
3 lat temu

Kurwa kto normalny słucha tych warszawskich patusów ?

....
3 lat temu
Reply to  Zaganiacz

Przesłuchałeś ?.

Tojerap
3 lat temu

Matko dobry rap w końcu, nie jakieś guwnograjki kopiujące ameryczke na trapach co się wypierdalaja z bitu 😉

....
3 lat temu

…….

Popularne